poptávka na servis mého coupé

  • sebo 1.8 16V
    Elkar
    Presne tak sú to klasické vady FC takže malo to mat nízku cenu pri kúpe vozu :)
  • Elkar
    Já když to před lety řešil, tak ten seznam měl asi 40 položek, to tady ani nemá. A vyšešilo se skoro vše a víceméně ke spokojenosti. Je fakt, že mě to stálo kolem 50 tis. včetně celolaku.
  • Johny
    pekný PLAY LIST :-) ak by si to všetko xcel dať do kopy tak to si kup rovno nejaké fajné coupe a toto rozpredaj na ND. Myslím že to nieje zlá rada.
  • Elkar
    Nebo to odvez krossmenovi do Příbrami a nech mu to tak měsíc-dva a máš to možná i levnější.
  • Alejandro
    psal jsme ti email, zkus třeba ten servis v utěchově nebo soběšicích jak dělají Fiaty
  • unholy
    rád bych dal konečně do kupy svoje coupe u někoho ze zdejších odborníků, je to 20v, termín: začátek června. Jsem z Blanska a vzdálenost i cenu respektuji.

    vyměněno:
    NEW filtr kužel GREEN
    NEW komplet rozvody + vodní pumpa
    NEW přední tlumiče, horní uložení, ramena, tyčky stabilizátoru, ložisko LP kola
    NEW silentblok převodovky
    silentblok motoru

    závady:
    studené starty – trhavý nerovnoměrný chod, špatně táhne
    jízda – celkově pocitově nízký výkon, nechce se mu do otáček
    motor - prolíná olej pod ventildeklem, cinká nějaké ložisko, pomalu se ztrácí voda
    převodovka – teče olej, loupání při přeřazení, nalomené táhlo u spojky
    ruční brzda – malý účinek, brzdí jen levé kolo
    brzdy – malý účinek, kotouče sjeté pod rozměr, (možná výměna za bremba z 20vt)
    posilovač řízení – malý účinek na volnoběh
    přední náprava – loupání při plném rejdu, vrzání na nerovnostech, u levého kola protahované závity
    zadní náprava – vykloněné kolo, plave, hučí pravé ložisko
    výfuk – chybí jeden tlumič, rozsypal se vnitřek katalizátoru → příliš duní, výměna za orig. nebo z 20vt
    větrání – vzduch je stále trochu teplý i na nejnižší polohu
    kapota – špatně slícovaná
    přední podběhy – rozlámané, výměna - nové mám
    zadní nárazník – výměna za originál + spodní kryt
    přední nárazník – výměna za originál - mám + spodní kryt - mám
    přední okno – nahoře začíná odstávat těsnění
    autorádio – není signál
    prahy – výměna za LE
    maska – výměna za originál