Ostravsko 2012

  • Missicka
    Tak, letos už pište sem.. http://www.fiatcoupe.cz/forum/akce-a-srazy/10429-o stravsko-2013/
  • Morris_3nec
    Na jaro tu čekáme všichni jak na Boží smilování, dneska bylo docela teplo a dokonce se ukázalo i sluníčko, kéž by to už tak zůstalo :)
  • Denis 1,9 JTD:(
    A navíc dávám tuto zimu konečně Bremba a nemám na ně kola! Takže u mě nevím, kdy vyjedu.
  • Denis 1,9 JTD:(
    No já jsem přijel, Kisikovi jsem vůbec nepomohl:) a doklouzal zpátky dom, teď už mám zase rozebrané auto, nereguluje mi WG, tak šlo turbo ven.
    Těším se na jaro, už jsem myslel, že to je tady mrtvé, ještě že tu je Morris:)
  • Adys
    Letos už jsme taky ready, jak sleze sníh tak vyjíždíme :) Klidně můžem udělat srázek :)
  • Invi
    I já :) V tu chvíli bude myslím vhodné založit 2013 ;-)
  • Turok
    no já jsem zvědavý kolik nás pak bude jak přijde jaro.
  • Missicka
    von Raven: Ty dojedeš na sraz? No nekecej! :oD
  • von Raven
    ooo byl sraz, to už stojí za to udělat nové téma 2013 :D
    dohrkám, ale až sleze sníh, mám tam permanentně letňáky :D
  • kisik
    dvojčata :-)
  • Morris_3nec
    Kdybych dojel s Coupe neměli bychom do čeho lít tvoji naftu :D
    Chrápe si doma ve vyhřívané garáži pod dekou a čeká až sleze sníh, první paprsky slunce osuší asfalt a jarní ovzduší nasaje vůni nespáleného benzínu díky odpojené lambdě :D
  • Invi
    A kdybych ještě já nespal v garáži pod dekou, tak by nás bylo 5 :)
  • Denis 1,9 JTD:(
    Dome: škoda, kdyby neměl Kuba rozebrané auto a přijel by tak a ty taky, byly by to 4 červené kupasa:)
  • Dome16v
    že já vůl si to nepřečetl dříve dojel bych taky :// odteď budu sledovat :D
  • Denis 1,9 JTD:(
    Fajný srázek, aspoň jsme se trošku scukli. sice jen 3 lidi a 2 auta, ale na tu zimu kolem to je úspěch:)
  • kisik
    Kdo chce může dojed na srázek v Ostravě . Středa 23.1. 2013 po 15:00h Avion Shopping Park Ostrava .
  • Missicka
    Tak kouká na něj.. Je červené, takže na tu barvu pěkně reaguje. Ale vzhledem k tomu, že rád sleduje v tv Kobru 11 a cokoli, kde jsou auta, tak si myslím, že bude mít autofílii po mamince. ;o)
  • Turok
    roste pěkně bodiš malý :) už se zamiloval do auta? :D
  • Missicka
    Pro ty, co mě nemají na FB.. Můj bobišek malý.. ;o)
  • Missicka
    Hlásí se zasloužilá matka! :oD Ano, ano, už jsou tomu víc jak 2 měsíce. Patrik se má čile k světu, už jezdíme i Coupélou. Ovšem posral se mi centrál, takže nejde zamykat. :oD Náš taťka opravuje chalupu, co jsme koupili, tak na auto čas není a já se plně od rána do rána a zas na novo věnuju malému. Tento rok se srazama už ani nepočítám, ale po zimě Paťa už bude větší, tak se bude dát jet i na sraz. Všechny vás jinak moc zdravím! ;o)
  • von Raven
    já frkám jak včelka Mája, to byla vlastně žlutohnědá vosa :D
  • Turok
    no coby je mrtvo...auta sou nepojízdné to se pak na sraz nedá dojet a nemá cenu nic domlouvat :(
  • Adys
    Já jel za tebou jak si vyjížděl z té křižovatky z NJ do Žiliny, prý víc mávat rukama, víc jsem to neuměl a málem jsem hodil hubu na kole :D Jo cesta je prvotřídní kvalita, ani na tom kole se tam nedá jezdit...:D Se někdy stav, až budeš mít čas. ;) A nebo řekni kdy tam budeš a sjedu se za tebou mrknout...
  • von Raven
    heh cyklony já srážím do příkopy, ale teď s tím novým potahem je objížím, než se dostatečně poškrábe :D příště víc rozhazuj rukama, ikdyž si pak ale zas budu myslet že asi ukazuješ fakáč :) ale jako tankodrom podobné kvality sem ještě na novém asfaltu neviděl :D v té jedné zatáčce u nějaké knajpy už vím, že zastavit a krokem, bo jinak předek a motor na zemi :D
    V životicach jenom vymýšlíme v čem budem podnikat, právě jsme vykoumali tohle http://www.zeptejtese.info/firmy.html teď po neděli tam zkusím zprovoznit e-shop a pak budem shnánět lidi co se jim to hodí :D školství jde spolehlivě srat a za chvíli bude mít kdejaký důchodce větší důchod než já plat, tak je třeba něco dělat
  • Adys
    Von Raven: Tak jsem tě dneska viděl a jel jsem za tebou na kole a ty ani nezastavíš :DD Pak jsem ti obhlížel tu 3D Snake folii... Se stěhuješ do Životic??? :D Se někdy stav! Veřovice jsou kousek od Životic ;)
  • von Raven
    Kopr se dělal kvůli myšky a jižanům, z myšky už je určitě zasloužilá matka prvního stupně a zbytek sem nejezdí
  • Adys
    čeká se na podzim, až zase budem moct udělat sraz v Kopřivnici :D
  • von Raven
    co je? :)
  • Tommy Angelo
    ADYS-já jsem ti už psal na FB že můžeš jet snáma .)
  • Missicka
    Turok: Jn. Ale tak Marek se jen počasářům směje a říká, že jedem, tak nevím ještě. :oD Tak to jedete brzo. My tam tedy když tak dorazíme až k večeru, páč Marek jde do práce, než se pobalíme a dojedem pro auto..
  • Turok
    Missicka zvažuješ že nepojedeš? Chceme vyjet nějak kolem 11 s tím, žebychom se cestou stavili na nějaké meny.
  • Missicka
    Turok: V kolik vyjíždíte? ..že bysme se někde potkali třeba. I když kruci zvažuju, protože počasí má být o ničem!
  • Turok
    Tak co lidi nikdo nejede ze severní moravy na Třebíč? Kromně Missičky a mně Phobose a Tomyho?
  • von Raven
    no já to napumpuju dycky komplet jenom at nezadělám průduchy na vzduch a jednou do mě ryli takoví tupci v Bílovcu na STK že nikdo neví co to může udělat při havárii, tak sme jim řek jestli si už někdy nabili hubu o pěnu ve vaně a byl klid :D
  • Denis 1,9 JTD:(
    Jo, pěna do plastového nárazníku je něco jiného, ta hodně zbrzdí. Ale jako nosný prvek do karoserie fakt ne:)
    Já jsem si do Bravka taky dával ty pěny, co jsou pod nárazníkem nové, protože tam byly takové dva malé zdechláky.
  • von Raven
    čéče Denisu, to by ses divil, ale já mám montážní pěnou plný zadní nárazník a vše v něm a buchl do mě rencek zezadu jak jsem stál na křižovatce a škrábl mi pravda lak a vyskočila mi spz, ale on si zrušil přední nárazník, mlhovku, haubnu, nakřáp světlo a shrnul blatník, takže jak jsem to viděl tak sem po něm ani nic nechtěl :D

    a předek mám tím napěchovaný taky a to normálně lítá sníh přes kapotu a nic se nestane i jak někam hukneš
  • Denis 1,9 JTD:(
    Von raven: Jo tohle jsem dělal na Fiestě, kde byla plánovaná životnost 4 měsíce:) Na tohle vezmu Ipu a nalepím ju tam:D
  • von Raven
    fukni tam montážní pěnu na zimní období, odpo to nožem vytvaruješ a kit na tom s lakem drží taky dobře :D
  • Turok
    Tomu říkáš malinký jo? no jako doufám, že pojedeš, už bys to mohl dát do kupy:)
  • Denis 1,9 JTD:(
    Turok: Jestli se ta moje sviňa rozjede, tak jedu s váma! Akorát teď řeším takový malinký problémek...
  • Turok
    jo tak nějak :) no doufám že pojedeme všichni tři :) auto už je u mechanik..dělá pár drobností jako zadní brzdy atd.. takže mo mém poskládání naskočilo a vrní.
  • Missicka
    Turok: Takže je to jistota, že pojedete? Já právě zvažuju zas.. :o/ A už dopoledne? To jako po loňské zkušenosti s pozdním příjezdem? :oD
  • Turok
    Třebič se blíží... s Phobosem a Tommym plánujeme společný odjezd do Třebíče, pokud by se někdo chtěl přidat tak dejte vědět.. odjezd předběžně v pátek dopoledne.
  • Turok
    Missicka bude normálně origo modrá.. na základ půjde ještě světlejší modrá a aby to nebylo jako pěst na oko tak to pak vemu ještě zlehka šmoulovou. Kola orange sou v plánu pořád ale kdo ví kdy to bude..
  • Missicka
    Phoboss: Prý hnidopich.. :oD Zapíjet? Tak měli byste jakožto členové klubu, že? :oD Si pak musíte udělat nějakou akci a já vám prcka dovezu ukázat. :o) Termín mám 1.-11.7.12, pomalinku se to už blíží.. :o)

    Turok: A jaká bude barva? Jak tak koukám bereš to pěkně od základu, takže předpokládám se vším všudy. Jen mi neříkej, že to bude oranžová s červenýma kolama! :oD Nebo jak ta šílenost vypadala, cos mi kdysi posílal na mail.

    Jinak tedy přikládám foto na důkaz odzimování a prvního sprchování od prachu..
  • Adys
    Pěkně, Pěkně...:) Jen tak dál.
  • Turok
    dneska spešl základ
  • Turok
    antirezin
  • Turok
    po brousení
  • Phoboss 1,8 16V
    Missicka: tak tak vrch motoru je oki a pro změnu asi stírací kroužky padly, k tomu potřebuju sundat nápravu a standardně poměnit čerpy a kosti stabíku + silentbloky na zkrutné tyči :)
    A 20vt je pořád u zimního spánku, jak se zadaří a nastartuju ho tak se sem tam projedu aspoň po pozemku :D je tu sice jeden hnidopich co by mi ho chtěl rozkuchat ale eeeeeeee viď Turoku :P
    Kdy budem zapíjet dalšího mini člena klubu? :D
  • Missicka
    Turok: No vy jste si teda dali.. :o( Tak přeju hodně zdaru. Fotku určitě nahoď.
  • Turok
    Missicka no asi tu zítra hodím fotku v jakém je ted auto stavu. Budu rád když se s tím dostanu na Třebíč...pokud se auto rozjede po smontování.. Peta s tím ma taky problémy bo mu to furt žere olej.. takže my jsme teda fakt dvojka.. :(
  • Missicka
    Turok: Nevěděla jsem, že až tak překopáváš.. A co Phoboss?? Ten asi taky, co? No tak nic, tak s váma se snad potkám v Třebíči a s páru ostatními snad dřív, pokud se tedy domluvíme.

    Syky: Ani nevím kdy co je, Kopr mě zaujal jen že je blízko a můžem tak bez problémů i s Vítečkem. Jinak s tuning srazy jako takto končím. Není toco bývalo, jak jsem ještě měla mazlíka č.1, teď už mě to ani tak nebere a navíc přišly prioritnější věci. Moje Coupéla se pomalu a jistě mění v "baby car". :oD Polepy a vše co by mohlo provokovat dolů, hudba pryč, ať je místo na kočárek a na zadních sedačkách zanedlouho budou dva pasažéři. :o)
  • beky
    Tak co lidi kdy bude nejbližší coupé sraz ?Díky všem ;)
  • Turok
    Missicka těžko říct sice už se konec blíží ale i tak je třeba to ještě nalakovat a poskládat dohromady.. pak to musí naskočit a pak nějaký ten servis u známého takže budu rád jak to stihnu do Třebíče.
  • von Raven
    Kopr je moc komerční, dezorientovaní pořadatelé nahnání z ulice a spíš čumící než něco dělající, neorganizace parkování, rezavé popelnice mezi tuningem, vstupné jak prase, přitom tuning by moh klidně i zadara, neskutečné fronty a otevřené jsou přitom tři vjezdy, dycky se najde nějaký pitomec, co pak na tom přeplněném parkovišti začne dělat bordel, nevím no, když jsem dělal tuning já, bylo vstupné zadara, 20 pořadatelů z klubu stačilo s přehledem na 2000 lidí, platili jen prodejci svým zbožím a to šlo na odměny pořadatelům jako dárky, letiště bylo zadara, páč jsme jim vysbírali bordel a posekali trávu :D i tak to jde
    Navíc mám takovou tuchu, že tahle akce budou snadné prachy pro policii, tak bych si ten den nedělal sraz ani poblíž
  • Adys
    Já bych jel, ale mě to nebere z toho důvodu, že je přemršené vstupné...:((
  • bubAk_
    20.4 je syky :) neoddaluj nam tu vodku :D
  • Syky
    neni 21.4 vyskov?
  • Missicka
    Turok: Jak na dlouho??

    to all: 21.4. je prý tuning v Kopřivnici. Chystá se někdo? Mě to tam sice vůbec nebere, ale tak kdyby jelo víc aut..
  • Fugasik
    :D:D....jj kluci do toho taky jeden čas dělali :o) jeden myslím ještě prodává za 15 tis a je to ...hmmm hmmm samopal ale to označení mp něco :D
  • Turok
    já jsem mimo ještě na dlouhooo
  • von Raven
    na gumy já dávám bacha, tam jak je díra tak je zle :D
    o plech bych se taky nebál, fiatácký se dá vrtat vzduchovkou, moje bambitky odvrtají bez problému 1,5cm tlustý :)
  • Denis 1,9 JTD:(
    Von Raven: Styď se, asi tě nikam nepozvem, abys nám neprostřelil gumy:)
  • von Raven
    já jezdím někde od půlky února, leda jak nasype sníh tak vyndám feldu :) ale jak říkám už mě nebere ani 20VT, teď spíš SVT-40
  • Adys
    Tak až odzimujete, tak bychom se mohli domluvit na nějaké projížďce či srazu ne? :)))
  • Missicka
    Já snad odzimuju teď v sobotu, ale úplně jisté to není. Kolo už jsem odzimovala i potunila, ale Coupátko nějak ne a ne. :o)
  • Adys
    Tak co? Jak to sváma vypadá? Coupe už konečně jezdí, tak můžem něco podniknout. :)
  • Missicka
    Denis: Já si to Coupé už neodpářu - páč ho mám i na bedrech. :oD
  • Denis 1,9 JTD:(
    Missicka: Správně, dvě auta! Bo bez kupéčka to už nebudeš ty:)
  • Missicka
    Phoboss 1,8 16V: Tak při nejhorším budou auta dvě, no. :oD On by mi nedovolil ho prodat a já si nevezmu na triko, aby upadla na srazech beze mě morálka. :oD
  • Phoboss 1,8 16V
    Missicka: prcku co to píšeš Ty a kombík? Nedělej vlny :D bez Tebe by nám upadla na srazech morálka a takový kmenový coupéčkář by moooc chyběěěěl!!!! Jinak přítel má pravdu... vzpomeň jak jsi oplakala škodověnku niooo :)
  • Missicka
    Turok: Proč bych měla chybět na srazech????? :oO Akorát v červenci nebudu asi moct, ale jinak samozřejmě ano! ;o) Opět mě ta myšlenka napadla, že bychom koupili raděj kombíka, ale přítel řekl, že jakmile bych Coupé prodala nebyla by se mnou řeč, tak raděj nee! :oD

    von Raven: Ty poslouchej, tady jsi na fóru aut, né zbraní. Nevím koho by to tu až tak zajímalo jako tebe. Rozhodně se nestavím, já válku nečekám. :oD
  • Turok
    Missicka no něco jsem slyšel :) tak ale na srazech budeš chybět, doufám že auto nestřelíš..


    RAVEN JSI BLÁZEN :)
  • von Raven
    jn kurec, teď jsem to minulou neděli počítal a už sem do toho narval 150tis :D ale víš jak do každé ruky poloautomat, další pod paží a snipa přes záda něco stojí :D stav se, naučím tě s tím
  • Missicka
    von Raven: Hej ty jsi fakt magor! :oD
  • von Raven
    nj tak pravda že sem moc nechodím, každý víkend někde střílím, to víte cvičím, bude válka
    teď bych měl být v sobotu odpoledne v Opavě, jinak obyčejně jezdíme v neděli Porubu nebo přes týden Starou Bělou.
    Tak když tak můžem dát akčnější sraz :) dva kámoši těď mají nové samopaly :)
  • Missicka
    von Raven: Jasné, že jich bylo víc..

    Turok: No já se asi budu muset srazů v období červenec určitě zdržet. :o) Ale jinak bych na ty "naše" jezdit chtěla pokaždé + Třebíč.
  • Turok
    Raven prdlajz bylo jich více ale ty na to prdíš..
  • von Raven
    Taky byl jenom jeden a o tom se vědělo až tu byly fotky z něho :D
    Já už dělám srazy na střelnici, krom starých kamarádů mám teď dva nové .. pana Mosina a pana Tokareva :D
  • Adys
    Von Raven: Ale na srazy nejezdíš!!!!!! Minulý rok jsme tě vůbec neviděli... :))
  • von Raven
    já už aspoň měsíc jezdím srágory :D jen dneska beru feldu bo zas nasněžilo.

    Tommy Angelo ta moja dělá u pojišťovny, já jsem to přechcal tak, že jsem si dal starou babettu k nim bo na ni není žádná nehoda a plný bonus a pak sem tam hodil i fiata a daroval si bonus z babety na něho a mám plné na obou a platím cca 2500 asi miň nevím už přesně, mobil k tomu jako dárek :)
    Jestli chceš může ti to přepočítat u nich. Existuji ještě levnější pojišťovny, ale to už nemáš žádné krytí a ještě máš spoluúčasti...
  • Adys
    Turok: Na konci roku bude zase Kopřivnice a konec :DDDD
  • Turok
    no jsem zvědav jak to letos s těmi srazy dopadne...
  • Missicka
    Vidím to na květen pánové.. Rožnov sníh taje, ale na Pasekách (část Rožnova), tam je ještě sněhu dost. Před garáží mám hromadu toho bílého hnusu. Jinak u mě se letos netuní, spíš budu prodávat rádio, zesík a basák. Kdyby někdo měl zájem..
  • Adys
    jo mě čeká Jarní nátěr podvozku...:))
  • Denis 1,9 JTD:(
    A po zimě se projevila koroze...i když auto ujelo 200 metrů...takže zase rozebrat:/
  • Adys
    Přesně, práce a starostí mnoho, ale financí málo... To se to pak těžko dávají káry do kupy.
  • Tommy Angelo
    no o těch pěnězích mi povídej já tedkom platím 2x po 6litrů za dva auta za punto a mareu kancelář pojstitelů se činí!...
  • Carlos 20vt
    taky se hlasim na neaky srazik. mam naladino ale nemam nalestino-:)
  • Carlos 20vt
    taky se hlasim na neaky srazik. mam naladino ale nemam nalestino-:)
  • Denis 1,9 JTD:(
    leštíme, tuníme...ale nejsou money.
  • Adys
    Už leštěte svoje leštěnky, ať se můžem zase scuknout! :)