sraz FCC 2013

  • JohnyXX
    sorry spojler :-D
  • JohnyXX
    Nej dr. Ravic má tenhle spojer pod nárazník
  • Hymla bez VT
    je to spojler nasazený na origo nárazník
    jinak majitelem auta je Dr.Ravic

    http://www.tuning-in.cz/fiat-coupe-zadni-podspoile r-2.html
  • Jakub
    Je parádní, díky za info )
  • Coupe20VT PLUS :-D
    dodo - neboli dodělej doma. Tomovi ho někdo skládal snad na třikrát...
  • Jakub
    Prosím, nevíte někdo jak se jmenuje zadní narazník u Coupé s poznávačkou 3M6 1007?
    Dík
  • amadeus69
    Není problém pošlu ti to po víkendu na email co máš uvedený v profilu
  • Pegas77
    amadeus

    nebyla by http://parsonka-kelly.rajce.idnes.cz/Fiat_Coupe_Tr ebic_2013#sraz46.jpg v puvodni velikosti, manzelce se foto libi celkove a aby se to dalo tisknout
  • Džanek
    ti Japonci nemaji chybu:))) Pekne!
  • amadeus69
    S velkým zpožděním, ale přece dávám i já naše fotky :)))

    http://parsonka-kelly.rajce.idnes.cz/Fiat_Coupe_Tr ebic_2013

    nebo na FB

    https://www.facebook.com/rendy.melecak/media_set?set=a.10200311974223338.1073741827.1273553547&type=1
  • Martin
    bude někde ke stažení nějaký video? nebo to bude až na příštím sraze?
  • K0K1N 20VT
    Clanek :)
    http://trebic.5plus2.cz/12573/pousov-i-brtnice-byl y-plne-fiatu/&fotografie=19185
  • ZERO
    Do galerie jsem přidal ještě pár fotek, co fotil kamarád v Telči...
  • ZERO
    Pár fotek... Skoro jsem nefotil...
    http://zero20vt.rajce.idnes.cz/Sraz_Trebic_2013/
  • Lukas 20V
    Taky chci poděkovat za luxusní víkend hlavně díky Vaškovi a Zerovi... perfektní organizace...

    Počasí vyšlo, zábava super i se spestřením měšťáků a majitele :-D

    Rád jsem viděl zase všechny fajn lidi a už teď se těšim na příští rok :-D
  • Abraxas
    Také hlásím klidný příjezd domů. Lidi díky všem za všechno, sraz byl parádní, jste BEZVA!!!Nerozházelo nás myslím ani počasí ani ten neřád, co se tam za aktivního přispění městských švestek snažil o nějaký svůj, nám samo nepochopitelný, "řád":DD Minutu ticha za trávník jsem strávila hlasitým řehotem nad fotkami hony20VT( SUPER HONZO:DD)i úsměvným vzpomínáním u fotek a videí ostatních. Slibuju, že jak něco vymačkám ze svého archívu, hodím to sem, at´máme co nejvíc motivačky na náš další, společný srázek. Nejbližší termín předběžně 30.8.-2.9. Jedovnice-Olšovec.)
    Těším se na všechny!!!! Ahoooooooj bando:D
  • Vladik
    Poděkování všem ,bylo to super (jako vždy)
  • Pegas77
    take děkuji organizátorum a všem účastníkům , i když jsem byl až v sobtu odpoledne , byl jsem rád že jsem dorazil a mohl si popovídat s podoobně "postiženými"
  • POL 20VT
    8)
  • amadeus69
    Ahoj všem :)
    Srázek máme úspěšně za sebou a nakonec i přes špatné předpovědi nám to počasí docela vyšlo, což byl malý zázrak. Troufám si říct, že celý sraz proběhl jako vždy za dobré nálady a chci vám všem moc poděkovat, že jste dorazili. Velké poděkování patří Zerovi, že mi s tím pomohl a také sponzorům od kterých jsme dostali pěkné dárky do soutěží. Na závěr minuta ticha za trávník v kempu :D
  • Brano20VT

  • K0K1N 20VT
    jelo se dvě hodiny dvanáct minut, bych ani neřekl :)

  • POL 20VT
    Malé soukromé album
    http://rencapce.rajce.idnes.cz/Sraz_Fiat_Coupe_31. 5.-2.6.2013
  • Turok
    Koukám, že letos se akce taky vyvedla, tak snad se uvidíme příští rok, protože letos mi to nevyšlo.
  • Janinka 2.0.16VT
    Brano: video moc pěkné na atm.zvuk dobrý ,že? ale tq popiska u toho je co? -Honza výfuky :)))
    Toto tam má být :
    Mustang GT Roush extreme exhausts
  • bubAk_
    taky se pripojuji k podekovani bylo to super :)
  • Invi
    Je vidět, že bavit se umíte :-D
  • hona20VT
    Sraz bez ohledu na počasí - super akce! Jak po stránce organizační,tak i s přičiněním všech zúčastněných.Všem Vám děkuju za příjemně strávený víkend.Doufám,že se zase brzy uvidíme!
    Ještě pár autentických fotek...

    http://hona20vt.rajce.idnes.cz/FCC_Sraz_Trebic_201 3
  • ZERO
    Díky za díky, já taky děkuju všem zúčastněným... Všechno vyšlo perfektně, i to počasí dopadlo dobře, na to jak to vypadalo před víkendem.
  • Brano20VT
    do buduceho zrazu dúfam už budem pojazdný ,

  • Brano20VT
    som rád že som vás mohol po roku zase vidieť , jedno video pre tu tajomnú paní čo mi v piatok v noci volala :-) , na atmosféru celkom slušný zvuk ...

  • Janinka 2.0.16VT
    No to je jasné ,jim dík určitě patří,poděkování i za nás
  • Oddy
    Bylo to parádní, jsem rád, že jsem tam mohl být a zároveň taky díky moc organizátorům;)
  • Syky
    tez se pripojuji k podekovani !!!!!!
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Já chci poděkovat Vaškovi a Zerovi za dokonalou organizaci srazu. moc rád jsem vás všechny viděl...

    každopádně příští rok se musíme potkat znova. Je mi celkem jedno kde, důležitá je účast lidiček.


    shrnuto: THE BEST ACTION OF YEAR 2013 :-D
  • krisz
    Krasne pocasie chlapci :(((((
  • ZERO
    Brano20VT: To jsi teda vystihl... :-)
  • Brano20VT
    SYKY jedného nájomcu by som mal je to Peťo zo slovenska kedˇ tak sa dohodnite . Inak ...

  • bubAk_
    nema nekdo doma diagnostiku? nevzal by ji nekdo i s pc atd aby mi proklepl auto? :) prosim :)
  • bubAk_
    to Hona20vt: tak nakonec my jedem po dalnici a asi az kolem 4 jedem takze se uvidime az tam teda :) skoda no :)
  • Syky
    JELO: ta ja vzdycky jen tak plasim abych vypadal sporadane ;)


    DOKTURKU: beru i primotop at je nam v chaticce krasne ;)
  • Dr.Ravic
    Syky: nikoho neshanej, je nas akorat. ja, zena, ty a Mr. White
    PS: jakypa baleni, chlast koupim ve sparu a kreditku mam v penezence ;)
  • hona20VT
    bubAk: kdyby jste byli kolem třetí v Brně,tak bychom mohli dát do Třebíče spanilku.Ale jedeme po staré silnici.

    Abraxas: to je tutovka,Vladík se asi přidá někde po cestě... Diskoška jede taky :-D

    Pegas77: kdyžtak brnkni,navedu tě.777945425
  • Abraxas
    hona20VT: Jedu s Tebou kámo.)
    Sraz ve 14 hodin u Renaultu na Vinohradech, kdyby se někdo chtěl přidat. . .:))
  • Martin
    Tak já a Bučis dorazíme až v sobotu ráno, dřív to nestíháme, musíme to ještě celý složit
  • Pegas77
    podle pocasi bud z Brna v sobotu nebo z Budkovic u Ivančic až kolem 11: rad bych kontakt na někoho kdo jeden na 100% abych pripadne vedel kam dojet
  • bubAk_
    hona20VT my z otrokovic asi pojedem , chcem jet pres dalnici nejak odpoledne, kolem druhe treti vyrazet od nas :) nebo tak nak :)
  • Jelo
    Z Brna až v sobotu ráno.
    SYKY - podle fotek z minulých srazů jsem myslel že ty spíš vždy v prostoru kempu a ne v chatce-anebo vůbec :))
  • hona20VT
    Jede někdo v pátek odpoledne z Brna nebo přes Brno?
  • Janinka 2.0.16VT
    No umývat nemá fakt cenu
  • Syky
    dnes nakladam maso pro sefkuchare ondru a chladim readysykmix :) zitra vysat, umavt nebudu (zbytecne) a jde seeeeee.


    AKORAT POTREBUJU NEKOHO DO CHATKY AT JI ZAPLNIME..zena mi odpadla....
  • Janinka 2.0.16VT
    Tak co ,už máte sbaleno?
  • Janinka 2.0.16VT
    SUPER ,UŽ SE TĚŠÍME
  • amadeus69
    Tak už jen několik hodin :) tady je velmi struční program

    31.5. Pátek

    12:00 - Příjezd a ubytování v kempu Poušov. Každý dostane jako dárek samolepku a DVD ze srazu. Později odpoledne odjezd na společný nákup a menší spanilá jízda přes Třebíč. Příjezd do kempu volná zábava za hudebního doprovodu dr.Ravica a Sykyho.

    1.6. Sobota

    10:00 - Start spanilé jízdy směr Telč, tam společný oběd v pizzerii Italia. Cesta zpět do kempu ( za dobrého počasí se můžeme stavit na nedaleké rozhledně.)
    Po příjezdu do kempu vyhlášení cen o nej coupé a nějaké další soutěže s předáním pohárů a hodnotných cen od sponzorů ))
    Večer pak volná zábava až do nedělního rána opět za doprovodu dr.Ravica a Sykyho.

    2.6. Neděle

    Ráno - Snídaně, následný úklid chatek a bezpečná cesta domů.

    Po příjezdu prosím aby se mi každý nahlásil a za jedno auto zaplatil 150 Kč. v cenně je DVD, samolepky, dárky do soutěží, poháry a pokud něco zůstane tak příspěvek na web FiatCope.cz :)

    Tak snad se počasí alespoň trošku umoudří a když ne vezměte si dostatečné množství alkoholu na zahřátí :)
  • Janinka 2.0.16VT
    No hele tak tu sundej a at Ti to někdo zavaří ,to je hodinka práce.Céro pokud vim chce na víkend Verča.
  • Martin
    Ruplá olejová vana, pokusim se to dát zítra dokupy. Bučis mi teď volal a prej když to nestihnu tak pojedem Cérem :) :)
  • Janinka 2.0.16VT
    tak to dej do kupy ,co s tím máš?
  • Martin
    Tak já bohužel na srázek nedorazím :( , mrzí mě to jelikož jsem se na svůj první sraz dost těšil ale pojebkalo se mi coupe, a nestíhám to dát dokupy :(
  • ZERO
    Braňo, jaktože bez Coupé? Já teda myslel, že jedeš do polska...
  • Brano20VT
    Ja vás prídem skontrolovať či mi nerobíte v rajóne bordel a či dodržujete prohibíciu , ja žial bez coupé
  • Janinka 2.0.16VT
    Mně to počásko neodradí ,jen je to škoda ,kdyby bylo hezky užili bychom si to víc.Ale jedeme a moc se těšíme :)
  • Martin
    když bude zima, zahřeje nás kořala :) :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    V klidu, zastavím šíření paniky. teď jsem mluvil s Ravicem, tak ten zůstává do neděle i kdyby měl domu jet bez ledvin, náš gang samo taky.


    trošku se přizpůsobíme počasí, bereme 2 přímotopy, a budeme budovat VIP notorický stan, aby nám nepršelo na majáky.

    for syky: kdybysme ti měli s Tomem propíchat kola a ležet před nima, tak ty prostě neodjedeš... vezmi si dvoje slipy a tepláky navíc :-D
  • POL 20VT
    jééé, a je to tady, tak si natáhněte teplý spoďáry bábovky! :-))
  • Janinka 2.0.16VT
    No ta předpověd počasí teda fakt na prd,hlásí chladno a déšt.To není moc dobré
  • Syky
    nechce nekdo ze soboty na nedelu chatku? mame s dr.ravicem, ale nevim jestli budeme moct zustat jen do soboty podvecer...
  • Oddy
    Já dorazím s Rogerem taky max do 5té, doufám, že nám nebude pršet jak hlásí
  • Invi
    Už teď se těším na ty hromady fotek a videí... :-/
  • mrkinHGT
    Já jsem z Jablonce nad Nisou.. Do Prahy to mám po dálnici 30minut, takže se rád sejdu i s pražskými a pojedeme společně?!
  • Janinka 2.0.16VT
    proč jen tomu neveřím :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    konečně rozumné slovo. letos jen tak lehce v rytmu... ne jako loni, předloni, a před tím taky a vlastně vždycky :-D
  • Dr.Ravic
    ;))))
    jj, letos jen light. ostatne jako kazdej rok;)
  • Syky
    letos v poklidu
  • Sprayer 20 VT Plus
    Budě někdo vyrážet v sobotu ráno z Prahy?
  • Martin
    to je jasné my už to nejak dořešíme.....
    Jo neberete sebou někdo náhodou Diagnostiku? potřeboval bych smáznout chybku na svý 1.8 :)
  • Janinka 2.0.16VT
    Martin: snažte se dorazit co nejdřív to bude možné
  • Martin
    Já s Bučisem asi tak kolem 4-5 počítám záleží jak to budeme stíhat
  • Janinka 2.0.16VT
    v kolik hodin tam kdo v pátek budete?
  • Martin
    já jsem z usteckýhokraje, z jakého města přesně jsi, mohli by jsme se někde srazit a jet společně
  • mrkinHGT
    Pokud mi do toho nic nevleze tak bych rád také přijel. Jinak jsem z Libereckého kraje, takže bych rád jel v doprovodu dalšího coupéčka.. :)
  • K0K1N 20VT
    škoda toho letiště :/
  • amadeus69
    Tak pomalu připravujte své leštěnky :)
  • amadeus69
    Pro větší přehled, ať se nám to tu neplete prosím o doplnění kdo pojede na sraz ať se napíše tady :)

    http://www.fiatcoupe.cz/forum/akce-a-srazy/10668-u castnici-srazu-trebic-2013/


    Bude fajn když budeme tušit kolik lidí se +- asi sejde
  • bubAk_
    ja + pritelkyne
  • Alex
    Tak kolik nás bude? Chtělo by to nějak pospočítat =)
  • Oddy
    Bude to můj první sraz, těším se a doufám, že se vydaří;)
  • Dr.Ravic
    si piss, ze se tesime:)
  • bubAk_
    tesime tesime, uz aby to bylo :)
  • amadeus69
    Tak co těšíte se? :)
  • Ultima
    Kdyz by byl cas tak bych se rad take zucastnil urcite pekne akce rad vas poznam snad mi to vyjde:)
  • Martin
    jen dva měsíce a u nás je sněhu jak na vánoce sakra :D
  • amadeus69
    Tak už jen dva měsíce :)))
  • Alex
    Tak i my už máme rezervaci chatky potvrzenou :-)). Jak já se těšim :-))).
  • Oddy
    Já jsem psal na rezervaci a nikdo mi neodepsal. Počkám ještě týden a zkusím to znova ;)
  • Martin
    Tak už mám taky rezervováno :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    No sykouši ty a doktor... to je jasnýýýý :-D
  • Syky
    Coupe20VT PLUS :-D: ja takyyy?
  • amadeus69
    Elkar: naštěstí na to nejsem sám dost mi pomáhá ZERO tak to snad všechno klapne jak má ;) Jinak k tomu videu každý účastník dostane DVD z minulého srazu
  • Elkar
    amadeus: tywe, zrovna tobě chlape doufám, že se vše povede, když už to úsilí!

    A keby sa povedlo nějaký... video, bylo by to fajn.
  • amadeus69
    já taky :))))
  • Janinka 2.0.16VT
    Já také
  • bubAk_
    ja ji delal uz pred tejdnem a mam ji i potvrzenou :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    kromě tebe a mě Petře :-)
  • Scoupe
    tak kdo krome me ma uz rezervaci?:)
  • Jarda "roger"
    Jedu taky.... sice jsem tu na webu nebyl víc jak rok a krom Oddyho nikoho neznám, ale kamarádi coupé jsou i mí kamarádi :p
  • Oddy
    Taky pojedu, pokud vše dobře dopadne pojedu s Hymlou, teda když o mě bude mít zájem :D
  • HiLDy
    tak to jedu taky..už se těšim :-)
  • Syky
    co gól ?
  • amadeus69
    Rezervace chatek zde: http://www.kemppousov.cz/formular.htm
    nebo info@kemppousov.cz

  • Martin
    Je tady někdo z okolí Liberce nebo Děčína kdo pojede?...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak dneska jsem zarezervoval 2ks chatek číslo 14 a 15... :-D


    jedna je pro muj gang a druhá je pro Sykyho a Toma Ravica... :-D
  • Abraxas
    Tradice je Třebíč.), jedu taky!!!
    Juchajdá, tralala. . . už se těším:-)
  • hona20VT
    Jedu stopro taky.Třebíč je Třebíč.
    Amadeus69: Kdy se budou objednávat chatky?
  • Vladik
    Určitě přijedu !
  • Hymla bez VT
    myslím že kdo jezdil dřív pojede zase
    já dojedu určitě
  • bubAk_
    taky jedu :) trebic je best :)
  • Martin
    já také darazim, prvně takže se těšim :)
  • Sprayer 20 VT Plus
    Jedu take, bud solo pokud mi vrati ridicak do te doby bo s rodinkou :-) od 2008 mam absenci :-(
  • Scoupe
    ja budu 100%
  • Coupe20VT PLUS :-D
    já jedu takýýýýý :-)
  • amadeus69
    kisik: zatím to vypadá že nás na sraz dorazí pět a půl takže pronájem letiště je mimo naše možnosti
  • kisik
    Letiště je přitom největší lákadlo :-/ .
  • amadeus69
    Marcelku zatím to máme naplánované takhle. Na letiště sice máme kontakt, ale ani nevíme kolik by to stálo (zda bychom to zaplatili) a kdo by to tam dal dohromady (úklid plochy, příprava tratě), ale pokud má někdo chuť klidně to může vyřídit :)
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    nevidim jízdu zručnosti na letišti?
  • Alex
    Tesime se:-)
  • Ravel
    No tak jo!
  • bubAk_
    dobrýýý :) už aby byl :D
  • amadeus69
    !!Předběžný!! program, dost věcí se bude ještě měnit:

    31.05 Pátek
    Příjezd a ubytování v kempu http://www.kemppousov.cz/ každý dostane jako dárek samolepku a DVD ze srazu 2012.
    Po následném seznámení odjezd na společný nákup a menší spanilka přes Třebíč.
    Po dojezdu volná zábava za hudebního doprovodu dr.Ravica a Sykyho a pití do ranních hodin.

    01.06 Sobota
    Ráno střízlivění a vyleštění Coupátek
    V 10:00 start spanilé jízdy směr Telč, po příjezdu seskupení aut na historickém náměstí a odchod na oběd. Oběd si bude každý platit sám při odchodu. Po obědě focení aut a hromadné foto zúčastněných, hlasování o nejhezčí auto srazu. Cesta zpět do kempu - za dobrého počasí se stavíme na nedaleké rozhledně.
    V kempu vyhlášení výsledků hlasování a následná řada soutěží. Vyhlášení výsledků a předání cen (poháry a ceny od sponzorů). Následně volná zábava až do nedělního rána opět za doprovodu dr.Ravica a Sykyho.

    02.06 Neděle
    Střízlivění + následný úklid chatek a cesta domů

    Důležité:
    Po příjezdu dostanu za každé 1auto 150Kč (v ceně bude samolepka a DVD, ostatní půjde na ceny v soutěžích atd..)