praha

  • LWQ
    O vikendu sem pryc, ale normalne jezdim, takze pokud bude jine datum, tak neni problem dorazit ;-)
  • Jakub
    Bohužel 3.3 budu mít Coupé ještě zazimované :)
  • vlaket
    tak NAVRH, 3.3. OC sestka? nekdy odpoledne?
  • Ravel
    Kdy a kde?
  • vlaket
    ja bych byl pro...
  • Warhol
    napadlo trochu sněhu, ale na víkend by měl roztát, co vy na to?
  • ByTOP
    Budu se těšit :-) Napište mi mejla jestli budete něco plánovat. Jezdím kamčákem a tak to mám složité s časem. Dík Tom bytop73@seznam.cz
  • Ravel
    S Kappou nikoho neurazíš. Hlavně, jestli by přijel i někdo další.
  • Warhol
    a hlavně na mokrym sněhu je ten předek tak velka vyhoda že v jednom libeznickym satelitu jsem nebyl schopnej vyjet ani z rovny zámkovky, já zatim nedorazim fiatem, čekam na pár podstatnejch dílů, nevim co trvá dýl jestli zásilkový služby nebo ti lidi co to tam maj odnýst... mohl bych přijet akorát kappou
  • Ravel
    Když bude zájem, tak proč ne?
    My si na rozdíl od mnoha zde přítomných nemyslíme, že FC není auto na zimu. Startuje, topí a na sněhu je těžký předek docela výhoda, projede opravdu hodně.
  • ByTOP
    Ahoj, nebudete to opakovat? :-)
  • Ravel
    Kde by se vzala sůl, Ty jsi o víkendu potkal silničáře?
  • JardaITC
    vločky nevadí, ale sůl ano
  • Ravel
    ...ale nakonec, nemusí pršet, jen když kape.
  • Ravel
    Nejdříve to vypadalo, že bude mít pravdu ta paní, co jí mám v občance.....
  • vlaket
    Vysledek? 2 auta? :D to se mi moc nechce pres celou Prahu....
  • Warhol
    vy ještě nemáte ometýno?
  • Ravel
    Warhol,
    tak my to ometem a ve čtyři jsme tam.
  • Warhol
    ježiš pražaci, spadne sedm vloček a jste posraný jak trávník před panelákem
  • JardaITC
    do takovýho bordelu nejedu
  • Ravel
    Za oknem na teploměru -1°C, na kupátku skoro 7 cm sněhu a padá a padá. Jestli to, co je na silnicích přes noc zmrzne, tak bude pěkná lajzanda. Asi bych to nehrotil a počkal na příznivější počasí (to může přijít klidně třeba za jeden nebo dva týdny).
  • Ravel
    To vypadá dobře, (ale musí se to hlídat).
  • Scoupe
    tky bych prijel..:)
  • Warhol
    neni to dál, je to blíž
  • vlaket
    sice je to dal, ale taky bych moch...
  • Ravel
    Co tak 16:00, ať je ještě světlo.
  • Warhol
    v kolik? na snih už jsem taky připravenej...
  • JardaITC
    jestli nebude sněžit, tak nemám problém
  • Ravel
    Navrhuji sraz tuto neděli 28.10. odpoledne nebo navečer v průmyslové zóně Horní Počernice, ulice Do Čertous na parkovišti u Pet centra. Je tam klid a můžeme vyjet na R10
  • vlaket
    ja taky muzu...
  • JardaITC
    Porad bych mohl.
  • Warhol
    je, ale casu moc neni
  • Ravel
    Tak co?
    Zůstal v Praze ještě někdo pojízdný?
  • Jakub
    Na Mimoni už jsem byl s Puntem, tam je to fajn ) ale přece jen Milovice jsou 50km a Mimoň 100km z Prahy :/, ale tak možná pojedem radši rovnou tu Mimoň )
  • Ravel
    Jakube,
    na Milovice bude zákaz vjezdu, nedávno jsme tam chtěli jet a byla tam i jakási ochranka. Tak uvidíš. Jinak Milovice mají dost špatný povrch. Lepší jsou Hradčany u Mimoně, je tam také zákaz vjezdu, ale nikdy jsem tam nezažil nějakou kontrolu.
  • Jakub
    Já mám v plánu dnes s kamarádama (BMW 530D a 320i)letiště Milovice, doufám že je tam volný vjezd.Takže bohužel dnes nemohu.
  • Ravel
    Haló Pražáci!
    Vstávat a jezdit.
    Navrhuji sraz tuto sobotu 6.10. v cca. 16:00 v průmyslové zóně Horní Počernice, ulice Do Čertous na parkovišti u Pet centra. Je tam klid a můžeme vyjet na R10.

    PS. Máme nové rozvody a tak se o tu radost potřebujeme s někým podělit.
  • Scoupe
    v ut jsem na nocni..:/
  • Martin 20VT plus
    dnes jsem zjistil, že mi nestartuje auto, resp. startuje, ale nechceš naskočit motor, tak když to nedám do úterka do cajku tak nemůžu dorazit.
  • JardaITC
    Ja bych jel.
  • Martin 20VT plus
    čauky všem, co dát sraz v úterý 25.09. kolem 18h na Čerňáku?
  • beky
    Doufám že se vám pořád projíždka ve vašem krasavcoj pořád neomrzela. Jako mě potáhneme jim pírka co říkáte.Předvedeme naše káry v plný kráse ? Co kamarádi nato vy ?
  • beky
    8
  • beky
    7
  • beky
    6
  • beky
    5
  • beky
    4
  • beky
    3
  • beky
    2
  • beky
    Čaute všeci kamarádi.Zdravím Mertixe ,tak máš káru v cajku ? Mám návrh.Kdo by dal sraz Od Prahy Od Černýho mostu od Makra.Tenhle víkend má být hezky. Mráz se blíží zazimování našich mazlíků též.doporučil bych sraz z Prahy do okolí Mladé Boleslavi.Pjekný cesty není tak hroznej provoz ,udělat spanilku.zajít do nějáký super restaurace s dobrým parkingem .Pak bych tu projíždku zakončil v Doksech u Máchova jezera spanilkou a zpět rozlučka konec srazu v Praze tam by se to ukončilo popřípadě navrhněte sví názory.Ale na každého kdo řekne že na sto pro pojede to chce číslo aby jsme někomu neujeli popřípadě nečekali zbytečně.Co dá se alespon sedum klubáků dohromady ?
  • Warhol
    a co ještě něco v září....
  • JardaITC
    můžu
  • Martin 20VT plus
    co sraz tenhle čtvrtek na čerňáku v 19h?
  • JardaITC
    spíš neni čas, krom toho já to potřebuju dopředu a nesleduju to tady denně
  • Luxor
    kurňa to už je čtyři roky od srazu na čerňáku... to letí... je to nějaká bída teď no... nikdo se nechce srážet ani jednou dvakrát za rok už... tak nevím... jestli drahá ropa nebo v čem je problém... kupátka po Praze docela potkávám...
  • Mertix
    ...
  • Mertix
    Radku, na začátku pár lidí přijelo, bylo nás na čerňáku dost, třeba i 12 se nás sešlo, ale časem...Víš jak, bylo nás míň s míň...A já z Bolky zatim nedorazim.
  • Luxor
    ...? nikdo...?
  • Luxor
    ee, jen v motoru zatím plus litrovku na dolití :-))) Přijedeš na sraz? Přijede někdo na ten sraz??? :-)
  • Scoupe
    Luxorku , uz mas olej? :)
  • Luxor
    platí to?... napište sem na sebe někdo kdo tam plánuje být telefon... at se můžu případně na někoho vyřvat když tam budu čekat sám :-))) můj tel 608033146
  • Luxor
    za mě "OK" :-)
  • makys1.8
    konečně se taky domlouvá sraz někde blízko u nás:) Tak neděle v těch 17:00 průmyslová zona? A koukejte už někdo dorazit:P
  • Sneiik
    v týdnu se to nehodí mně takže ani dneska. Tak co se zkusit domluvit na neděli čas 17h a místo jak vymyslel "Ravel"
    čas se ještě může upravit kdo bude jak moc
  • Ravel
    Na Č.M. je v poslední době dost zmatek. Navrhuji průmyslovou a obchodní zónu u Horních Počernic, ulice Do Čertous např. na parkovišti u PetCentra. Tam je dost místa a klid.
    Co takhle dnes 20.00.
  • Mertix
    Radek-Jojo, přesně :)
  • Luxor
    tak šup sneiiku... nahoď datum a místo s dvou-třídenním předstihem, to stačí... kdo bude chtít-moct tak přijede a kdo ne tak tady o tom bude stejně jenom dlouze psát jak by přijel a až se třikrát upraví termín tak pak stejně nepřijede :-)
  • JardaITC
    chtělo by to trochu předem a ideálně v týdnu někdy večer
  • Scoupe
    stavil bych se..:)
  • Sneiik
    co takhle teď v neděli ?
  • JardaITC
    taky bych přijel
  • Ravel
    Na "Čerňáku" bez problémů téměř kdykoliv.
  • Sneiik
    tak neco dohodnem,ja muzu se da rict porad tak navrhnete
  • Luxor
    Klidně se stavím na sraz...
  • Martin 20VT plus
    Ahoj, já bych byl pro sraz :-)
  • Sneiik
    Ahojte nechce dat nekdo spicha.videl bych to na cernym moste rovnou by jsme mohli zajit na motokary