Aljaška

  • Jan Paukovic20VT
    Dekuji.
  • Jan Paukovic20VT
    Aho Ilco prosim jsi jeste administratorka vit smas prosim v Bazaru cely inzerat. Kamarat koupi coupe za 20tis. Pisu novej s vic penezma at se to tam neplete dekuji.
  • Aljaška
    Timáči já vím:-), hele když už tě tady mám, chtěla bych tě poprosit zase o nějaký Cd do auta:-p
  • Aljaška
    Jooo byla jsem to jááá:-) Jela jsem na víkend do hor. Teda že jedu fakt do hor jsem zjistila až jsem tam byla:-)

    Jinak bílá Bréééra ta bude moje:-) Teda až vyrostu:-)Kuju Timo, že na mě myslíš:-)
  • Aladin
    pěkné Timo,nečekal bych jak to bude dobře vypadat v této barevné kombinaci
  • Denis 1,9 JTD:(
    jo potkal jsem ho 29.3 kolem 11:30 a jelo směrem dolů:-)
  • Denis 1,9 JTD:(
    Využiju tohoto tématu, abych se zeptal:
    Potkal jsem moooc pěkné bíločerné coupé před šternberkem, někdo si zkoušel ecce homo nanečisto. Aljaško, bylas to ty? Bohužel jsem jel proti tobě a potkal jsem tě v zatáčce a ani jsem nejel coupátkem.
  • Aljaška
    Psala jsem že je od Adama a stojí kolem sedmi tisíc:-)
  • Rodriquez
    To Aljaška: prosímtě, Simarik mi poradil ať ti napíšu, nevíš kde by se dal sehnat tento nárazník??? za dobrý peníz :-)
  • Aljaška
    Ahojky, jasně že můžu. Kupuju je na www.autodoplnky.cz, jsem s něma max spokojená.I když poprvé jsem na ně čekala 4 měsíce, tentokrát ani né měsíc:-)
  • Aladin
    mam podložky se šteftama a má to i atest od němců,bylo to prý origo příslušenství k RH kolům.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    podle mě pouzdra a závity... těm dlouhejm šroubum nějak nevěřim... sám mám závity ale bez pouzder :-D taky tomu nevěřim, ale zatim to nic neudělalo... :-D
  • Brano20VT
    čo je lepšie : podložka so šteftamy alebo podložka s ocelovým puzdrom so závitom ?
  • Syky
    ja psal na rozsirovacipodlozky.cz a chlapek mi napsal ze s tou hranou se delaji od 15mm a nabizel mi 10mm bez hrany..ty mam doma,ale shanim s tou hranou..
  • Tlama
    Syky - vadí...nech si je udělat s osazením na ráfek......a neříkej že se nedělají...-)
  • Syky
    podlozky 10mm se nedelaji s tou dosedaci hranou..az od 15mm...takze nevadi kdyz budu mit porlozku 100mm bez hrany a kolo chycene pouze sroubama?ze nebude nasazene na te hrane...nebude to delat nejakou neplechu?
  • Coupe20VT PLUS :-D
    já mám H R 25mm se změnou rozteče na 4 x 100 a pohoda... jen mě udivuje, že tam nejsou závitové vložky, ale závity vyřezané přímo do toho duralu... a pevnost nic moc :-D ale zatim drží.
  • Aljaška
    Brano mám podložky. záleží jaký máš ET. Ony stačí plovoucí šrouby, ale pokud máš ET 37, 39 atd, se šroubama by to bylo šíííleně zalezlý.Já za ty podložky dala nějakejch 3500kč.
  • bobi
    alebo revilloschop.cz
  • bobi
    Brano, pozri na REVILOSCHOP.CZ. Ja mam od nich.
  • Brano20VT
    ok dík
  • Tlama
    už nevím přesně ale okolo 18stovek myslím...zavolej mu a on ti řekne přesně....liší se to podle síly a provedení
  • Brano20VT
    Tlama kolko za ne chcel , ja mám jedneho a ten chce za jednu 740k , to sa mi zdá dost
  • Tlama
    zavolej mu a dohodni se...je fakt ochotnej
  • Tlama
    Prodám nové podložky pod kola s jakoukoliv roztečí a šířkou. Materiál automatový dural. I změna rozteče se závitovými vložkami nebo štefty. K průchozím podložkám dlouhé šrouby nebo štefty. Nízké ceny podle šířky podložky. Napište si o více informací, případně poradím.
    Adresa inzerátu: http://www.sbazar.cz/:-o1088504.html
    Inzerce z 5.11.2007, HR (Olomoucký kraj), Nové zboží, Nabídka, dopravu platí Kupující, Na dobírku 225 Kč
    Jan Kuchař tel: +420607542091
  • Tlama
    no mám někde kontakt na kluka co je dělá za slušnou cenu...z tech. duralu..kouknu
  • Brano20VT
    kde si ich kupoval ?
  • Tlama
    Brano.....já to řešil podložkami se změnou roztečí...nejméně 20mm
  • Brano20VT
    plovoucí šrouby mám ale su krátké a predlžené sa nedělají
  • Syky
    tam staci plovouci srouby...
  • Brano20VT
    Čau Ilonka ako si prosím riešila montáž nových kol , počítam že máš na nich rozteč 4x100 , jedná sa mi o to či si dávala podložky na zmenu rozteče alebo nejak inak ?