per dr.ravic

  • Pietro-Scuderia Italia
    tak to je skoda...zkus to dat treba na uloz to,muj soused bude vedet jak to otocit,on je I.T. diky moc
  • Dr.Ravic
    :-))) jj, tak jsem se na ne i dival:-) ale davat to takhle na youtube mi prijde ostudny...
  • Luis
    položíš komp na stranu tak aby videa byla správně :-)
  • Dr.Ravic
    PRŮSER! videa mam nahrany v kompu, ale jsou z toho iphonu nalezato... takže k nicemu. nebo da se to nejak obratit???
  • Pietro-Scuderia Italia
    Tomase,rikal mi mr white ze to video natocila Vendy s iphonem,takze on to nema.Nemate nejak moznost to stahnout a nekam to ulozit?GRazie!
  • Coupe20VT PLUS :-D
    :-DD jooooooo já sem hold starej vůl :-D
  • Dr.Ravic
    no stress, vsak jsme pili s Mírou:-)))

    jo a ja to nehecoval ze mam nejlepsi zvuk, ale ze se mi libi jak odfukuje to hks co tam mas... a ty starej dobrak jsi mi chtel udelat radost:-))))
  • Coupe20VT PLUS :-D
    a radši už dost. já už nechci vědět víc... :-D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Za to může taky RAVIC. to on hecoval, že má nejlepší zvuk v omezovači. a aby toho nebylo málo, tak se připojil i mr.white a ukazoval nám plamínky z výfuku... a my stáli jak puberťáci a ještě se hecovali víc a víc a víc...

    ach jo co ten alkohol dokáže s lidským rozumem :-D
  • amadeus69
    Mě nejvíc dostalo jak sis celé auto hezky na tom letišti naleštil a pak si po něm v noci hupsal :D
    dokonáno pak bylo tím půlhodinovým týráním auta v omezovači :)))))
    Trošku mi to připomínalo jak ti mechanici od F1 hrajou pomocí otáček motoru tu anglickou hymnu :D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    příští rok dám coupe vedle chatky, zamknu, zalígruju a fertig... :-D klíče předám někomu střízlivému a vyžádám si je až v neděli...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    já nedělal tarzana :-D já plašil albatrosy, kteří spali na tom stromě. a jak se vzbudili a lekli se, tak sykymu celé auto zesrali...
  • Syky
    yoooo tam uz nikdy neparkuju....za prve mi tam skakal tarzanboy a za druhe mi to vzdycky pres noc zesral nejaky obri albatros, co sezral asi neco spatneho....jeste ze tam mam ty folie,jinak by se to okno urcite vysypalo :)
  • Pietro-Scuderia Italia
    Ja jsem taky vubec nepijl..hlavne v patek :-) Nejlepsi scenka byla kdyz ondra delal tarzan na strom a malem rosekal sykyho coupe :-)
  • Dr.Ravic
    přiznávám, jsem vinen:-)))
    opilecky chovani bych neresil, pac v tom kravalu se musis napit aby jsi tam vydrzel:-) strizlivyho jsem tam teda nikoho nevidel, vsichni byli pěkně rozmazaní:-)
  • Innocento
    Coupe20VT : Tak ta první věta mě rozsekala :-D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    sem taky říkal přítelkyni, co jsme vypili a dostal jsem zjebáno, že to ví, že tam se mnou byla... :-D moc si toho nepamatuju, a opravdu se omlouvám za své opilecké chování.
    ale já za to nemůžu, jak si čuchnu k víčku, tak ztrácím zábrany a stává se ze mě nekontrolovatelné ho..do :-D

    ale slibuju, že příští rok přivezu obdobné množství a že popijem lehce do nálady znova :-DDDDD

    PS: za všechno může doktor. To on v sobotu přišel lízlej od Pietra a začal mě a sykyho nalévat násilím... :-D

    svědci potvrddí, že do příchodu doktora jsme byly střízliví a já sám dokonce chvíli myslel, že půjdu po večerníčku spinkat jako slušný občan...
  • Syky
    ja na vas pristi rok uz kaslu....vezmu si svoje 4 pivecka a nic!!!!

    jinak rikal jsem moji pritelkyni,coz byla blbost,jak jsme v patek,vlastne i v sobotu popijeli a rikala,ze jste/jsme hovada a ze je rada,ze se mnou nejela a na takove akce asi ani jezdit nebude...

    byla blbost zejsem ji to tak popsal kdyz jsem ji vyjmenovaval co jsme vse pili,ale jsem chytrejsi,tu druhou polovinu chlastu z toho seznamu co jsme vyzahli ji rikat nebudu,uz tak omdlivala jak jsem ji to vyjmenovaval a to jsem nebyl ani myslim v te polovine :D :D :D


    z toho cini ponauceni: opravdu pristi rok trochu s poklidem,uz jsem to rikal v sobotu,ze nepotrebuju alkohol,abych se dokazal bavit :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    sem si ani nevšimnul, že míra měl foťák a že venda něco fotila nebo snad i točila... ještě dneska nejsem ve své kůži, ale už se pomalu dostávám zase do stadia NORMAL :-D
  • Pietro-Scuderia Italia
    Ok,diky moc.Ciao!
  • Dr.Ravic
    jasna vec:-) fotky uploadnem jak Venda prijede a odkaz sem dam. fotak co tocila videa byl Mr.Whita, ale ten si je taky určo nenecha sam pro sebe:-)
  • Pietro-Scuderia Italia
    Ahoj kamarade.dej vedet kde budou ulozeni videa co natocila Wendy na srazu.
    Dekuji moc!Doufam ze se brzo zase potkame..