KÁMEN 2011, 6. Ital Auto Cup, 2.-4.9.2011

  • hona20VT
    Tady je video ze srazu.Bylo to fajn.

  • Aljaška
    joo coupé:-) já myslela, že ty:-) Vyškov nedávám:-( příště:-)
  • hona20VT
    Jen na upřesnění. Ten opálenej kus hlavy mám na coupe.Dneska jsem začal s léčbou bolavých svodů. :-)
    Na Vyškov už coupe musí jezdit!
  • Aljaška
    jen kus hlavy?? proboha cos dělal:-)
  • hona20VT
    Aljaška:Díky moc za video.Je super.To druhý natáčel Vladik a ješte to mám z auta.Kecání mi nevadí,hlavně že je ten "diesel"slyšet :-D.Už se pracuje na opravě.
    Ze spálenýho nosu si nic nedělej,já mám opálenej kus hlavy. :-P
  • Aljaška
    Jen tam moc lidí kecá, takže překecaj ten rachot z motoru:-)
  • Aljaška
    Ahooj!! Moc ráda jsem Vás viděla:-) Mám spálenej nos:-) JInak Hona byl jediný, kdo z coupéčkářů jezdil:-) Jen škoda, že jsem natáčela pouze první jízdu a tu lepší druhou nee. Ale tady máš to video:-)

  • hona20VT
    Sraz byl super.Dobře jsme se bavili,poznali nový lidi,pokecali...
    Díky ustřihlému šteftu na svodech jsem byl nejhlučnějším účastníkem srazu a šestý místo ve skupině(z osmi)taky nic moc.
    Ale celkově dobrý.
    Ještě pár fotek ze srazu:
    http://hona20vt.rajce.idnes.cz/Kamen_2011
  • Coupe20VT PLUS :-D
    jel bych taky. mám to kousek, a občas tam jezdím, když nemám co dělat, ale bohužel se z dovolené vracím až 8. září... škoda
  • hona20VT
    Pokud všechno vyjde tak určo jedu.
  • kacenka
    Tak super, určitě přijeď. Čím víc Coupátek tím lépe, ať tam nejsou jen samé Alfice. Přece Coupátka nejezdí jen rovně nebo jo? :-))) Vstup bude na "čumendu" 200,-Kč na auto a 2 členy posádky. Za každého dalšího člena posádky + 50,-Kč. Bohužel toto bude bez možnosti účasti v tombole a auto bude stát na vyhrazeném "parkovišti". Jinak mezi cenami pro vítěze jsou i originál trička od Fiatu. Budeme se těšit.
  • ZERO
    Chci přijet v sobotu, ale jezdit nechci. Chci se tam jen na chvilku podívat - platí se nějaký vlezný za osobu? Nebo jak je to, nikdy jsem tam nebyl a chvilku se dívat za 800kč, to se mi teda nechce.
  • kacenka
    Ještě malá upoutávka
    http://www.imofa.cz/clanek/33/6__ital_auto_cup___k amen_2__4_9_2011.html
  • kacenka
    Snad počasí letos konečně bude příznivé.
  • Aljaška
    registrovat se nebudu:-) pojedu podle počasí a raději zaplatím těch 800kč na místě.
  • kacenka
    Zdravím,
    pokud máte zájem účestnit se akce, doporučuji se registrovat. Uzávěrka refistrací je 15.8.2011.
    Pro registrované proběhne slosování, kde hlavní výhrou je zapůjčení vozu Alfa Romeo Giulietta na víkend od společnosti Imofa.

    Zajímavé ceny pro vítěze např. Olej Selenia, trička, klíčenky....
    Pro každého účastníka akce propagační materiál společnosti Fiat

    Více informací na www.forum.alfisti.cz/viewtopic.php?f=38&t=9222



  • Aljaška
    mě se tento sraz líbil. Vypadá to, že budu mít volno, takže pojedu:-)
  • JardaITC
    možná bych se také ukázal.
  • Aljaška
    Neříkal loni Venca, že se na to vysere a už to nebude?? :-) I když on to říká každej rok:-):-)
  • Jan Paukovic20VT
    No sice jsem tam nevydel ani jednoho Fiatka ale asi je to na case zmenit zacinam otom premyslet ani to neni tak daleko tak zatim pysu do kalendare a dam to doma do dyskuze.
  • kacenka
    Byli jsme na všech ročnících.
    Ne sice s Fiátkem (ještě jsme ho neměli), ale s Alfou a je to fakt super.
    Je to celé o "rychlosti" - viz. program
    Fotky jsou třeba na stránkách http://jerremiash.rajce.idnes.cz/Kamen_2010/ nebo nějaké video s kouskem trati

    Nejsou to jen sprinty, ale hlavně trať, ta je vždy "masakr", kde prověříte svoji zručnost a chování svého "mazla".
  • Jan Paukovic20VT
    Tak natom jsem jeste nebyl kdo us tam byl? A mate nekdo nejake foto?
  • kacenka
    Po šesté to dáme, až se zase sejdem, nezůstane po nás, na Kameni kámen.

    Tímto zveme příznivce všech italských automobilových značek na 6. ročník již legendárního srazu, pro který platí jen jedno synonymum - RYCHLOST, RYCHLOST a zase ta RYCHLOST!

    Letiště se nachází na silnici č. 19 mezi Táborem a Pelhřimovem poblíž stejnojmené obce Kámen. Příjezd na letiště bude "italsky" značen.

    Sraz se koná, již tradičně začátkem září, tentokrát 2., 3. a 4.9.2011

    Program naleznete na přiloženém letáku.

    Ubytování jako vždy na letišti pod stanem nebo otevřeným nebem, sociální zařízení formou ToyToy. Pro náročnější je po okolí několik penzionů.

    Občerstvení bude zajišťovat stánek, kde naleznete pečené klobásy, maso a jiné dobroty. K pití bude točené pivo, limonáda, káva, čaj...

    Cena srazu:
    600,- za auto při platbě dopředu
    800,- za auto při platbě na místě

    Registrace budou probíhat následovně:

    1) Pošlete e-mail na adresu: rades155@volny.cz
    V něm prosím uveďte: Nick + kolik lidí, značka a typ vozu, zdvihový objem a hmotnost (pohotovostní dle TP) a výkon vozu.
    2) Odešlete platbu na účet: 2259354173/0800 vedený u České Spořitelny a.s. na jméno Katka Suchopárková.
    3) Po obdržení registračního e-mailu Vás Rades155 zapíše jako registrovaného bez platby na uvedeném odkazu na http://forum.alfisti.cz/viewtopic.php?f=38&t=9 222.
    4) Po zaúčtování platby na zmíněný účet Vám bude odeslána odpověď e-mailem a v příslušném příspěvku budete označeni jako platící registrovaní.

    Podle toho, jak se budete registrovat vám budou přidělována startovní čísla.
    Peníze se budou vracet jen v případě, že akce bude zrušena. Při Vaší neúčasti Vaše platba poslouží k realizaci srazu pro ostatní.

    Z organizačních důvodů budou registrace ukončeny 31.7.2011 ve 23:59:59

    Na všechny se těší pořadatelský tým:
    Venca, Rades155, Hampi a Hanka, David AR a Katka, Pája 33, Karel 155, Spirpin