Účastníci srazu Třebíč 2013

  • _ACE_
    Jj taky hrozná cesta a korunovala to proražená guma ale taky jsme už doma,vyjeli jsme v deset a pět jsme dojeli domů.Jinak všem díky za společnost a organizátorům extra díky.
  • Janinka 2.0.16VT
    odkaz na pár foteček

    http://janinka1958.galerie.cz/6094022-coupe-sraz-t rebic-31-5-2-6-2013
  • Janinka 2.0.16VT
    Tak jedna pracovní záležitost nás donutila odjet hned brzo ráno tak jsem se nestačila rozloučit. Prominte mi.Cesta byla děsná.Několik silnic uzavřených ,lilo jako z konve .V jedné vsi po úzké silnici jsme sjeli dolů a tam laguna jako prase ,ani Jeep si tam netroufl.Vůbec přes déšt nebylo vidět takže já z auta ven a cca 2 km v dešti navigovat Ládu při couvání protože to jinak nešlo a kde se otočit nebylo.Takže na kost promočená,na silnici plno vody a Aquaplaning v hojném počtu.No dorazili jsme v pořádku a doufám že vy všichni taky.Moc rádi jsme vás viděla a řádně popili.Bylo to fajn se s vámi zas po takové době vidět.Snad to ještě někdy vyjde.Jste skvělí.
  • Syky
    kurva jak jsem vubec mohl premyslet ze nedojedu ..PLESK
  • Hymla bez VT
    tak přece mám volno :-D
    jdu aspoň vysát auto a dávej, dávej, dávej
  • Dr.Ravic
    abraxas: to je řeč chlapa;)
  • Abraxas
    Kašlete na počasí!!! Stačí showergel a nemusíme cpát mince do sprch:DD Nacpeme je radši do metly lidstva.):))
  • Sprayer 20 VT Plus
    Já bohužel taky nic, vypadl řidič, počasí naprd, alespoň se doladí Coupé na sto pro :-(
  • amadeus69
    V případě nepřízně počasí všem doporučuji zásoby dobrého alkoholu na zahřátí :)
  • Syky
    tak ja teda nakonec do nedele, ale sam...pritulkyne ma moribundus, takze zustava doma a tudiz nemusime jet v sobotu pryc , kam jsme meli jet..takze organy moje predem se omlouvam...
  • Pegas77
    Scoupe , to je škoda, já se pokusím za den stihnout 2 akce , Ivančice (RC modely) a Coupe sraz aspon na pokec
  • Scoupe
    tak ja asi nepojedu, nestihl sem doladit LE a pocasi taky stoji za prd..
  • Dr.Ravic
    Syky, wtf? co je to za fory? mas podminku z vystrahou!
    zitra ti zavolam a uvides to čoro-moro
  • Syky
    nechce nekdo ze soboty na nedelu chatku? mame s dr.ravicem, ale nevim jestli budeme moct zustat jen do soboty podvecer...
  • Sprayer 20 VT Plus
    Jestli se nic nepo... a budu mít řidiče :-) tak v sobotu
  • K0K1N 20VT
    taky ale asi jen v sobotu
  • ales
    Patek odpoledne - sobota odpoledne
  • Syky
    Sykatovci + poškrábaná plechovka.....

    chatku máme s doktorovcema co tak chápu? :)
  • POL 20VT
    Jestli to ještě poletí tak přiletíme!:)
  • Dr.Ravic
    Dr + Wendysek + Bestie;)
  • bubAk_
    jimmy ty ses az do nedele jinak dostanes do drzky :D to ti slibuju :D a tvoji vyrid ze bude taky a hotovo :D
  • Brano20VT
    + toto coupé a jeho majitel -
  • Kefalín 20V
    Já jedu s prckem 8let, takže ještě nevím jestli s chatkou, on zatím moc nechlastá, takže možná přijedeme až v sobotu ráno jako minulý rok. Když to vyjde časově tak s chatkou. Bude letiště?
  • ZERO
    Tak jsem tohle téma projel odspodu a účast přislíbilo zatím zhruba 16 Coupéček a lidí mi vyšlo cca 33... Jen tak dál!! To není vůbec špatné :-)
  • Jimmy
    Já 100% (přítulka 78,14%) snad na celou dobu jinak jen pá,so:)
  • Honza
    no zlákalo mě to natolik,že byhc dorazil, ale po zkontrolování deníčku v daný termín mi to o5 nevyjde...

    so: svatba v rodině + kolozávody
    ne: kolozávody...

    chjo..
  • Jarda "roger"
    Já a Oddy - 2 kupéčka, jedna chata
  • _ACE_
    Tradičně:dva+coupe+chatka
  • Vladik
    Araxas, počítáš dobře,taky přijedu,i s mamčou
  • Abraxas
    hona20VT:
    Na mě .) se můžeš spolehnout:DD
  • hona20VT
    Pegas77:pošli mi kontakt do e-mailu a domluvíme se.Video není problém.Mám to na DVD.
  • Pegas77
    hona20VT

    jak se dostat k videu z lonskeho minisrazu?

    jinak mozna se nejak vyskytnu uvidim dle situace, mam ten den leteckomodelarskou akci v Budkovicich (u Ivancic)
  • hona20VT
    No já rozhodně chybět nebudu.
    Ale dorazím se až na místě. :-D

    Abraxas:Doufám,že mě nenecháš ve štychu... :-)
  • bubAk_
    ja+ pritelkyne :)
  • Scoupe
    Ja+Aja+ LE nebo passat..:D podle toho kolik budu mit casu vymenit motor..:)
  • Phoboss 1,8 16V
    Přestavba = letos bohužel ne :(
  • Abraxas
    Kdo další nás přijede dorazit? :DD
  • amadeus69
    ZERO ty musíš dorazit i kdyby si nechtěl :D
  • ZERO
    Já taky 100% dorazím.
  • Abraxas
    Dorazím taktéž se svým drakem a spol.) Obložnost čtyřech chajdaloupek, tři kupéčka. . . Počítám dobře Honzo.), Vladíku.), kamarádi? :o)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    já s Verčou + pomeranč

    brácha se Žandou + další vrak

    =

    1 plně obsazená chajda :-)
  • Alex
    Já a Gábi jedna chatka celý víkend.
  • Janinka 2.0.16VT
    Já a Láda -1chatka
  • Martin
    já + někdo semnou tudíž jedna chatka :)
  • amadeus69
    Jelikož termín se blíží bude fajn když budeme tušit kolik lidí cca dorazí :)

    Takže já + Renča + čoklos = chatka