rozdivočelý 20VT

  • Coupe20VT PLUS :-D
    to si nemyslím... to se projevuje pouze při brždění...
  • Alejandro
    coupe: a brzdové kotouče jsi neměnil? mohl by to dělat i zkřivený kotouč na jednom kole ne?
  • Coupe20VT PLUS :-D
    mě se to stáčelo doprava, tak jsem vyměnil všechny 4 hadičky :-D
  • Alejandro
    coupe: díky, zkusím vyměnit brzdovou hadičku od předního pravého kola,protože se mi to stáčí vlevo....tobě se to stáčelo na jakou stranu a na které straně jsi to měnil?
  • Coupe20VT PLUS :-D
    to nejde... mě se zalepila, tak jsem ji vyhodil a koupil nové... TRW stojí cca 550,- ks

    příčinou byla stará brzdovka. hadici rozleptala a ta se zalepila. zjistil jsem to při výměně destiček, když jsem nedokázal odmáčknout pístky...
  • Alejandro
    coupe20VT:
    ahoj, díky za radu, a jak jsi tu brzdovou hadici pročistil?vypustit kapalinu brzdovou a nějak profouknout?
  • Coupe20VT PLUS :-D
    mě dělalo auto přesně to samé... měl jsem ucpanou brzdovou hadici ke třmenu a ten byl bloklý a neustále přibržďoval...
  • Alejandro
    turok: nevím,jak poznat jestli regulítor funguje? je možné, že by mohl bloklý levý přední brzdobý třmen způsobovat takové věci?
  • Turok
    a co brzdy? regulátor funguje?
  • Alejandro
    ahoj
    Když šlápnu na plyn až na podlahu, tak mi coupe vystřelí vpřed, ale na stranu a musím dělat vždy korekce. Je to i na rozjezdu a i když už jedu a dám vyšší kvalt. Jakmile foukne turbo, tak těžko držím rovný směr. Když brzdím prudce, tak to taky uhýbá na stranu. A když pustím volant, tak mi to táhne mírně vlevo. Kupodivu mi na STK řekli, že ramena jsou vpořádku,silentbloky taky a nic technik nenašel, když auto rozhoupal a já mu sešlápl brzdy i. Loni byla geometrie seřízená. CO to může být? Mohl by to dělat křivý brzdový kotouč?
    Mám ted zhruba 260 koní a chci dávat velké turbo, ale mám strach,aby to pak šlo uřídit:/