Ostravsko 2011

  • Turok
    Sonny no s něktrýma ses ani nestačil poznat.. ale co se dá dělat. Je to škoda.
  • Sonny
    Ahoj všem ,,Ostravanům,, tak už jsem bohužel bez coupe a vypadá to že se s vámi sejdu až tak nejdřív za 20let... Jsem rád že jsem vás poznal :)
  • Phoboss 1,8 16V
    Turok: muhehe do které :D hihihi
  • von Raven
    Missicka tak ja te nekdy svezu :D
  • Turok
    tak tak :) já sice ještě jezdím po puntas dělá problémy.. ale pak to mrsknu do garáže.
  • Missicka
    von Raven: Pro radost.. ;o)
  • von Raven
    ja jsem ho vcera zazimoval, dneska ho zas vyndam :D
    na co vy to vlastne mate? nikdo nejezdi, na veterana jeste daleko
  • Vojta
    Já to vidím na zimní gumy :-)
  • Missicka
    Tak jako já už dnes v podstatě zazimovala. :o) Akorát ještě zabednit garáž a Coupé vyjede opět zas až na jaře. Už je zima, dneska jsem škrábala okna, takže je nejvyšší čas ho uložit k zimnímu spánku.
  • Turok
    Boris a odkud jsi? se srazem těžko když je venku 5st a za chvíli je tu zima :)
  • Adys
    boris: Tady to ted bude dlouho mrtvé...
  • von Raven
    Edrig nj zni to neuveritelne gor s kulometnou razi, ale sniperska verze je tak presna, ze na 2,5x2,5cm se zastreluje puska na 100m pravda uz s optikou, upnuta do sveraku zvlada 45mm rozptyl na 300m takze na 50m je ten vrsek od piva realny i bez optiky s polozenim na pytel ho proste das, mozna ne prvni ranou ale das dost rychle (verze 1891/30) kdyby to mela byt verze 44 tak to uz je lepsi at tam stoji radsi spalek :D
  • Turok
    no Raven je ztracený jak to tak vidím :))
  • Edrig
    No,no,no-trefit s otevřenými miřidly včetně dioptru vršek od piva na 5O metrů se mi nějak nezdá.Na tu vzdálenost takřka ani není vidět.Byl by to úspěch i s použitím optiky.Ale nic ve zlém,to jen aby se řeč vedla.
  • von Raven
    Suvis raze je stejna, ale sel jsem do viteze u Stalingradu Mosin 1890/31 presne tu verzi co mel Vasilij Zajcev, jen puskohled mam krapet modernejsi, ale jeste ho budu menit asi. Jinak jsem mel stesti jak svina na proof accuracy, jak si s tim dam poradne zalezet tak na otevrene miridla jde trefit vrsek od piva na 50m, uplne maso pac sem si predtim jednoho pujcoval a s tim sem na 50m mel problem trefit ocelovou desku 30cm :D Je to pekelny stroj a kamos dneska jde registrovat Samozarjadnyj karabin sistemy Simonova :D tak pristi sraz vidim v treti svetove nebo na strelnici :D
    tady je ten vrsek od piva naplneny chloristanem draselnym :D
  • Suvis 1.8 16V
    Ravene, že by Dragunov? :D
  • von Raven
    nj samopal uz me taky nebavi, ted mam brutalni ruskou odstrelovacku, takze coupe je uz jen priblizovadlo od baraku na strelnici a do roboty, abych vydelaval na naboje :D
  • von Raven
    teda cumim a tleskam, nakonec fakt byl sraz
  • Missicka
    JohnDi: :oP :oD

    Aljaška: JohnDi říkal, že nevíš, jak vypadá, tak proto ta fotka. ;o) O mě vůbec nejde..
  • Tommy Angelo
    Phoboss to si piš že dorazíme :) už se moc těším :) jinak jak píše Adys že si brečel to si už nenapsal :D za to se nestyď :DD adrenalin je adrenalin XD...
  • Adys
    Moc pěkné Míšo...:) Phoboss: Pak jsi z toho brečel jak si dojel. :DD
  • Aljaška
    Foto pro mě?? :-):-) ještě bych prosila věnování:-):-):-) jako přímo na to foto:-) děkuji, že na mě Míšo myslím( no je mě jasný, nedám ti spát:-):-):-))
  • Missicka
    ...
  • Missicka
    Pro Aljašku.. ;o)
  • Missicka
    ...
  • Phoboss 1,8 16V
    :D a učil jsem se na něm plavat po cestě :D Bylo super, snad příště dojedu i mojím coupe, stejně jako Tommy :-)
  • Missicka
    Phoboss vyměnil stroj! :oD
  • Missicka
    ...
  • Missicka
    Všichni zúčastnění..
  • Missicka
    ...
  • Missicka
    Riky & Adys
  • Missicka
    Turok
  • Missicka
    JohnDi: Vrrrrrrrrrr!!!! Pes který štěká nekouše! :oP :oD
  • Missicka
    Bylo s váma naprosto suprově, pěkně mi to zvedlo náladu a vrátilo krev do žil.. :o) Dík všem a těším se na další akcičku, i kdyby třeba nebyla s Coupéčkama. Prostě my tady "vocamcať" + JohnDi jsme parádní partie. ;o) Na FB dám foto.. ;o)
  • Turok
    Super odpoledne děkuju všam, že dojeli a přístě brzy naviděnou :) víc takových fajn akcí.
  • Tommy Angelo
    Lidičky bylo to super :) !
  • Adys
    A Děkuji všem za skvělý den, jsem rád že jste dojeli ;)
  • Brano20VT
    pekné , chválím Ostravský Chapter za iniciatívu
  • Adys
    ...
  • Adys
    A zadečky ;) :))
  • Adys
    :) ;) Prostě paráda :) ;)
  • Adys
    ..:)
  • Adys
    Takže srázek byl moc supr, sice v počtu 4 aut, ale i tak byla zábava :))) Příště zas bando...;)))
  • Missicka
    Turok: Ano, paměť ti slouží velmi dobře. ;o)
  • Turok
    souřadnice : GPS: 49°36'16.867"N, 18°9'27.339"E
  • Turok
    je to tady že?

    http://www.mapy.cz/#q=kop%C5%99ivnice&x=18.157456&y=49.605004&z=17&d=firm_449319_1&c=23-14-30-28-29-27-h&u=m&t=o&l=3&umc=9ph-QxVJ1y&uml=Kop%C5%99ivnice%2C%20okres%20Nov%C3%BD%20Ji%C4%8D%C3%ADn


    pamatuju se to dobře :D
  • Missicka
    Ok, budem tam s JohnemDi na 14:00. Kdyby se cokoli změnilo, tak mě prosím tě Ádo informuj na mobil, páč už nebudu na netu k večeru a zítra.
  • Adys
    Missicka: Nejspíš kolem 2 hodiny ;)
  • Missicka
    V kolik si tam dáme sraz?? ..ať vím, zda mám jít do práce nebo nee. ;o)
  • Missicka
    Letos je to se srazy mnohem horší, než loni a to jsem si říkala, že bude lepší sezóna. Jenomže vidím to sama na sobě - volné akorát neděle, které trávím s přítelem, rodinou. Mám najeto víc km na kole, než s Coupélou. :o) Ovšem na Ostravsku bych se účastnila každého srazu, kdyby nějaký byl. Ani jsme nestihli dát nějaký ten srázek u vody pod stany třeba.. Na který ráda vzpomínám byl ten Rožnovský - 12 ks Coupél a kolem 20ti lidí, paráda. :o) Ten se vyvedl..
  • Adys
    JohnDi: Missicka, Turok, TY, Von Raven, ale neozval se, tak tím si nejsem jist a my. Pak ještě možná Vojta, Lukáš zel. coupe s bílou střechou. A zatím vše. Doufám že se někdo ještě ozve. :)))
  • Adys
    Vojta, tak ji vem sebou na hezký výlet ;)
  • Vojta
    Já nic neslibuji, jelikož nevím, co budu mít v plánu s mou drahou polovičkou. :-)
  • Adys
    Nene, žádné take Johne! Hezky dovalíš coupéčkem! :)
  • Turok
    počkej jak nic? :D já s tím počítám :)
  • Adys
    JohnDi: Sraz je chlapče! :))) Lidi dojedou, akorát ne všichni v coupéčkách... Když jsem to tak počítal tak bude 5 coupéček...:))) Tak aspon tak, dojed!!! :)
  • Tommy Angelo
    ok Phoboss sorka :)a stím bych se moc neradoval:) to překvapení sem viděl a od známeho sem se dozvěděl že ten motor to má spočítané :D tak snad je to jenom drb...
  • Adys
    xtryme: tak dojed do Kopru ;)
  • cigarko
    Hele jedna sezona v garaži mě nějak nevytrhla :D já mam alespon na svem najetych poctivych 69000 což je na rv94 víc než dobrá kondice ;) a jako bonus auto nikdy nejezdilo na sněhu :P
  • Phoboss 1,8 16V
    Tommy: eee nepochopil... odtáhnout si máš to tvoje coupe co máš v servise a ne uno, ať mi může servisák opravit konečně to moje protože s tím tvým je to jak nekonečný příběh a já už mohl dávno jezdit. A navíc myslím že moje coupe na to má celkem právo zajet si do servisu když má nalítáno přes 220000km a přede mnou ho měly tři němky :D:D:D navíc víš co mám na léto připravené takže pšššt s tím vytíráním :D :P
  • Tommy Angelo
    Phoboss-Uno nechej napokoji.)jediný spolehlivý stroj!narozdil od Coupátek, stroj do kterého leju jenom naftu a narozdíl od tvé 1.8 jezdím pořád bez poruchy a to tomu dávam celkem pořád sadu, co tvé coupe stojí pořad někde v servise :D .) a myslím si že bych si stou mojí nadupanou 1.4Td vytřel s tvou 1.8 prdel Adys ti může potvrdit a tebe jsem myslím taky vezl .) tak že krok :*
  • Adys
    Denis: Jak se jede na Tuning= Polygon, tak nepojedeš přímo k branám polygonu, ale odbočíš doprava a pojedeš takovou úzkou dlouhou cestou... A po levé straně je parkoviště, tak tam to bude...:)))
  • Denis 1,9 JTD:(
    A kde v kopru? já tam ještě nebyl...ale jako obvykle tuto srzónu auto nejede, takže bravek to jistí...
  • Turok
    JohnDi přesně tak... je to těžko někteří prostě nemají zájem o nějaký ten sraz. Zachvíli se ani nebude mít kdo srázet.. bo každy prodává nebo už s autem nejezdí a ti maldí co to kupují za pár šupů na takové věci serou káru rozflákají nebo zadřou a hotovo.
  • Adys
    Lidi, sváma je to zabité!!! Tak aspon 5 aut sakra!...
  • xtryme
    Já bych udělal seaz na Karlovarsku ( Plzeňsku)dlouho tu žádný nebyl =))
  • cigarko
    já nic, auto v garáži pod plachtou, značky v depozitu a technická už tuším taky skončila. Letos sem ho vubec nevytahoval tak snad po zimě :)
  • Adys
    A co zbytek lidi? Vojta, Von Raven, Martynz...??? HM?
  • Phoboss 1,8 16V
    Joo a pokud ho odtamtaď Tommy neodtáhne tak já se tam dostanu asi až na silvestra :D:D:D
  • Adys
    Tommy, tak dojed Unem...
  • Tommy Angelo
    Jestli mě někdo přibere jedu taky,já mám bohužel autí pořad u pana doktora a pořad něco nového chjoo....
  • Adys
    Kdo všechno jede??? Přihlaste se! :)))
  • Adys
    Turok: OK supr, přibal sebou i Phobosse :) díík :)
  • Turok
    Ok takže 24.9 odpoledne v Kopřivnici jako minul. Kdo bude chtít dojede, tak doufám že se nás tam ukáže aspon víc jak pět.
  • Adys
    Kdyby to bylo v Kopřivnici, tak bych dojel i na kole ;) Ale jestli do toho něco nevleze, což doufám že ne, tak bychom mohli dojed autem ;)
  • Missicka
    25.9. slavím, 24.9. můžu..
  • Adys
    Turok: Když budou letecké dny, tak tam nebude ani kam zaparkovat, jako minulý rok...:)
  • Turok
    Takže jak to vidíte?

    napadají mě bud jako loni sraz v Kopřivnici případně taky Mošnov kde jsou i letecké dny.

    takže bud sobota 24.9
    nebo neděle 25.9

    jsem spíše pro neděli.
  • Aljaška
    kdepak, já si vezmu chatičku a zamknu se:) Ano já mám Sykyho ráda. A z té velké lásky mu přenechám hnojové gumáky, jemu určo přinesou štěstí:-)a když ne, může říct, že stál doslova v hovně:-):-)
  • Phoboss 1,8 16V
    Hihi Syky je ale good týpek, to bych mu nemohl udělat... :) Ale ty se s nima vzbudíš druhý den na nohou hihi :D :P
  • Aljaška
    s gumákama? myslíš to, jak chceš sebou vzít gumáky od hnoje?? No to nééé, blééé. Utřem je do Sykyho?? :-):-)
  • Phoboss 1,8 16V
    Turok: však budeš pomáhat :) a všechno jde když se chce :)

    To Aljaška: už se na tebe těším i s těma slíbenýma gumákama :D
  • Turok
    no vy dva moc bych nepředbíhal kdo ví jak to bude realné..
  • Aljaška
    hele ty muhehe makej a makej:-) jinak si mě nepřej:-)
  • Phoboss 1,8 16V
    Tak já teda určitě jen jako zavazadlo na zadní sedačce :( A příští rok snad ta Třebíč... bude překvápko pokud se všechno podaří jak chci a dojedu... muhehe ale víc nepovím :)
  • Missicka
    Tentokrát se zcela přizpůsobím.. Udělám si na "vás" čas kdykoli a na jakkoli dlouho, páč to bude určitě poslední sraz v tomto roce.
  • Turok
    tak jak lidi některý ze dnů 24 či 25.9 nebo oba? jak to vidíte? ale spíše bych dal jeden den.
  • Pavouk
    ke konci září bych se přidal, momentálně budu dělat komplet brzdy :(
  • Phoboss 1,8 16V
    A co takhle ten srazík dát alespoň na weekend??? A ať to stojí za to :D
  • Adys
    Taky bych dal srazík po dlouhé době. :)
  • Turok
    chtěl bych něco zorganizovat koncem nebo v půlce záři záleží jestli bude zájem.
  • Phoboss 1,8 16V
    Byl bych pro ale já jsem momentálně nepojízdný a čekám na servis... Tommy Angelo (alias Šampón:D) místo aby si jako správný automechanik své coupaso opravil sám mi zabírá místo v servisu... :D

    Tommy: :P hihi
  • Turok
    jj bylo suprově.
  • Tommy Angelo
    Byl to super den :),naše parta drží vždy u sebe. :)Moc děkuji kluci!a těším se,na zbytek fotek :).
  • von Raven
    dobre fotky :) jinak treba dneska sem byl v Ostrave 2x a mozna jeste potreti pojedu a zadne coupe siroko daleko :D
  • Phoboss 1,8 16V
    E il mio tesoro :D
  • Phoboss 1,8 16V
    Tommy
  • Phoboss 1,8 16V
    Turok
  • Phoboss 1,8 16V
    Tak piďi srazík 14.8.2011 proběhl :) jízda se zlomenou klíční kostí sice o ničem ale jinak to stálo za to :)
  • Tommy Angelo
    Turok:chřipka no :( moje nervy :( ale už jsem ti psal sms ať pro mně dorazíte že to nějak zvládnu .)
  • Turok
    V neděli odpoledne, pokud bude hezké sluneční počasi se jedeme projet s Phobossem mezi bunkry mezi obce Darkovice a Darkovičky, SOUŘADNICE 49.927712, 18.215804.

    Pokud bude mít někdo zájem se připojit může dorazit, bratránek bude dělat nějaké profi fotky a čím víc aut bude tím lepší kompozice. Měl ještě jet Tommy ale nějak nám onemocněl.

    PS pokud máte někdo ještě jiné nápady kde by se dalo sjet, nějaké průmyslové objekty přístupné nebo něco takové sem s nimi:)
    Pak můžeme někam zajet sednout a pokecat.
  • Missicka
    Adys: Oni na to nepřišli v servisu, co s tím je?? A nechcete to vážně dovézt do toho Valu, jak jsem ti už několikrát říkala?? :o/
  • Adys
    Taky auto doma ze servisu s nepopraskanýma svodama, akorát pořád ty vstřiky... Ale i tak to jede :) ;)
  • Phoboss 1,8 16V
    A ještě je tady jeden zoufalec co má už auto ze servisu doma ale pro změnu má dolámanou klíční kost, ale přijel bych i tak... brufeny a jedeem :D
  • Turok
    To není o domluvě to s tím nemá co dělat je to o tom, že tady má auto tak 20lidí na forum jich chodí nebo je registrovaných tak 10 z toho je několik nepojizdných, někteří nemají o srazy zájem. Takže to zůstane někde na pěti lidech co se sejdou.
  • Denis 1,9 JTD:(
    Mišu já jsem pro sraz vždy, ale nějak když nemám pojízdné coupé tak je to o ničem. A navíc druhé auto mi taky nabourali, takže nejdřív práce a pak zábava:(
  • Adys
    Tak můžem ještě v srpnu udělat sraz na jeden den...A kdyby byla účast taková jako minulý rok v Kopřivnici, tak by to bylo supr.
  • Missicka
    JohnDi: Kdyby měla z Coupély oprašovat jen prach, tak ji nikdy neprodám. Za 1. je to srdcovka, za 2. ji mám zvěčněnou na bedrech a za 3. bych se nedokázala srovnat s tím, že v ní bude jezdit nějaký fakan mladý. :oD Tááákže asi tak Johnku. ;o)

    Turok: Domluva na Ostravsku byla vždy taková. Takže mě to ani nepřekvapuje. Počkej, jak napadne sníh, tak budou nářky, že jsme se měli víc srazovat, ať je nač vzpomínat. Čoveče asi místo srazů FC začnu závodit na kole. :oD Tam bude účast jistá vždy.
  • Janinka 2.0.16VT
    škoda že bydlíte tak daleko ,jela bych hned :)
  • Turok
    a jejej už je to tady :D tak zase nic. Je to na chuja tohle to.
  • Adys
    No taky si myslím že nejlepší to bude když se sejdeme jenom na jeden den... :))
  • Missicka
    To je stejné, jak loni. :oD Tak na to prdíme, sejdem se před zimou, než zaparkujem miláčky k zimnímu spánku (někteří) a bude klid. :o)
  • Adys
    No právě, ted nám dovezli dřevo, takže je tam ještě méně místa... a navíc jsem zjistil že v úterý jde coupe k mechošovi, a vůbec jsem o tom nevěděl...Nejlepší by bylo to přesunout na jindy. Akorát nevím na kdy. :///
  • Missicka
    U vás doma?? Na 2 dny? Resp. na noc?? A kde tam??
  • Adys
    Jestli bude pršet, tak se to ruší.
  • Adys
    13-14.8.11 bude ten srázek u nás...Akorát se musíme domluvit a dát si scuka, at knám všichni dorazí...:)
  • Missicka
    A co je teda konkrétně v plánu??
  • Tommy Angelo
    Adys není problém .) nebo u toho tatrovackého vláčku :)
  • Adys
    Musíme ještě vybrat místo setkání, at se pak nehledáme...Dejme třeba Kopřivnice za TATROU. Jako tomu bylo minule na podzim :)
  • Tommy Angelo
    PHOBOSS ale mám tam v garaži starý orezlý řeťěz,tak ti tam můžu natlouct sním na prdel za toho šamponá :D mám i svědky!:DD .)ale i ten svěděk pokulhává,tak aby to křídlo měl někdy taky hotové :D to si ještě rozmyslím :D .D
  • Tommy Angelo
    Já můžu 13-14 :),ale ještě bez Lucinky-teda bez coupečka.Takhle jsem ji pojmenoval :) tak že jediNě můj pekelný drak Fiat Uno 1.4TD,nebo se svezu z Turokem.)V tomhle datumu bude Lucinka u pana doktora,aspoň doufám!!pán doktor pořád odkládá a odkládá:(...
  • Turok
    no mě se spíše hodí ten druhý.. ale když tak se přizpůsobím a přijedu ten první termín odpoledne či ku večeru.
  • Adys
    Phoboss: Si piš že bude! :)))
  • Phoboss 1,8 16V
    Jedině jestli bude malý řetízkáč ;)
  • Adys
    Tak to pak můžem zajíd i na pout :D 13-14.8.11... Uvidíme kdo by všechno mohl.
  • Missicka
    Mohla bych 13.-14.8.11.
  • Adys
    Tak co 13-14.8, nebo 27-28.8 ? :)))
  • Ice-Man
    se domluvte a přijedte za náma do dešné 2-4.9 pořádáme to ze zlínského kraje ale může přijet každy. přihlášky přijmáme do 8.8. potom si každý případně ubytování zajištuje sám
  • Turok
    tak už hod nějaký termín:)
  • Adys
    Hodlám to napravit, proto tady zařizuji akcičku přes víkend a zatím jsme 3, možná 4... a potřebuji se zařídit podle toho jak kdo má čas. At se neudělá akce a nakonec dorazí jenom 2.
  • von Raven
    tak jsem promazal cele to uchcavani o srazech a nechal jen posledni mesic a hle zbyly jen obrazky z opravdoveho mini srazu a tragedie... co s tim kdo hodlate letos delat?
  • Missicka
    Adys: Ano, to vím.. ;o) Letos mám ale víc najeto na kole, než s Coupélou. :oD Už i na tom Javorníku jsem byla, jak jsme se bavili. Jen teda z Dolních Pasek od Rožnova a né z Frenu. Jak se domluvíte na nějaké té akcičce, tak ráda dorazím, pokud mi to čas umožní. Všichni víte, jak mám naprd pracovní dobu a volna moc nemám.
  • Adys
    Missicka: Šak kdyby něco, víš kam dojed :)
  • Missicka
    Když to budu vědět dopředu, tak bych snad dojela. Akorát soboty dopoledne jsem v práci, teď všechny až do 20.8. (datum 20. a 21.8. nemůžu určo, páč jedu dělat hostezku na rally asi), poslední víkend prázdninový taky nemůžu, páč to zas jedem na J. Moravu na kola a do sklípků. :o) Bude to se mnou složitější, ale tak snad se dostavím, no..

    Raven: Na kolik by to vyšlo?? Když tak mi to hoď do mailu. Teď platím ročně 3.700,-kč.
  • Turok
    Adys no to asi ne.. ostatní jsou měkoty... ale kdy? tento víkend má furt pršet :(
  • Adys
    Jestli nás bude tak málo, tak to nemá cenu zařizovat chatu, ale můžete dojed knám domů...:) Aspon nějáká akce se musí udělat ;)
  • von Raven
    jen tak mezi reci pritelkyne dela v pojistovne a je schopna na to nejlevnejsi pojisteni co si budete moct jako obycejni vozembousi zaridit udelat lepsi kryti a levneji
    ja mam 30% bonus a dostal jsem se vic jak o litr niz, muzem nekdy probrat, kdo by mel zajem
  • Turok
    co zbytek nemá zájem?
  • Adys
    Supr, tak už jsme 3, vemte si kdyžtak stany jesli máte... ;) Ještě se zkusím zeptat myslivců na tu chatu, uvidíme ;)
  • Turok
    ok:)
  • Phoboss 1,8 16V
    Turok: já jsem taky pro jak mě svezeš :-D
  • Turok
    já jsem pro.
  • Adys
    JohnDi: No na datumu a čase se musíme domluvit. A každý at něco vezme. At tam nejste po suchu...Hospoda bude od tamtud asi 1 km. :) a od nás od dvora na každou stranu 200m. :D
  • Adys
    S Phobossem jsme kecali a napadlo nás, žebychom mohli udělat u nás na zahradě grilovačku. A nebo tátu ještě napadlo žebychom si mohli pronajat mysliveckou chatu tady ve Veřovicích a tam vklidu pokecat popít a taky nějáká projíždka tady obcemi by taky nebyla špatná... Na čase a datumu se musíme ještě shodnout. Co vy na to? :o)
  • Turok
    pokud bude hezky tak bych se taky srazil nekde u vody treba hm? i ty zermanky bych nechal :)
  • Phoboss 1,8 16V
    JohnDi a Missicka ze spod by dojeli?
  • Phoboss 1,8 16V
    Tak jak s tím srazem? Já jsem out mám na chvíli KO mechanik bude mít čas až za dva týdny... leda bych se s někým svezl :-)
  • Adys
    Bando! Co se o víkendu někde srazit??? Už je na čase, za chvilku bude zase zima...
  • Turok
    Warhol ok pak se pripomen a neco zpachtíme.


    Jinak pokud je zájem tak bych se ten příští víkend přece jen srazil a projel trochu a pokecal.
  • Warhol
    turok: v zari jedu zase na tyden do orlove, tak kdyz se mi ozvete tak do 100km dojedu...
  • Ivko
    presne tak som zo Slovenska a bojim sa aby sa to po ceste nerosipalo ked už som zdvihol plniaci tlak:D
  • Denis 1,9 JTD:(
    Turok: Já bych to tipoval někde kolem Bratislavy
  • Denis 1,9 JTD:(
    Von raven, JohnDi: To neděláš dobře Vladimíre...jednou to poznáš.
    Neříkám že opravit hned, ale časem to je určitě lepší, aspoň pro ten pocit.
    A nechat fiata zreznout? NIKDY! :D
  • Turok
    Invko a kde je Blava?:)
  • von Raven
    JohnDi na variator se vyser, ja to mam po startu jak traktor a pri behu jak sici stroj http://ravenia.xf.cz/FC/zvuk.flv (za pulkou) v podstate se vyser i na nas sraz v nedohlednu, zeber fiata a jezdi dokud nezhnije a dokud dela radost
  • Ivko
    niečo bližšie nebude?som z Blavy:D
  • Turok
    Warhol prosimtě ty máš co říkat jsem tě ještě na žádném srazu neviděl :)

    Já se srazem problém nemám a za 14dnů si klidně vyjedu..myslel jsem tím někoho jiného..oni ví.
  • von Raven
    jn kazdy reci jak opica chcanek a skutek utek :D
  • Warhol
    s timhle pristupem se divim ze se sejdete...
  • Turok
    Adys no někteří nejmenování se mezi sebou nějak nepohodli takže nevím jestli to má cenu jet někam na víkend.. jestli není lepší jen někam zajed posedět, pokecat udělat fotky a zase domů.
  • Adys
    Turok: Prosím tě, kde je tam ten camp u žermanické přehrady??? Díík :)
  • von Raven
    tu neni schopny nikdo dat sraz ani na ostravsku, tak co resite mimon nebo jine mista? :D
  • Missicka
    :-D To ne, ale je to daleko..
  • Warhol
    nerikej ze uz na to nemas vek...
  • Missicka
    Elkar: Jenomže tady je nás míň, spíš o to mi jde, páč zas o kousek míň na sraz. Víš jak.. Klubový je jednou za rok a letos se klubáci moc nepředvedli - polovina, co loni.
  • Elkar
    Missicka: o jeden kousek min na Ostravsku, o jeden vic v Praze. :)

    cili klub jako takovy to fc neztratil ;)
  • Turok
    Byl by nějaký větší problém s přesunem termínu na 23-24?

    jinak teda platí místo a to Žermanická přehrada :) v kempu stan nebo chatka.
  • EDDY®
    Tak jsem dneska prodal mazla...bylo to rychleji nez jsem doufal :(
  • honza
    ...
  • honza
    Fotky ze srazu:
  • Denis 1,9 JTD:(
    Tak jsme z5 ze srazu. Nakonec jsme tam byli jenom já(s kámošem a bez coupé), Myška, Turok a Phoboss.
    Děkuji všem zůčastněným za hojnou účast a uděluji výtku Von Ravenovi, že nepřijel :D
    Nějaké fotky jsou tady:
    http://dwwwayne.rajce.idnes.cz/Sraz_Fiat_coupe_Sta ra_Ves_27.3.2011/
  • Missicka
    Zakládám prostor pro konverzace a srazy na rok 2011.

    Jak jste na tom?? :o) Sníh slezl, ve čtvrtek si beru dovolenou a hodlám vyhnat pavouky z motoru. :o)))