netroubí

  • sebo 1.8 16V
    klaksony sa daju nastavit aby rezonovali tým šrobikom .Ale prud my nieco zerie tiez
  • Honza
    co takhle změřit volty na držáku a drátu.. může bejt prohnilá kostra-šechny plochy přes ktarý ke klaksonu jde proud...
  • Alejandro
    tak, jsme zjistil, že mi to netroubí ani po přivedení 12V draty na klakson...nasadil jsme druhý klakson z garáže a ten jen lehce cvaknul, asi taky zkorodovaný -musím sehnat funkční...
  • Alejandro
    tak jsem koukal na relatka a všechny byly vizuálně OK..a aby toho nebylo málo, něco mi v autě do 24 hodin vybíjí baterku....a stále to netroubí..jen cvaká v relátku u pojistek...to se mi za několik let ještě nestalo...přitom jsem do auta nenechal nic nového přidat...ještě zkusím vyměnit ten klaskon
  • Honza
    opálený kontakty dočasně zachráníš obroušením jemným smirkem... řešení je relé nový..
  • Alejandro
    a pokud by to bylo ot relátko,tak jdou ty opálené kontakty nějak zachránit?
  • lukas.01
    Překontrolovat, jestli jde do klasonu proud (multimetr, žárovka). Pokud ano, tak máš klakson KO. Pokud tam šťáva neteče, může být problém v tom relátku, které sice cvakne, ale proud nepřevede (opálené kontakty).
  • Alejandro
    ahoj coupe mi přestalo troubit, vyměnil jsem prasklou pojistku od toho ale stále netroubí...při zmáčknutí tlačítka jen cvaká dole u pojistek...co mám dělat? jak to opravit? všechny pojistky jsou OK