pre The Timo

  • von Raven
    kdyz teda vypadl dodavatel pojistek tak pokud by mel nekdo o neco zajem do Ceske pojistovny, tak hodte mejla
    penize nechcu na ruku ani na muj ucet :D
  • yaban
    diky jeho pristupu a jednani jsem mu taky veril a nepochyboval, byl to opravdu kamos. Musel se dostat do silenych sracek, kdyz k tomuto pristoupil. Jak jsem vzdycky tvrdil, penize delaji nepratele, tohle je nazorny priklad. Nebral telefony, sms bez reakci, na icq mrtvo, a kdyz uz se clovek nejak spojil, v rychlosti probehl nejaky slib, aby mel aspon na chvilku pokoj. Diky tomuto jednani jsem nad nim mavnul rukou. V kazdem pripade mu preju, at se z toho dostane..
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    ano,nešlo o peníze a proto to dopadlo dobře protože ty peníze (provizi) pak vyplácí ta pojišťovna a proto jsou ti agenti vstřícní,vždy ale jen v rámci sumy kterou dostanou. u mě Bohužel o peníze šlo a tak jsem o ně vopuch a to zrovna teď kdy to pro mě má nedozírné následky.
  • Coupe73
    Tak já jsem s Timem uzavřel par smluv a vždy vše ok, pravda o peníze nešlo, platil jsem až pojišťovnám. Ale přístup a jednání perfektní, proto mě to překvapilo.
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    z mojí taky,ale z Timovy ne
  • Elkar
    Z mojí strany vždy vše OK.
  • Coupe73
    Ty voe chlapi co se s Ondrou děje? Co provádí ?
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    a to se vyplatí, ještě že jsem neskutečnej vatař a už nemám ty prachy kam cpát takže mi to vůůůbec neva a ani trochu mě to nes.e :-(
  • yaban
    Ondrovo posledni prispevek mel byt asi varovanim. Taky jsem se chytl, nejsem jiz nastvany, ale jistou dobu jen nemile prekvapeny. Do te faze taky prejdes Marceli :-)
  • ReproBoy
    marceli to nejsi jedinný ;) dluží na koho se podívá
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    pozor na obchody s členem The Timo,patrně už se řídí nápadem ze svého posledního příspěvku. Jsem obětí a jsem velmi naštvaný!
  • Feki
    Eifel je na dovce..ted jsem s Ondrou neco resil...to jen aby jste nerikali ze na Vas sere..:)
  • Luis
    Timouši, ty starej dědku! Všechno nejlepší k narozeninám přeji!
  • Coupe73
    Tak to je opravdová nádhera
  • Aljaška
    v Budapešti byl:-) na fotce to není taková pecka jak naživo. Slintala jsem jak kdybych měla vzteklinu:-)
  • Feki
    Ilco kde si to našla takovej skvost??:O
  • Aljaška
    prdelka
  • Janinka 2.0.16VT
    Krásná
  • Aljaška
    :-)
  • Aljaška
    :-)
  • Aljaška
    Timoooooooo helééé
    omluv kvalitu-světlo na hovno, foťák na hovno a ruce na hovno, ale je to naše drahá Eleanooor( měla by to být ta ze 60 sekund:-)
  • Lutro aka Likvidátor16VT + Mafl!k1.8
    no potěš...
  • Lutro aka Likvidátor16VT + Mafl!k1.8
    jo tak to potom romantika stranou, 4k mě stojí silvesrt i v praze a to mam pocit že se nudim. Jestli tam nechces jet den a půl busem a trajektem, tak dáš za zpáteční letenku pro jednoho min. 4000,- ( jedná se o velmi exkluzivní termín) nebo si to budeš muset booknout letecky už ted někdy a das tak 2000,- pro jednoho jen za letenku( + letistni taxa + palivový příplatek) a co potom kapesné?? GBP něco stojí.

    Ale třeba je Timo kouzelník.. to pak letim s váma:-)
  • Feki
    Krásný a nabidnes mi tohle do 4000,-pro oba?:) Jinak fakt paradicka,bral bych,ae nejpřednější je cena-jedna se jen o den,dva..;)
  • Lutro aka Likvidátor16VT + Mafl!k1.8
    Feki co takhle Irsko? Taková taverna nekde na pobřeží.., mimo spotřební elektroniku a mega bordel( jestli Londýn nebo Praha, je to jedno), jen moře narážející do stěn fjordů, maják v povzdálí a dobrá whyskey přímo ze sudu. Teplo z krbu a tancovat dupáka... kurna to je romantika, tam bych vytáh ženskou..
  • Feki
    A samo ze Londyn asi..;) dík
  • Feki
    Takže tak 30.12.odjezd navrat kolem 1-2.1.10
  • Feki
    Caute Ondro.Jinou venovacku jsem nenašel tak to soupnu sem..:)
    Chtěli bysme s přítelkyni strávit Silvestra v Anglii..A myslím ze ty jsi v tomhle ohledu zkusenej a poradis..Jednalo by se asi jen o přelom roku..Proste jen na ,,otocku,, a šlo by nám hlavně o cenu..Nevěděl bys o něčem?
  • marcin
    alebo tuto redukciu,a kebel by som uz tu kupil,proste to potrebujem k autoradiu,nanom ma vstup mini usb,a chcem dat filmy na klucik ako nosit kopu dvd,dufam ze si pochopil:-)))
  • marcin
    no prave foto je tazke zohnat,a este tasie ten kabel:-( foto jedine jednotlivo
  • marcin
    zdarec timo,počuvaj ty pracujes s vypočtovou technikou???a ak ano vedel by si mi zohnat jedn kabel?potrebujem na jednej strane mini usb samec,a na druhej usb2 samica,na dlzke nezalezi cim kratsi tym lepsi,dik za info
  • Jan Paukovic20VT
    Tak bidrin muzu snad jen doporucit a jiste nebudu sam.
  • marcin
    este rozmyslam nad birdinom mk 3
  • Luxor
    no nevím ty kopie HKS asi bych to ani nechtěl :-) Ale určitě pak dej vědět jak jsi dopadnul!!! Jinak příruba se dá koupit už hotová např. na ebay... tam se dá ostatně rovnou koupit i ta kopie HKS...
  • marcin
    a narvem ho tam bez navarnia na tu plastovu trubicu sania???da sa dat na tu hadicu cez 180" kolenko???
  • marcin
    a co povies na tento?myslis ze bude dobry???http://www.highperformanceparts.cz/sekvencni-membr anovy-blow-off-ventil-ssq--verze-iii-18t.1094
  • marcin
    timo vies este zohnat ten BOW HKS???