POMOC PROSIM!!!

  • krisz
    Tak som prisiel na to,odisla poistka vedla baterky,bolo cudne ze neide pumpa,takze som vymenil poistku a ide to :))) som velmy happy :DDD
  • krisz
    Baterku som odpojil na 5minut potom zase som zapojil a nic,vitiahol som kabel z alarmu a stale nestartuje...nesvietilo mi vobec ten led na alarm predtym lebo som mal vypnuty stym klucikom a teraz mi to svieti...Ja uz fakt neviem....
  • krisz
    Este mi to vobec nerobilo auto som nasraty :((( Pred chvilkou som chystal do mesta,auto nastartujem prejdem 100m a motor chciplo,skusim to nastartovat a neide a vysvietilo led na alarm a alarm mam uz rok vypnuty lebo mi nefunguje ovladac,inak mam origo alarm...skusil som zapnut alarm stym malim klucikom v motorovom prostoru a nereaguje vobec,neblikaju smerovky a po 10s pusti alarm,neviem ale to urcite robi ten zasrany imobiliser,ako to treba vypnut???Prosim pomozte mi este dneska to musim urobit lebo nebudem spat...Ked nahodou niekto mal ten problem a viriesil tak aspon ma prozvoni na c.777647794 a ja ho zavolam alebo tu mi napise...Diky vsem