Naše Policie

  • Luxor
    :-)))
  • Luxor
    není zač :-) S Tebou mít nikdy problémy nebudu když neděláš u dopraváků tak seš mi sympatickej :-)))))))))
  • Luxor
    Většině moc stoupla do hlavy moc :-)Např. předevčírem mi zatarasili přechod (potom co si mě 500m nadjeli) měšťáci když jsem jel na koloběžce po prázdným chodníku a dělali důležitý. Tak jsem je nejdřív objel ale pak si počkal co vypustí z držky za klenot. Když vypadnul diamant tak jsem jen řekl čau, zamával a odjel, na to se nic jinýho udělat nedalo. Kdyby se starali o důležitý věci hned by tu bylo líp, ale to asi neumí, jen řešit p.čoviny... Ale jsou samozřejmě vyjímky typu laci, zakomplexovanej retardovanej polda by si totiž coupe nikdy nekoupil.
  • Jelo
    Laci : to chápu.Ale když jedeš jako zásobování(viz SONNY),tak si taky nemůžeš dovolit parkovat o dvě ulice jinde. A pak ještě riskovat že zboží cestou rozbiješ a pak ho zaplatíš.
    Prostě já chápu tvoje důvody i toho člověka se zásobováním. Ale kdo z vás dvou dostane pokutu? Když vlastně jen chcete dělat svoji práci.
    Něco jinýho je samozřejmě když tak někdo parkuje jen proto že je línej si zajít pro rohlíky dál než 5 metrů....
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    všude jsou blbci i chytří lidé, u poldů je problém v tom že mají pravomoc a můžou ji zneužívat což se Bohu žel běžně děje
  • Sonny
    Taky možnost. Při jejich inteligenci bych se nedivil. :-D Koty:Neboj na to si zvykneš :-D
  • JP
    Sonny: Jak víš, že v tom paneláku zrovna nerozháněj nebezpečnej gang pašeráků slonů???
  • Koty
    neurážejte tak tu policii, já k ní pudju od června sloužit :-)
  • Sonny
    Za takové parkování jsem já dostal poukázky za 300,- a výtrahu k tomu. A to sem jel jako zásobování.
  • Sonny
    Asi si nechám udělat do auta policejní fotoalbum :-D
  • Sonny
    A nějak tak se parkuje když už nikde není volné místo.
  • Sonny
    New verze policejního auta pro 6lidí. Je to místo kufru :-D
  • Sonny
    Takhle se parkuje. No a pak rychle pro svačinu.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    a já myslel, že filcka je 4x4....
  • Sonny
    Tak tady vidíte inteligenci naších příslušníku postávat a chrápat. :-))) Od kdy má filcka pohon na zadní???
  • RAdE
    :-)))
  • Sonny
    Sonny
  • Sonny
    POSTÁVAT A CHRÁPAT. Dneska se opravdu vyznamenali. Dostal jsem pokutu 1000,- za to že jsem jen držel telefón v ruce. Nikam jsem nevolal, ale byl to nějaký mladý chuj co se chtěl vyznamenat. Takže si dávejte na to bacha, pač nesmíte mít ani MP3jku v ruce. A handsfree co je v telefónu tak je taky zakázané... Normálně ať si s tou svojí policejní politikou vytřou pr..l!!! (Chce to vís fotek) Ať na ně taky něco máme.
  • Lutor
    http://www.videobomb.cz/video/Hrava_policie
  • Britka
    škoda že neuvidim jak se bude tvařit :o)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    neni nad přimrzlý hovno mezi prstana u nohou a ponožkama... :-D
  • Innocento
    V té zimě jí to určitě přijde vhod :-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    a nebo pokud má přede dveřmi nějaké papuče, tak do papučí... :-D
  • Britka
    Coupe20VT : no já právě stepuju porád u okna a vypada to že žádné auto nemá,protože jsem jí nikdy nevidela u zadneho...nebo radeji parkuje jinde :-D ale vůbec to není spatny napad s tím hovnem...zkusim se dostat do vchodu a máznu jí to na dveře :o)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    zjisti, jaký je její auto, a mázni jí psí hovno pod kliku... :-D ono když to budeš dělat nepravidelně cca 15 za měsíc, ono jí to přejde...
  • Britka
    manny : a máš nejakej nápad?? ;o)
  • Luxor
    nc, tak sousedka uklouzne v koupelně to se dá vždycky nějak zařídit :-)))
  • manny
    nic nerozbíjej, nemusíš spadnout na jejich úroveň...když už tak by to chtělo něco prozaičtějšího :)
  • Britka
    JP : no ona bydli naproti v baraku a chtela jsem ji aspon upustit gumy nebo rozbit okno ale nevim jaky ma auto ani okno :-(
  • Kamil
    ehm jeste kdyz jsem bydlel v Koline, tak tam podobne sousedske problemy resili ukrajinci za par flasek vodky..
  • JP
    Případně alarm s otřesovym čidlem funguje na tyhle věci taky dobře, z toho by koukal i lehčí infarktík, jestli je sousedka důchodce (jakože asi je...?):-)
  • JP
    mě sousedka urazit zrcátko (jestli to teda byla ona), tak zahájim regulérní sousedskou válku ve stylu "zítra to zase rozjedem, drahoušku". Jestli je na auta vidět, nainstalovat kameru (jednu třeba i dovnitř auta), zakápnout jí zámek od bytu vteřinovym lepidlem a čekat, co se na záznamu v noci objeví...
  • Britka
    garáž je dobrá když jí máš kousek,ale běhat denně takovou dálku :-D
  • Britka
    kocour... : no ony hlavně u nás nejbližší garáže jsou tak třictvrtě hodiny cesty a ty co jsou 20 minut od nas jsou v ,,cigánově" a tam bych to nenechala ani v tý garaži :-)
  • Britka
    Brano20VT : já se bojim už nechat stat i auto pred barakem,protoze rano kdyz jsme prisla k autu,tak bylo ukople zrcatko :-(
  • Brano20VT
    Britka nieje nad to mat "dobrého" suseda , kvoli jednému takému sa museli naši prestahovat , inak by to tam zle skončilo
  • Britka
    JP : oni všichni nejsou třeba takoví...když jsem třeba něco hledala ve varech a ptala se policajtu,tak tam je uplne jine jednaní než tady...tady jsou v pohodě akorat ty starsi policajti...ale co nastoupili ted ty nový a vetsinou jsou to mlady cucáci tak ty jen machrujou.. a jim jsem nic neudelala,sbalili me ani mi nerekli duvod...nepohodla jsem se totiz s jednou zenskou u baraku,ona nas slovne napadla že nebudem parkovat pred barakem a ze jsme spratci,ze nechodime do prace a ja se neudrzela chytla ji za drzku a rekla at zaleze dovnitr a narvala jsem ji do vchodu...tot vše...pak mi davali botu na auto (nevim proc na parkovisti) tak jsem vybehla proc mi davaj botu na auto a oni ze pojedu s nimi,ja rekla ze nikam nepojedu a to je vsechno,pak me hodili na zem a dostala jsem...tohle si myslim,ze nebyl duvod k tomu abych dostala...a vubec,oni nemaj zadne pravo nikoho zbit,pokud je ten dotycnej treba nenapadne...natož ženskou,to je proste ubohy...no trošku jsem se rozkecala,ale jen jsem chtěla to objasnit abych nevypadala jako nejakej kriminalnik :-)
  • JP
    Zvláštní, asi znám jiný policajty... se státníma jsem nikdy neměl nejmenší problém, stačí s nima jednat jako člověk, ne jako <>. Vůbec to neni o nějaký volnosti, pravomoce PČR jsou nesrovnatelně nižší, než třeba ve většině států US. Problém je v tom, že slušný lidi od Policie dost odcházej. Podmínky jsou docela hrozný (nemluvim o penězích) a když už se povede chytit nějakýho hajzla, druhej den běhá na svobodě. Trochu demotivující...

    Jinak Britko nechci nikoho soudit, protože o tom co se vám stalo nic nevim (info od jedný strany je navíc u tak vyhrocený věci naprosto nedostačující), ale určitě tě nezbili "jen tak", něco to muselo vyprovokovat. Při řekněme "temperamentní" povaze vás dvou s Kájou bych se tomu ani tak moc nedivil.
  • Kamil
    No to ja tu bojuju s jednim debilkem tady v ulici.. Zaparkovat tu je velky problem, tak casto parkuju s mazdou na chodniku, po kterem projde tak 20lidi denne, a casto na nem parkuje taky jisty policista se sluzebakem, kdyz chodi na obed. No a vzdycky zaparkuje prede mnou na chodniku, da mi blocek a jde na ten obed. Tak jsem to nevydrzel a vyfoukl mu jednou kola. No a od ty doby mi auto odtahujou..
    Jinak podle me to je od cloveka, rozhodne si myslim ze skatulkovani je blbost..
  • Britka
    pravda pravdoucí...ale nejhorší je,že se s tím nedá vůbec nic dělat,protože drží všichni při sobě...
  • Lutor
    stat jim dal moc velkou volnost kterou nikdo nekontroluje a potom to odnašíme všichni Ve Zlíně každy den jsou zašití u zachranařu a v pracovní době hrajou 4hodiny pimpong mají pichle auta ve dvoře tak je nikdo nevidí potom takove flinky a nefachčenka platíme
  • Britka
    Lutor : pardon že budu sprostá,ale jsou kurvy fakt...nejubožejší vec je,když chlap zbije ženskou,ale když to udělá policajt co má na autě ještě napsano pomahat a chranit to je vrchol...a když jim to vpálís do očí ze to jsou ubožaci že zbijou ženskou,tak tě za to přiškrtí poutama co si to dovoluješ...
  • Lutor
    no pro mě je Policie něco jako sprosté slovo a pomáhat a chránit, je pro mě, urážkou. Dobře vím, co je tady na zlínsku za bandu zlodějů. Příklad číslo 1.Kamarad došel k babyčce na navštěvu- zvonil, nikdo neotvíral, tak si otevřel dveře a babyčka byla mrtva (přirozena smrt), jak cítila, že to na nu šlo, napsala rodině dopis a veškere uspory dala do obalky na stul vedle dopisu. Kamarad zavolal policajty.Policajti dojely a vyhnali ho z bytu, že si to potřebují prohlednout peníze se nahle stratily a nikdo o nich najednou nic nevěděl. Příklad číslo 2 známí si po obědě dopřává pivečko dívá se z okna a jeli policajti, nezvladly zatačku a skončili v příkopě před jeho barakem,znamí se nabýdnul že jim pomuže vlezl do auta popojel pět metru zapřahli lano a vytahl je,ale místo poděkování ten policajt co řídil vylezl z auta a dal mu dýchnout (asi to zněj cítily když mu pomahali přivazat lano ) POMAHAT A CHRANIT
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    jasně že jsou to jen lidé, je mezi nima spousta slušnejch a Bohužel i šmejdů. Pomůže jen jediné,stěžovat si na ně vždy když něco přestřelí a jejich nadřízení to budou muset řešit a hlavně vše vyleze na světlo a šmejdi budou muset od policie pryč.
  • Britka
    Innocento : znáš to,zbiješ policajta a máš to jistý a v tuhle chvíli aby ještě Káju zavřeli,to bych si to šla rovnou hodit :-D
  • Edrig
    Když mne kdysi zastavili,poznamenal jsem,že kupé asi přitahuje jejich pozornost.Odpověď zněla: no většinou s tím jezdí mladí lidé.Takže přístup ČP je asi dán věkem-nevím zdali je to na místě.Zato posledně jsem se po kontrole ČP již od nich nerozjel,následkem poruchy spínače start.Ochotně mne 3 policisté roztlačili,za všeobecné pozornosti okolostojících.Takže i u policie jsou jen lidé a to různých charakterů.
  • Britka
    jsou to hazli :-( neříkám že všichni ale ti naši sokolovský jo...
  • Innocento
    Tak to bych si ho našel. Policajt nepolicajt!
  • Mertix
    :)taky good.
  • JP
    A ty jsi jako na potvoru zrovna potřeboval nutně někam zajet, že se nepletu?:-))) (já vim, blbá sranda:-)).

    Nedávno jsem viděl naše měšťáky, jak stojej před tescem na místě pro invalidy, jinak na poloprázdnym parkovišti, ale než jsem se vrátil pro foťák, byli fuč.
  • Luxor
    hurá odjezd... konečně můžu využít volná parkovací místa aspoň jako silnici...
  • Luxor
    Když už si jdu domů pro svačinu (pouze 1ks policisty ČR), je opravdu nutné při tom zablokovat minimálně 4 auta v denní dobu kdy je v ulici volných cca 30 dalších parkovacích míst? :-)

    Máte někdo podobné fotečky ryze logického uvažování nebo skryté demonstrace moci naší milované policie? :-)