rozvody

  • Elkar
    Petr Kříž už neoperuje v Dobříši ale v Příbrami... Anenská ulice...
  • dolfi
    Ahoj.
    Dělali mi je před dvemi týdny u Berouna. Sadu jsem měl už a práci se vešel do tří tis i s dopravou pro auto. Bylo nepojizdnem..
  • Scoupe
    a v tom servisu mají přípravky na rozvody? nebo se to jen obkresilo?
  • Petr
    ok,takže v plzni v servisu uděláno:díly na rozvody 6000,--vč.vodní pumpy,olej do serva 350,-manžeta poloosy 320,-čištění a mazání kloubu 300,-montáž 6500,-,samozřejmě motor ven
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Na aute se to pořádně udělat nedá. Motor ven a pak udělat větší servis... Ale já myslíš. Kdyby sis pohledal zde v diskusích více info, tak se takhle blbe neptáš.
  • RadeS
    ano na autě jsem myslel..jak jinak.. ,to v servisu dělaj že:-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Chtěl bych vidět toho blázna, co za 2 litry vyndava motor a dela rozvody... A rozvody na 20 Vt nejsou jen o rozvodech. Spojka, tesneni vika, gudera,atd... A nebo to oprasit a udělat napul na aute, protože pořádně to na aute umí málokdo...
  • RadeS
    Ahoj, objednej si třeba tady rozvodovou sadu
    http://www.autodily-cardo.cz/rozvody/sada-rozvodov eho-remene-ina-in-530022910-fiat/

    + vodní pumpa
    http://www.autodily-cardo.cz/rozvody/vodni-pumpa-g raf-gr-pa616-fiat-bravo-2-0hgt-coupe-2-0-96-marea- 2-0/

    jseš tam za 2300kč
    a v normálním servise Ti to max do 2000kč vymění
    +
    fridex 500kč a destilka 30kč


    a jsi tam za vše max do 5 tisíc



    (prosím jen nástřel výrobce dílu, né že se zas toho někdo negativně ujme:-))
  • Petr
    No tak to mi moc neřeklo.Dnes mi napsal jeden servis v Plzni:6000,- za díly a 3-4000,- za práci takže prý do deseti tisíc
  • Džanek
    mam jen cenu z roku 2011 a to vc. komplet spojky, vsechny naplne, rozvody za 21 500,-
  • Petr
    a na kolik by to zhruba vyšlo?
  • Džanek
    jestli není daleko Dobříš, tak:
    Petr Kříž
    Pražská 711
    263 01 Dobříš
    Tel: 777 193 983

  • Petr
    zdar,nevíte o nějakém servisu nebo mechanikovi z okolí Plzně kdo by udělal rozvody na 20 VT?Popř. za kolik?Kontaktoval jsem už několik servisů,v jednom to mám i ted a nikdo to nechce dělat.Hodně mi teče vodní pumpa.Dík za radu