P: odstrojená karoserie 16VT s komplet podvozkem

  • lukas.01
    Karoserie už není, ale ještě nějaké díly k mání jsou.
    Ceny některých odstrojených dílů: zadní světla 400 Kč za všechny, všechny zámky a 2 klíče (verze bez imo) 600 Kč, airbag řidiče 500 Kč, páčky pod volant 300 Kč, dveře 300 Kč/ks, L a P sklo dveří 300 Kč/ks, PZ trojúhelníček 400 Kč/ks, zadní vyhřívané sklo 300 Kč, lišta palubovky 300 Kč, brzdy, pásy a spousta drobností.
    Od motoru a převodovky už nic není, kapota, zadní víko, maska, světla,sedačky, budíky, řízení, pal. pumpa, kola, přední nadkolí, nárazníky, blatníčky, zadní tlumiče s pružinama a přední tlumiče jsou už taky pryč.
    Pokud by někdo něco chtěl tak mi písněte na e-mail lukas.01@tiscali.cz nebo tel 737651034. Jsem z Jičína (východní čechy).
  • Lenoš20VTLE
    ten plast na levej A sloupek máš
  • Kuba
    psal jse ti email ohledne skle:-)
  • Invi
    Poslal jsem mail.
  • L_hall
    Ahoj nemas mlhovku spolujezdce? diky
  • JP
    Kapota je červená, nebouraná/neopravovaná? Odkud jsi?
  • pavol16vt
    Ahoj pošli mi foto těch trouhelníků i s těsněním, já to mám spuchřelé.
    pavolkocis@seznam.cz
  • Phoboss 1,8 16V
    Ahoj, psal jsem ti maila ohledně masky Dík Petr
  • ZdenysM.L.
    Jak je na tom ta kapota?Koroze?Odkud jsi?
  • cigarko
    kryt pod motor nemáš ?
  • Feki
    Prosimte ten snek co jde k bagu a je v ty kulatý plastový plscaty mrše hned za volantem bys měl?Cena?
  • vevca
    Hele a kolik bys chtel za to cerne celicko vepredu ale jen v Top satvu neoloupana barva nerezave atd.
  • Ostravak
    Na kapotu se ptal Lachtan Albin...Tak se mu když tak ozvi :)
  • Coupe73
    Až to rozřežeš tak někdo bude shánět kastli...možná bych počkal přes zimu, třeba někdo bude mít bouračku (nikomu to nepřeji,ale stává se) a bude potřebovat kastli.
  • wejwy
    Ahoj, na mě si stim zobáčkem od kapoty asi nemyslel co, než si jí prodal? :-(
  • LUKE 1.8 H8C
    Čau, máš tam něco z řízení ?

    Bych bral posilovač jestli neteče.

    Viz obrázek

    TEL: 605903077
  • lukas.01
    x