sraz ostravsko

  • von Raven
    sem to tu pocistil a nechal jen fotky a pokracujeme zde http://www.fiatcoupe.cz/forum/akce-a-srazy/4999-sr azy-ostravsko-2010/
  • Missicka
    ..
  • Missicka
    ..Ravenia.. :o)
  • Missicka
    Boris, von Raven, Missicka
  • Sonny
    Missicka: Neboj my na to nějak příjdem :-)

    von Raven: Máš to u mě. Nějak se domluvíme.

    DinoparkBRNO: Bylo tam nádherně ale zase mě to něco stálo :-((( Všude kam jedu na výlet se něco stane. Jinak honil jsem se s Lambem :-) Ale on né se mnou :-D
  • Sonny
    ...
  • Sonny
    ...
  • Sonny
    ...
  • Sonny
    ...
  • Sonny
    ...
  • Sonny
    ...
  • Sonny
    ...
  • Sonny
    ...
  • Missicka
    ..girls.. ;o)
  • Missicka
    ..best music.. :o)
  • Missicka
    ..
  • Missicka
    ..
  • Missicka
    Před chvilinkou jsem se vrátila z Kopřivnice. I přes nepřízeň počasí musím uznat, že ani trošilinku nelituju, že jsem jela. :o) Poznala jsem super lidi, se kterými jsem si doposud psala pouze tady a někdy na icq. Doufám, že se brzy zase potkáme, bylo fakt moc a moc dobře.. :o) Chtělo by to tu víkendouvou akci, tak snad se nějak domluvíme..
  • cigarko
    http://cigarko.rajce.idnes.cz/sraz_29.8.2009/

    pár fotek odemě...
  • Sonny
    ...
  • Sonny
    ...
  • Sonny
    Já něco mám :D
  • Missicka
    ..Syky by mi neodpustil, kdybych tu nedala i fotku zezadu! :oD
  • Missicka
    ..i s majitely..
  • Missicka
    von Raven: :o))) ..aby sis nerýpnul! Ale dneska jsem náhodou byla za klukama s Tasmania Racing.. :o)
  • Denis 1,9 JTD:(
    Album s fotkama...
    http://dwwwayne.rajce.idnes.cz/Fiat_coupe_sraz_ost ravsko_sraz_tuning_club_ostrava
  • Denis 1,9 JTD:(
    Kurňa jak se tu vkládají videa...



  • Denis 1,9 JTD:(
    Poslední kupé, co přijelo, elita 20VT, my obyčejní se cítili jako méněcenní:)
  • Denis 1,9 JTD:(
    Chlapi vy ty auta musíte rozebírat i na srazu!
  • Denis 1,9 JTD:(
    Srázek byl fajn, my věrní jsme přijeli, kdo nepřijel, má smůlu. Bylo nás celkem 6, ale bohužel někdo odjel, jiný přijel, a tak jsme nebyli všichni pokupě.
  • Martynnz
    27.6.09 sobota - je na autoburze Ostrava, Tuning minisrazek od 13.hod. Je to akce TCO (TuningclubOstrava). Já tam jedu (musím), pr. jsem členem a budu rád kdyby jste tam byli se mnou taky. :-)
  • Missicka
    Tohle coupé jsem dnes potkala na cestě, jak jsem jela z Rožnova (mávala jsem jak vzteklá :oD ) a pak jak jsem odjížděla z minisrázku, tak stálo u cesty. Pěkné.. :o)
  • Missicka
    Jj, bylo fajně! :o) Jen doufám, že nás příště bude víc.. Včetně BB3, Martynnze, von Ravena a dalších co jsou poblíž.. :o)
  • Denis 1,9 JTD:(
    ...
  • Denis 1,9 JTD:(
    ...
  • Denis 1,9 JTD:(
    Tak sraz se nakonec konal, i když v počtu jen "tří a půl". Riki přijel, i když ještě nemá kupaso, BBoy3 dostane za uši, protože sliboval že přijede a skutek utek. Ale i tak bylo fajn, MUF konečně poznal, jak jede turbína, Riki se těší na kupaso ještě víc a já aspoň vím, že mi to nejede špatně.
  • Missicka
    Zítra - tj. neděle, čas 15:00 Frenštát pod Radhoštěm, sraz u Slovnaftu (je to při vjezdu do Frenu ze směru Příbor, po pravé straně).
  • Martynnz
    Fotky z tesca nejsou nic moc. Jenom tahle je trochu použitelná.
  • Martynnz
    ...
  • Martynnz
    pokračování
  • Martynnz
    Tak ještě jedna a už jdu na pivko:))
  • Martynnz
    Tak dneska jenom tahle fotka se srazíku a zbytek zítra. Jo a bylo to super, už se těším na příští...
  • Martynnz
    ...
  • Martynnz
    ...
  • Martynnz
    ...
  • Martynnz
    ...
  • Martynnz
    ...
  • Martynnz
    ...
  • Martynnz
    Sraz Ostravsko 21.9
  • Vojta
    Bylo fajn. Mohlo být více kousků :-)
  • von Raven
    minulorocni srazik v ove :)