Brno okruh (Autochip Tuning Show) - 14.4.2012

  • Kapscha
    DooM20VTLE nazdar pocuj chcel by som sa
    spýtat kde si kúpil tie budíky resp ja mam tie isté len teplotu oleja a tlak turba a potreboval by som ten tretí na meranie bohatosti zmesy kde si to objednával? dik za odp. č.
  • K0K1N 20VT
    hona20VT ten čas jsi měl změřený nebo jsi ho počítal z videa? Páč nejlepší coupe mělo 1:29 a něco a ten to má odlechčené a na slickách
  • Dr.Ravic
    Kokin: díkec, už koukám
  • Alejandro
    hm hezký:) a jaký byl nejlepší čas zajetý za kolo ve volných jízdách?
  • kisik
    Pěkný ,vypadá to záživněji než sprint :-) .
  • hona20VT
    Nejlepší můj čas.Bohužel neměřenej a před kolapsem regulátoru tlak turba. :-(
    http://youtu.be/WHvjYfWTur0
  • K0K1N 20VT
    :)
  • K0K1N 20VT
    na youtube dej vyhledat olympusak,už tam nějaká videa mám
  • Dr.Ravic
    nějaký videjko by nebylo?
  • DooM 20VTLE
    Akce si myslim ze vydarena. Skoda ze nektere coupecka dostala zabrat :( Vysledky z jizd do vrchu taky nejsou spatny myslim ze jsme par lidem ukazali jak nam to jede!

    http://tuning-show-brno.tuning-sport.cz/vysledky/2 012/zav.pdf
  • DooM 20VTLE
    ....
  • DooM 20VTLE
    ...
  • DooM 20VTLE
    ..
  • DooM 20VTLE
    .
  • Dolph
    Díky za pochvalu. Pro mě to byl první ostrý test auta po dokončení všech úprav. Času jsem dosáhl, bez jakéhokoliv odlehčení... Ještě musím dopilovat rozjezdy a tím snad ještě nějakou desetinku stáhnu... :-)
  • hona20VT
    Aladin: Ať je to jak je to,hlavně že se nikomu nic nestalo a auta jdou opravit.Příšte už to snad bude lepší.Je na čase tu smůlu prolomit.
  • Aladin
    Hona - minule to byla brzdovka,tentokrát mam lepší a brzdy od Feroda zařídil Honza takže už žádný podobný problém nebude.Ta 6q převodovka velká turba prý nemá ráda,jak jsem tu četl několik jich už padlo.Vymění se a jedeme dál .-)
  • hona20VT
    Mě zase odešel regulátor tlaku turba.Já si říkal,že to táhne míň a míň.
    Kok1n:Já si koupil TRW i s deskama,mám je tam dva roky,dostávají celkem zabrat a jsou v pohodě.Celej komplet i s deskama stál 5500,-a brzí a nevadnou.
  • kisik
    kurna to mě štve ,že jsem nedojel :-( .
  • K0K1N 20VT
    mě okruh vzal zase přední kotouče ale házeli už malinko před tím, tak mám aspoň důvod koupit nové :) ale nevím jestli nějaké lepší nebo ne,páč jsem před rokem koupil omp za 5 tis. a vydrželi rok
  • hona20VT
    No,veselo bylo nejen na okruhu.Každopádně měli kluci smůlu.Kapota,převodovka... samý lepší.
    Aladin: Ten okruh ti to snad dělá schválně.Loni o bylo taky nanic viď?Když jsem tě viděl,jak tě táhnou,tak jsem si ten okruh rozmyslel.Beztak tam někteří řádili jako hovada.
    Ale jinak jsem rád že jste se tam ukázali a pokecali.
  • HARIBO
    koukam že na okruhu bylo veselo,..:D
  • Aladin
    To červené Coupé bylo moje.Vypadá to,že to vzdala 6q převodovka.
  • shragicz
    přesně tak jsem to myslel :-) jinak já mám "sérii" 20VT: http://hybrid.italpower.cz
  • K0K1N 20VT
    co myslíš co máme jinak, jako úpravy? já mám čínu gt28 a větší pal. pumpu, to je vše a co máš v tom bravu, že jsi v téhle kategorii?
  • shragicz
    K0K1N 20VT: jede vám to hezky kluci, fakt jsem na vás s Bravem ztrácel :-) co máte jinak :)))))
  • Charles
    a potom toto coupe, které nevydrželo drsný provoz na okruhu a mělo podle zvuků asi mrtvou poloosu :(
  • Charles
    Jinak lituji majitele modráska, kterému se otevřela kapota...
  • Charles
    Díky za pokec chlapi...

    Dolphovi to jede fakt krutopřísně :D :D
  • K0K1N 20VT
    první byl Dolph, ten má 373 koní a druhej já, mám okolo 270 koní, ještě jsem to neměřil, kdo byl ve vrchu třetí, kurde o takovej kousek :)
  • shragicz
    Ahoj, ty coupátka to je někdo odsud? Co v tom proboha je, jelo to ukrutně:-) http://tuning-show-brno.tuning-sport.cz/vysledky/2 012/vysledky_do_3500.pdf
  • hona20VT
    Souhlasím s DooMem.Vrch je určitě lepší.Můžu doporučit.Jinak ty sprinty jsou na 400m a platíš za celek,ne za jednu.
  • DooM 20VTLE
    Vrchy se vzdycky plativaly tesne predtim nez vyjedes pred startem. Sprinty jsem tam nikdy nejel. Ale jede se to soucastne takze stejne oboji nestihnes. Ja jedu vrchy je to mnohem lepsi. Muzu doporucit. Stihnes 2 nebo 3 jizdy. Aspon si to muzem porovnat!
  • K0K1N 20VT
    ok,prosím tě, už jsi tam jezdil vrch a sprinty? Na stránkách píšou jedna jízda 200 kč,jako u vrchu bych to ještě bral ale abych jel jedem sprint za 200 to teda nevím
  • hona20VT
    Stáli jsme na parkovišti kousek před vjezdem na dráhu pro volné jízdy.Před první šikanou.Budu tam tak mezi devátou a půl desátou.Ještě musím zjistit do kolika je registrace na vrch a sprinty.
  • kisik
    A v kolik vůbec ?
  • K0K1N 20VT
    vloni na podzim to bylo kde? :)
  • hona20VT
    Jedu.Musím odzkoušet nějaký změny na motoru.Kde budete? Co tam jako vloni na podzim?
  • kisik
    Že by generálka na Vyškov ? :-)
  • Jelo
    Každý kdo něco tento rok pořádá tak jedině v den : 14.4. Asi 8 akcí různě po Moravě na tento den. Co se všichni zbláznili ?
  • kisik
    Pokud nebude pršet už od rána,tak dojedu taky. Kde stáváte?
  • K0K1N 20VT
    no zatím to nevypadá moc dobře ale snad nebude nějaká celodenní průtrž :) zeptal bych se,nevíte jak je to tam se sprintem a se závodem do vrchu? Na internetu mají jak u sprintu, tak u vrchu jedna jízda 200 kč, to se mi za jedem sprint zdá docela dost a jak se to dá stíhat obojí najednou?
  • Aladin
    budu tam taky,objednejte nějaký rozumný počasí!
  • K0K1N 20VT
    jo já jedu a vím ještě asi o dvou
  • DooM 20VTLE
    http://www.automotodrombrno.cz/cz/#!/sezona/211/autochip-tuning-show/o-zavodu
  • DooM 20VTLE
    Tak kdo vsechno dorazi? Ja tam budu...