Půjč si Ferrari

  • Innocento
    Kamil : S tim nastavenym automatem si akorát tak uděláš ostudu :-)
  • Kamil
    Innocento: Nestaci, prakticky se tesim jen na ten drift:) Prinejhorsim to jakoze omylem pretocim.
  • Innocento
    Kamil : To máš tak bohatý zkušenosti s podobnejma autama, že ti obyčejná prpojížďka nestačí? :-) Samozřejmě, že jsem jel tak jak chtěl. Za prvý nebylo kam jinam jet a za druhý chcalo a zas tak široká mi ta zatáčka (ta jediná, jinak se otáčíš na ploše kolem kužele) nepřišla na podobný auto, ve kterym sedim poprvý.
    Já si to jel omrknout zblízka, vohmatat, posadit do toho zadek a ne závodit nebo to honit na hraně.
  • italmania
    Zdravím všechny, koupil jsem otci k 60. jízdu ve F430. Jsou dvě firmy které to provozují, toto bylo od pujcsiferrari.cz Auto bylo přepnuté na automat, to chápu, ale výkon nastavený max. na 300ps, ale pochyboval bych, jinak jedete tak jak vám majitel říká, takže nějaké drifty,haha. Jednu jízdu jel otec a druhou majitel, ten vypnul všechny systémy a potom to teprve byl zážitek! Okruh je takové účko a dvě kola trvaly necelé 4min. za 3000kč :-) Jinak kolega jel od té druhé firmy s ktm a v provozu! Ale co vím tak ho někdo poslal do plotu a je ko, spoluůčast 10% drahej zážitek :-)
  • Kamil
    Innocento: Dostal jsem poukazku na 3 kola, musel jsi s tim jet presne jak rekl?
    Rad bych zkusil nejaky drifty, pac jezdit s tim jentak po rovince + par zatacek me nelaka.
  • Elkar
    Takže nakonec jde o požitek z jízdy a to třímilionový auto nezaručuje.
  • Innocento
    Tak jsem byl dnes. Probíhalo to přesně jak psal minco. Pán mi akorát nic neukázal, protože lilo a bál se na vodě stejně jako já :-) U nás pršelo už od včerejšího večera, ale bylo domluveno, že se jede za každýho počasí, kromě zimního období. Hodinu před začátkem jízd přišla SMS, že se jízdy pro nepřízeň počasí ruší :-) Tak proběhl telefonát, jestli to myslí vážně se ozvat na poslední chvíli a pán řekl, že není problém, aby do hodiny přijel. Přijel pohodovej člověk, žádnej frajírek a dal mi na výběr - buď dnes a jestli to rozbiju, tak je to auto moje nebo jindy, až bude hezky. Vzal jsem to hned, podepsal hmotnou zodpovědnost a vyrazil do safety caru - Hummeru H2. Je to krám, nevešel jsem se do toho! Projel to s náma, ukázal trasu, kde brzdit, že nejezdit na bílý fólie pro školu smyku apod. :-) a došlo na jízdy Ferkem. Je to drobet komedie, protože je to opravdu krátký, ale to se dá kompenzovat počtem kol. Majitel doporučuje 8, já jel 2. Co jsem chtěl vidět jsem viděl, co jsem chtěl zkusit jsem si v rámci možností zkusil, celkově jsem spokojenej. Kdybych se chtěl ale vyřádit, tak to projezdim na motokárách, to je pochopitelný.
    Co je na tom autě ale na hovno je to, že na vodě v zatáčkách nepanuje v kabině taková nervozita jako v Coupé a proto si to nekoupim !!! :-)
  • minco
    jinak před jízdou absolvujete jízdu s safety car, obeznámíte se s tratí, podepíšete hmotnou zodpovědnost, on jede s vámi, je tam daný automat, ale i to stačí aby to člověka vcuclo do sedačky.
  • minco
    byl jsem tam 4.6. vrámci jedne akce firmy nabízející materiál do zdravotnictví, ten pán s ferrari je super, svezl jsem se 2 kola - U-čko na konci přistávácí dráhy, poté to vzal on a ukázal mi jak se jezdí sportákem.můžu doporučit. a říkal že nabízí lidem těch 8 kol, pak to vyjde na 750 jedno kolo.otázka je jak se podělí tolik lidí, aby z toho něco měli.
  • Alejandro
    tak co,už někdo odzkoušel to Ferrari na tom polygonu??
  • Innocento
    :-)
  • Luxor
    holky neperte se! :-)
  • Innocento
    Nerozčílil :-) Napsal jsem to z legrace, proto jsem tam dal nakonec toho smajla. Ten capslock je, aby si toho prohlášení všichni všimli :-) Hodně zajímavá mi přišla ta cena. To, že se to pořádá už poněkolikátý jsem si ověřil googlem - našel jsem nějaký fóra, kde se na tu akci hromadně domlouvali. Výsledek ale neznám. Chtěl jsem nechat na ostatních, aby si udělali obrázek sami.
  • ZERO
    Innocento: Ses nějak rozčílil... Jsi napsal, že už poněkolikátý probíhala akce bla... bla... bla... To už je hodně zajímavý. (Z toho to vypadá, že už jsi tam třeba byl, nebo tak...)

    Pak chtěl DooM a Luis vědět víc, tak jsi napsal, že vlastně nevíš jak je to věrohodný...
    Tak Ti nějak nevím...

    Ale to je vlastně jedno, nebaví mě psát nesmysly... (Mimochodem: Denně jsem na fóru a celkově radši moc nepíšu.)

    To jsem teda netušil, že Tě to tak rozlítí :-) :-)
  • Innocento
    ZERO : Jseš si opravdu jistej, že jsem to někde vychválil? Podotknul jsem, že by to mohlo bejt hodně zajímavý a že si nejsem jistej věrohodností.

    PRO OSTATNÍ : NEVIM, JESTLI NEJSEM NÁHODOU MAGOR, ALE TOHLE MI VÁŽNĚ NEPŘIJDE JAKO VYCHVALOVÁNÍ. KAŽDEJ SI TO PRO JISTOTU ZA DOMÁCÍ ÚKOL NAJDE NA WEBU SÁM A PROČTE, ABY SE NÁHODOU NESTALO, ŽE PONESU ZODPOVĚDNOST ZA TO, ŽE SI NĚKDO NABĚHNUL ! :-)





  • ZERO
    Innocento: Nato že jsi to viděl jen jako reklamní odkaz z tipem na slevu, jsi to předtim docela vychválil. Kdyby jsi na ten odkaz kliknul a pořádně si tu nabídku pročetl, věř mi, ani by jsi se tu o tom nezmiňoval...
  • Pietro-Scuderia Italia
    ja to taky koupil za tech 1000kc.Jeste jsem termin nedohodnul.V pondeli zavolam.Uvidime jestli to neni podvod..
  • Innocento
    Bylo to jako TIP na slevu na Seznam.cz. Jakou to má věrohodnost netušim :-)
  • Luis
    Inno hod link, díky
  • DooM 20VTLE
    Innocento: kdepak jsi videl na pujceni to ferrari na okruh? To mi prijde moc levny... ja sam mam s coupe podstatne vetsi naklady kdyz jezdim na svem :))
  • Innocento
    To letiště sice nebude to pravý ořechový, ale za svezení to stojí. Jsem zvědavej, jak se bude tvářit ten instruktor sportovní jízdy, až si s tim budu chtít zkusit zacouvat :-)
    Jinak teď už poněkolikátý probíhala další akce a tam nabízeli k půjčení Ferrari F430, Nissan GTR nebo snad KTM X-bow za cca 1.300,- na půl hodiny na okruhu. To už je hodně zajímavý.
  • Alejandro
    innocento: no tak určo napiš, jak sis zajezdil:) musí to být hezký zážitek
  • Luis
    Innocento pak dej vědět jaký to bylo. dík
  • Innocento
    Já jdu 12.6.
  • Luxor
    a jedete někdo? já voucher dostal tak se tam určo stavím :-)
  • Alejandro
    no nějaké zatáčky či otočky tam jsou....zase na druhou stranu gumy na to budou stát ranec:))a hodina servisu taky,proto se mi ta cená zdá dost nízká....a to nemluvím o tom že jim to někdo muže trochu pocuchat výletem do trávy třeba:))
  • Luis
    ideální jako řidič bez spolujezdce a ujet s tím pryč :-)
  • Džanek
    prijde mi to docela o nicem. Rovinka ma cca 450m pojede se tak mozna na dvojku/trojku a brzda.. okruh jen 1x.
    Na druhou stranu jen 750,-...
  • Alejandro
    není to nějaký podvod'?.))
  • Ice-Man
    chudák auto:(( jak muže nekdo nechat jezdit bandu volků ve ferrari nechápu.. at jim pujčí nejaké staré porsche radši. zážitek taky a nebudou prasit takové auto
  • Luis
    Narazil jsem na zajímavou akci... kdyby se to někomu líbilo...

    http://www.hyperslevy.cz/praha/17-4-2011-jizda-v-s upersportu-ferrari-f430-f1/