FC - Sraz Jedovnice - kemp Olšovec 10.-12.8.2012

  • Pegas77
    Ahoj, je nejaka moznost ziskat ty videa v lepsi kvalite?
  • Pegas77
    tož já určitě chci video jsem Džankem kousek od sebe tak stačí k jednomu a my už se nějak domluvíme
  • Abraxas
    hona20VT: Tož já sa hlásím o komplet vídeo .), tuhle parádu si nemůžu nechat ujít:)) Pecka Honzo, díkec, jsi jednička!!!
  • hona20VT
    Ukázky z klipu Olšovec 2012 zde:http://hona20vt.rajce.idnes.cz/VIDEA/
    Kdo byl na srazu a bude chtít komplet video hlaste se. :-)
  • Adys
    Paráda pánové :))) Super fotky, těším se na videjka ;)
  • Pegas77
    jsem zvedavy na ty časy, zda aspoň jízda s vodou nebyla nejhorší
  • Pegas77
    taktéž dekuji členu hona20VT Honzovi( Žemla) a Pavle za organizování, a všem co dojeli , byla to má první takováto akce a poprvé co jsem se skutečným autem "závodil"

    Abraxas děkuji za dárečky pro děti
  • Abraxas
    Hlásím bezproblémový návrat domů.)Akce Olšovec byla SUPER,kdo jste váhal a nakonec nejel,smůla,smůla,smůla!!! Parta hic nezklamala,legrace od rána do rána,kemp dostačující,ceny přijatelný.Kupéčka sklidily nejeden palec nahoru i slova chvály,což nás samo hřálo u srdce a naopak my zahřáli kupéčka parádníma jízdama na letišti!Spanilka Moravským krasem byla už jen dvojitým podtržením bezvadně zorganizované akce, pod vedením hona20VT,za asistence Honzy zvaný Žemla a Pavly, kteří nám nachystali letištní dráhu a naměřili nám neuvěřitelný časy v jednotlivých závodních kategoriích!!DÍKY KUCÍÍ,DÍKY PAVLO, DÍKY VŠEM, KTEŘÍ SE ZŮČASTNILI, JSTE BOŽÍ :))Těším se na další sraz!!!.):)
  • hona20VT
    ještě celkovej pohled...
    video dodám co nevidět :-)
  • hona20VT
    a ještě přehlídka na Macoše.Taky dobrý. :-)
  • hona20VT
    a poslední...
  • hona20VT
    a ještě..
  • hona20VT
    a další...
  • hona20VT
    další...
  • hona20VT
    Účastníci zájezdu
  • hona20VT
    Děkuju všem za účast.Jsem rád,že se vám to líbílo.Pokud bude příští rok zájem,určitš zopakujeme.Letíště nebude problem.Jen by to chtělo větší účast aby ty disciplíny byly vyrovnanější.Podrobnější výsledky pro Pegase a Džanka dodám co nejdřív.Kluci byli jste super!Díky že jste se nechali ukecat. :-)
  • Pegas77
    09
  • Pegas77
    08
  • Pegas77
    07
  • Pegas77
    06
  • Pegas77
    05
  • Pegas77
    04
  • Pegas77
    03
  • Pegas77
    02
  • Pegas77
    01
  • Džanek
    zadecky
  • Džanek
    .
  • Džanek
    Zlutaci mely tentokrat prevahu:)
  • Džanek
    Jedovnice Olšovec a závody skutru.
  • Adys
    A nějaké fotky, či videjka??? :)))) Máte Klucííí? :)
  • Pegas77
    srazik maly ale hodne super, malem jsme uz s dcerkou odjeli kolem 13:00 směr Brno po te co jsme v okoli kempu nikoho nenasli, ani pani na recepci nic nevedela, nakonec se objevilo v protismeru pri odjezdu z Jedovnic zlute Coupe a tak jsme jeste do kempu zajeli a vyplatilo se, zlutasek dostal asi trosku do tela po te co si navykl jezdit "na spotrebu" , slalom s vodou byl hodne super (a doufam ze jsem nebyl uplne posledni :-) ), a slalom na zpatecku taky zajimava zkušenost
  • Hymla bez VT
    Auto vesele stojí na prázdné pneu s mrtvým ložiskem a poloosou -> miluju naše silnice

    omlouvám se, i spolujezdec (bývalá majitelka Laďka) zůstala doma
  • Turok
    já bych příjl ale auto čeká na servis takže bohužel :(
  • hona20VT
    Tak doufám že se sejdem v slušným počtu.Zítra nam to vypukne.Kdo ještě váháte přijeďte.Počasí má být taky dobrý.
  • Aljaška
    Hona- brouku napiš mě tvůj foun, kdyby mě to vyšlo, v sobotu bych se stavila..díík:-) písni mě ho na face nebo meil. dííík.
  • Syky
    bohuzel jsme opet odjety..ja mam leto nabite,olouvam se ..skoda skoda
  • Abraxas
    hona20VT: . . . však proto su taky členem FCC.-)jako Ty i všici ostatní!!!!
    Tak kde jste? Valíme už za deset dní, jupíííííííííííííííííííííííííííí :-)))
  • hona20VT
    V kempu už jsou volné jen tři chatky a jeden bungalov,pro ty kteří ještě váhají.Jinak pro stany mista dost.
    Abraxas:Jsem rád že máš takový přehled a okamžité řešení krizových situací.Vodnická rodina bude nadšená. :-)
  • Abraxas
    hona20VT: Tebe jsem započítala hnedle dvakrát. . Volšovečku.-), prozradilo Tě Tvoje kupéčko! :-)) Takže ten hrneček už nenabízej, max jsem ochotná půjčit někomu pokličku, místo "něčeho podobnýho" na koupání :)))))))))))
  • hona20VT
    Abraxas:počítala jsi mě?
    Jinak podle výhledové předpovědi počasí na přespříští týden má být pěkně bez deště,tak by to mohlo být dobrý.I koupání by mohlo proběhnout,takže kdo jede,plavky s sebou,nebo aspoň něco podobnýho.
    Pokud počasí bude na koupání,bude v pátek večer probíhat soutěž v hledání Olšovského vodníka Volšovečka.Vítěz dostane hrneček s pokličkou... :-)
  • Abraxas
    Haloooo, kde jste kdo? Ještě nás pořád není deset. ale já věřím. . . .):))
  • Abraxas
    hona20VT: program bez chybičky, bez námitek. Děkuju Ti moc za všechno, cos věnoval organizaci téhle akce! Doplním jen, že s vyhlášením vítězů v jednotlivých kategorií, vyhlašuju cenu za nejlepšího Bosse a hrdinu víkendu! Hlasování se zůčastní všichni zůčastnění.):))
  • Abraxas
    AdaDC: PARÁDA!!! Kamaráde, dojed´te a pokud možno všici, včetně Tvých rodičů, ani nevíš, jakou mám radost při představě, že jsme tam zase celá parta! Dáme repete akce Most.):))
  • hona20VT
    AdaDC:Bylo by super,kdyby jste dorazili.Vyřiď vašim,že bychom je opět rádi viděli.Pokud by jste jeli,je potřeba zamluvit chatku,jestli nemáte něco jinýho.A doufám,že přijedeš i s polovičkou. :-)
  • AdaDC
    nahlásím doma a dám vědět, zda pojedem
  • hona20VT
    Takže upřesňuji program srazu:
    Pátek 10.8.- Příjezd,ubytování,pokec,možno kouknout na tréninky vodních skůtrú,volná zábava "až jak kdo vydrží".
    Sobota 11.8. dopoledne - budíček individuální,příprava mazlíků na spanilku,oběd,čekání na ty kteří předešlý den vydrželi nejdýl.
    Ve 13:00 odjezd spanilou jízdou na letiště Želeč (17.0945558°E,49.3576750°N).
    Na letišti od cca 14:00 - slalom,slalom na zpátečku,sprinty,soutěž jízdy zručnosti na čas.Soutěž o nejhezčí zvuk motoru.(doba dle počtu startujících)max do 18:00
    Poté odjezd spanilou jízdou směr Macocha (16.7314183°E,49.3710631°N)
    Zde volné jízdy smykem a různé skopičiny,předváděčky,zvolení nejhezčího coupé srazu(pro ty kteří budou mít zájem)jinak posezení,pokec,focení.Koho to nebude bavit,můše skočit do Macochy... :-)
    cca 20:00 návrat do kempu porovnání časů a vyhlášení výsledků z letiště rozdávání cen(poháry a tak... )pak volná zábava "až jak kdo vydrží 2". :-)
    Neděle 12.8. - střízlivění,pokec balení,odjezd domů
    Protože jedeme prakticky bez sponzorů,budeme se muset skládat na pronájem letiště.Cenu upřesním podle počtu účastníků zájezdu.Řádově počítám tak 300 - 350,-kč.na osobu.Ale platí nepřímá úměra:čím víc tím míň. :-)
    Doufám,že jsem tím nikoho neodradil a že se sjedem ve slušném počtu.
    Podrobnější info mailem.
  • Vladik
    Čau lidičky,taky se zúčastním.!
  • Džanek
    rad bych se pripojil na spanilku:) Kolem Jedovnic je to krasny a v kempu delaji dobry langose:)) pro ty co jeste vahaji:)

    jinak by v terminu mely probyhat zavody motorovych clunu, pokud sem spravne koukal, takze vyziti i mimo FC urcite bude!
  • Pegas77
    vyjde-li to (hlavnepocasi) tak se pokusim prijet ale jen na sobotu pokec a spanilku
  • Abraxas
    . . . a je nás pět!!! Jupííííííííííí . . .
    o co, že nás bude deset .-)Kdo bude mít startovní číslo 6 ? :-)
  • Elf 20VT
    taky se tam asi teda užkážu
  • Hymla bez VT
    věřím že i Tvixmix dorazí - beru samože spolujezdce, ale kdo to je nechám překvapením ;-)
  • hona20VT
    Výborně! Další do party! Jen houšť!Dobře Hymla bez VT dobře...!
    Ještě někdo?Nevěřím,že jste všichni na dovči :-)
  • Abraxas
    Hymla bez VT: PAŠÁK!!! Tomu říkám správnej přístup zapálenýho člena FCC pro společnou věc!:) Vem klidně kámoše i všechny svatebčany.):DDD
  • Hymla bez VT
    dojedu ;-) div že jsme kvuli tomu nemuseli kamošovi přehodit svatbu :-)


  • Abraxas
    Tak jak to vypadá? SUPER!!!! Rozumím tomu dobře, že když se Brańo omluvil, dalších cca 300 kupéčkářů z FCC jedeeee. . . :-)
    Halooooooooooo, lidi, kamarádi, přátelé, kupéčkáři, přece nás nenecháte stát na startovní čáře samotný. . . kde jste kdo, jedééééééééééééééééééééém!!!
  • hona20VT
    Já bych to nechal tak jak to bylo doteď. :-) Tenhle srázek nebude nikdy jako ty tvoje Braňo,jen zkouška,jestli by byl zájem.Pokud se tam někdo objeví bude to super.
  • Brano20VT
    My hulíme , takže sa tam neobjavím pretože teraz riešim ducato a coupé musí počkať , ale už viem kde bude zraz buducí rok a aj kto ho bude organizovať ... :-)
  • hona20VT
    Spanilka:
    Olšovec,Jedovnice,Ruprechtov,Drnovice,Vyškov-letiště(to ještě upřesním,pokud to vyjde)pak Dědice,Rychtářov,Kulířov,Vilémovice,Macocha a pak Jedovnice - Olšovec
    Program přihodím později až budu mít jistotu,že vyjde to letiště a ještě nejaký aktivity.
    Doufám,že se sejdem ve slušným počtu.
  • Džanek
    kama planujete tu spanilku?:)
  • hona20VT
    Bez obav! Spanilku pojedeme odpoledne,takže předpokládám,že se zúčastní jak spáči,tak společensky unavení z minulého dne.
    Syky:jestli dorazíš mozná stihneš tu spanilku mezi posledním promilem a prvním pivem následujícího dne. :-) Jednou to přijít musí ne?
    Abraxas:Beru si chatku vedle svého kupéčka,ta je nejlepší. :-)
  • Abraxas
    Syky: Jsem ráda, že nejenom já . . škoda spanilky, zdá se mi o ní často, ráda bych jí zase prubla na ostro, myslím v reálu:DD, mluvíme o čase ano:D
    Dojed´, tentokrát to bude jinak, dokud všichni nebudou při vědomí, bez jejich vědomí se nikam nejede!!!!
  • Syky
    ja se vetsinou probouzim po spanilce kdyz do sebe zacinam lit dalsi pivo..uff
  • Abraxas
    Já su druhá v první chatce od výčepu:-D
    Ještě jsou volný chatky vedle houpaček(nutný dozor!), taky u pískoviště(bábovky, popř.lopatky sebou),třetí od lesa(pro milovníky divoké zvěře),pátá od vody(ta je naprosto na pohodu, od vody nedostříkne absolutně nic). . :DDDDD
    Tak dojed´te . . . .-):-)))kupéčkáři!!!
    Moc se na všechny těším!
    hona20VT:Super, jsi jednička:8 Jestli můžu jednu větu do programu, přimlouvám se za budíček v deset, snídaně a pak teprve spanilka, páč obráceně to nedávám:-DD
  • hona20VT
    Kdo chcete dojeďte,at je nás víc.Ještě jsou volné dvoulůžkové chatky nebo pod stan.
    Odkaz zde:http://www.olsovec.cz/
    Ceny jsou slušný,kemp taky.
    Sraz se koná za každýho počasí.
    Program ještě upřesním.