zraz FCC 3.-5.6.2011

  • Syky
    ua ua ua ua ua ja neee magor, ja pouze vesely z kazde veci ...:P
  • Aljaška
    Syky nebul, ty víš, že si dělám legracííí:-) Zrovna tebe mám ráda:-) Mám ráda magory:-):-)
  • Syky
    tak ted smekam klobouk dolu,ted jsi me brutalne dostala a znicila...na to nemam ani co rict ;) mozna snad jen...ze pravda boli :D
  • Aljaška
    Syky a nemáš to fuk, z které strany? Stejně je to voboje na hovno:):-):-):-):-)
  • Aljaška
    nikoho křesat nebudu:-) bych musela vyvraždit půl klubu:-):-)
  • Syky
    jooooo Ilca mi porad slibuje,ze me nakope do prdele ze predu...:D
  • Aljaška
    Chudáci?? Myslíš kočky, nebo všechny Sykyho půlky:-):-):-D
  • Aljaška
    na kočky seru:-) Já musím jet už proto, abych ti Syky Lyky Myky nakopala do prdele:-):-)
  • HARIBO
    :D
  • Syky
    ted zas budou kocky :) :P
  • Aljaška
    no nevtipkuju:-) Psích akcí už bylo doooost:-)
  • Aljaška
    tak snad po 2 letech dorazím:-)
  • Turok
    Brano dobré fotky akorát jsi mě necvaknul :D sakra :)
  • Brano20VT
    Tak lesbičky o rok prvý víkend v červnu "jun" sa znova uvidíme :-) http://brano20vt.rajce.idnes.cz/zraz_FCC_2011
  • Soukros
    zdarec koukám sraz musel být zase super a vidím, že vám vyšlo i krásné počasí jak minulý rok. Budu se muset k někomu stavit pro to dvd z lonského srazu. Rád se podívám. Mrzí mě, že jsem tento rok nebyl.
  • Luxor
    každopádně díkes i za tuhle cenzurovanou verzi... :-)
  • Adys
    Promin Luxore, ale mám jenom tohle :/

  • Luxor
    byla to velká paráda :-)
    Braňo jako meetingfuhrer taktéž bez chybičky... prostě super sraz...
  • Tommy Angelo
    moc pěkné :) škoda že jsem to nestihnul :( dát do kupy tak snad další rok :) budu se těšit
  • hona20VT
    Coupe20VT PLUS :-D : Ok.Pokusím se to zítra ráno poslat ať to máš na víkend doma.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    for HONA: beru rok 2011. adresu posílám do meila...
    PS: pokud můžeš, nacpi k tomu i všechny fotky.

    díky Ondra
  • Ladas 20VT
    Zdravíme:) Víkend byl skvělý,skvélé lidi,auta,organizace a prostředí,velké díky patří Branovi,za úžasnou organizaci. Měly by být tyto srazy častěji,byl to víkend plný zážitků a počasí nám přálo :) mějte se lidi a zase brzo ahoj....:D
  • hona20VT
    Pokud někdo chcete zašlu celý video film FIAT COUPE SRAZ 2011 (34min/16:9) na DVD v HQ.Nebudu se zaobírat obalem a potiskem.Takže kdo chce je to k mání za 30 peněz + pošta.
    To samé platí i pro film z roku 2010.(HQ,33min/16:9)
    Oba filmy - jedno poštovné
  • Turok
    luxusní fotky já mám jen pár fotek na mobilu takže stahuju co se dá :)
  • amadeus69
    Super fotky a video, skvělá práce :)) Už to mám všechno postahované na PC :D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    luxusní... zítra to začnu všechno stzahovat... máme prostě ty nelepší káry pod sluncem :-D


    díky všem za fotky a videa
  • Syky
    luxusni!
  • hona20VT
    a ještě jedna:
    http://youtu.be/NsgCmjcXEgg
  • hona20VT
    Film dokončen,tady jsou ukázky:
    http://youtu.be/DCZsPkSKkAc
  • _ACE_
    Něco málo mých fotek: https://picasaweb.google.com/114859476360710763586/Trebic2011?authkey=Gv1sRgCI20tJjcj5DFVQ&feat=directlink
  • hona20VT
    Syky:Brutálně zakončil večer pomocný kameraman po nezměřitelné dávce hopsinkového moku proloženého několika půllitry zlatavého nápoje Staropramen. :-D
  • Syky
    hona20VT: super fotky a brutalni zakonceni fotek zakoncenim vecera :D
  • Janinka 2.0.16VT
    krásné fotky klucííí,díky a kdo dál? Brano???
  • hona20VT
    Tak konečně jsem se k tomu dostal.Tady jsou nějaký fotky.
    Pracuje se na filmovém klipu.Pak hodím odkaz. :-)
    http://hona20vt.rajce.idnes.cz/Fiat_coupe_sraz_Tre bic_2011/
  • EDDY®
    amadeus69: tu posledni bych prosil na meil :D (moc pekny fotky jinak)
  • amadeus69
    Ostatní fotky jsou na adrese:

    https://picasaweb.google.com/v.velek/FiatCoupeTrebic2011#

    Kdo by chtěl některou fotku ve větším rozlišení rád pošlu :)
  • amadeus69
    Večerní muzicírování
  • amadeus69
    meetingfuhrer :)
  • amadeus69
    vlajkonoš :D
  • amadeus69
    na letišti
  • amadeus69
    leštiči
  • amadeus69
    Takže fotky konečně nahrány na PC :)))
  • nuni
    Tak včera jsem tady už nestihl nic napsat,ale alespoň dnes teda moc díky všem za SUPER víkend,Braňovi za skvělou organizaci a všem zůčastněným za bezvadnou atmosféru po celou dobu srazu.Ještě že si italský auta kupují tak pohodoví lidi.Ještě jednou DÍKY,bylo to SUPER!!!!
  • DooM 20VTLE
    Casem nahodim i nejaky to video ale prvni to musim trosku sestrihat
  • DooM 20VTLE
    ...
  • DooM 20VTLE
    ..
  • DooM 20VTLE
    .
  • DooM 20VTLE
    Par mojich fotek....
  • Janinka 2.0.16VT
    Tak to je dobře ,já toho právě hlavně v sobotu moc nestihla
  • amadeus69
    Já teď natahuju fotky do počítače musím to projít mám toho nafoceno mnoho, hned jak to protřídím hodím sem odkaz. Myslím že se tam každý najde, fotil jsem kdeco a kdekoho :D
  • Janinka 2.0.16VT
    Kdo ještě fotil ,šup sem fota:)
  • amadeus69
    Výborný sraz jako každý rok!!! Těšil jsem se už od minulého srazu a to čekání stálo za to. Brano odvedl opět velký kus práce a patří mu velké dík! Jsem rád že dorazilo stálé osazenstvo a tak to pro mě i pro Renču byla jedná z nejlepších akcí tohoto roku a letos i naše první pořádná dovolená :)
    Doufám že se si tuto úžasnou akci budeme moc pod Branovým vedením zase za rok zopakovat, už teď se těším :)
  • Pietro-Scuderia Italia
    To urcite bylo...akorad nechapu kde si pak zmizel :-) nechal si me sam mezi blondinkama...
  • _ACE_
    Díky Všem za perfektní víkend,Branovi extra za organizaci!
  • ales
    Braňo:bolo to bohouske,hlavně páteční večer s Pietrem :o)
  • GeriX
    Ďakujem všetkým, ktorí ma vítali v klube, ste fajn ľudia, som rád, že som sa s vami stretol! Dúfam, že sa čoskoro zase stretneme. Tu nájdete moje fotky:

    https://picasaweb.google.com/Adam.Gergo/FCC2011Trebic?authkey=Gv1sRgCOSK6evWopnJSQ#

    Ak by niekto chcel niektorú fotku v origo kvalite (4000x3000), píšte mi na mail a ja vám pošlem ;)
  • Pietro-Scuderia Italia
    Stravil jsem krasny vikend.jsem rad ze jsem potkal tolik fajn lidi na jedno.diky moc brano!
  • Pegas77
    nebejt to vikend kolen 4.6. kdy mam pravidelne modelarsky letecky den MEGA CUP tak bych dorazil , pokud se to neposune na tyden pred ci po tak se na sraz nedostanu :( uvazoval jsem o tom ze bych si z Ivančic pred polednem odskocil ale letet 70 km na letiste a pak zpet abych stihl vcas zpatky tak bych si neuzil ani ten sraz (max 1h)

    provozuji letadla cca 80cm rozpeti a ty se mi do coupe vesly 3 coz me hodne prekvalipo, ale cely prostor za sedadly a zadni sedadla vyuzity pro dalsi nutnr vybaveni
  • Adys

  • Adys

  • Suvis 1.8 16V
    Já jsem auto nechával v kempu, na letišti pouze jako spolujezdec, takže 34.
    Jinak obdiv a velké díky patří Braňovi, protože ho to stálo spousta energie a peněz a přesto to bravurně zvládl s úsměvem na tváři.
  • Scoupe
    na letisti sem taky napocital 33
  • Turok
    počítal někdo účast?? jsem napočítal nějakých 33aut či tak nějak..
  • Adys
    Tak pokračujem no :D

  • Jan Paukovic20VT
    Tet jsme dorazily mockrat dekujem Brano bylo to super a pokud bude i pristi rok tam tak jedem us na cely tyden a spojime si to s dovcou.
  • Scoupe
    jen spamuj, urcite tady neni nikdo proti...
  • Adys
    Kurnik to tu zaspamuju :D

  • Coupe20VT PLUS :-D
    Petře, ale jenom decentně :-DDD
  • Scoupe
    Adys-dekuji uctive, Brano omlouvam se ze sem ti zamrdal tricko..:D
  • hona20VT
    Super akce,super organizátor,prima pokec s novýma lidma(škoda že ne se všema ale příště to určítě doženu).Doufám že jste všichni v pohodě dorazili domů.Foto dodám v co nejkratší době a už pracuju na videu.
  • Adys
    Spešo pro Scoupeho!!!

  • Adys
    Více foto zde :) http://adamriky.rajce.idnes.cz/Fotky/
  • Janinka 2.0.16VT
    Dr.Ravic: že organizace bude perfektní jako vždy kdy to dělá Brano bylo jasné a opět se to potvrdila a znovu mu patří velký dík.No a co se týče těch mladých 18i letých s megafonem.No to je doktůrku přece jasné že my mladí se chceme bavit ,neee? :)
  • Dr.Ravic
    Braňo velké díky za super sraz a nejlepší akci roku... dekuju vsem pritomnym za skvelou atmosferu a celkovou ohleduplnost k lehce podnapilým 18letým dětem se sklony k hlasite hudbe a rvani do megafonu (ze Jani:-)))
    jsem rad ze nas byl tak peknej pocet, i kdyz bylo predtim vice lidi, tak to nebylo ani poznat. madarsky ci polsky stejne umim az od 11te hodiny vecerni:-) jeste bych chtel podekovat vsem starym znamym i tem novym za super pokec atd atd. mam toho na srdci hodne, ale at to tema cely nazaplnim ja:-)
    PS: hudba byla v soboty vyrazne ztlumena na zadost Missicky, ale jestli mi pak nekdo vlezl do auta a zesilil to, tak za to nemuzu:-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    taky prosíííím o fotky, nechali jsme doma foťák... tak nemám žádnou
  • Janinka 2.0.16VT
    Klucíí kdo máte fotečky ,nahrajte je někam ,pokud možno v normálním rozlišení a dejte odkaz.Letos jich mám moc málo,díky
  • Kubajz20VT
    Jojo bylo fajn...;)
  • Jimmy
    supr sraz:) vsice jsem byl jen na jeden večer ale i tak jsem si ho dostatečně užil(taky jsem pak vypadal...) jen mě mrzí že jsem nemohl být do neděle..tak snad příště:)supr lidi jsem poznal a tak zdravím a velké diky
  • Turok
    už taky doma a po jídle:) sraz super příští rok zase naviděnou:) doufám že s některýma pokecám přístě o něco víc než letos.

    Brano díky za super organizaci! Paráda!
  • Phoboss 1,8 16V
    Bylo super, díky Branovi za skvělou organizaci!!!
    Jsem rád že jsem mohl poznat více lidí se stejnou úchylkou :)
  • Scoupe
    Brano zaslouzi opet velke diky... super akce, jen skoda te mensi ucasti nez loni a nejlepsi zvuk byl samozrejme V8 mustang, doktor opet nezklamal..:D hlavne dnes v noci... xD PS nemate nekdo nake vide a fotky z letiste?
  • Adys
    :)))) Díky Všem zůčastněným :))))
  • Meloun
    :-D to je parádní nápad, na pořád v kempu!!! Jen bych nechtěl vidět po roce ty moje játra :-D Taky vám všem děkuju a hlavně skvelému panu organizátorovy Panu Branovi..Měl to parádně naplánované:-) Jo a příště si dojdětě na kafé všichní :-)
  • Adys
    :))
  • Adys
    ...
  • Adys
    Parádní sraz a suproví lidi :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak sem doma. ještě sem nevystřízlivěl, ale nevadí, psát už můžu :-D všem strašně mooooc děkuju za tuhle super mega akci. bylo to fakt luxusní... sme opravdu super parta lidí.

    návrh: co kdyby sme se přestěhovali natrvalo všichni do toho kempu? :-D


    PS: doufám že za rok se sejdeme zase všichni ve zdraví...
  • Adys
    Zdarec, sraz byl parádní...Díky Branovi za skvělou organizaci, a chlapcům za klobásy a párky. A především Mišce, která mě tam dovezla byla to paráda 1,2,5 :D Příští rok opět, už se moc těšíím.Coupečkářům ZDAR!!!
  • Missicka
    Právě jsem dorazila domů, Adys vrácen v pořádku tátovi :o) a já se jdu dát dokupy a smířit se s ne příliž pěknou realitou a to s tou, že je po srazu, po SKVĚLÉM srazu a že se uvidíme s mnohými až zas za rok. Bylo to faktastické!!!! Příští rok raděj 14 dní před srazem nebudu jezdit na kole, ale i tak se vše zvládlo. :oD

    Velký dík patří Braňovi!!!!!!!! Nejlepší organizátor!!!! ;o)
  • Syky
    uzasny sraz s uzasnym organizatorem,kteremu jste jednou moc dekuju,diky Brano!!!

    Sice nas byo asi o polovinu min jak v loni,ale iu tak super,tyto akce proste miluju...

    mrzi me,ze jsem zapomneli nejak na spolecne foto a s nekteryma jsme nestihl pokecat jak bych chtel,ani se rozloucit...

    jinak ale FAKT SUPER.....(nepocitam ranni stavy) ;)
  • Syky
    UFF
  • Janinka 2.0.16VT
    Tak tady je pár fotek ode mě.

    http://janinka1958.galerie.cz/5278236-fiatcoupe-sr az-trebic-2011#76648410
  • Honza
    asi sou ještěvšichni v lihovým komatu:)
  • Janinka 2.0.16VT
    Tak jsme dorazili domů ,bylo to super ,moc rádi jsme vás všechny viděli .I přes moji včerejší indispozici jsme si to fakt užili ,byla to fakt paráda .Pár fotek mám tak je sem pak hodím.Těm co jsme se s nimi nerozloučili se omlouvám ale museli jsme ráno jet brzo.
  • _ACE_
    Hezké ráno ze srazu
  • open
    Doufám že mě tam pustíte kluci, nepřijedu se šmoulou protože odešla pal. pumpa. Zaparkuju opodal s VW :-), ale musím tam být.
  • Coupe73
    :-D Tak se zítra spichneme někde a jedeme ne?
  • Feki
    Jo Pavle svatá pravda modlim se aby ještě alespoň příští rok byl tento sraz..! Bohuzel i jména na který jsem se těšil (z vetsiny) nedorazí..:( ale ted uz lezim v posteli s trochou upito(kuli neúčasti :) ) a musim říct ze mi je to sakra líto ze tam se všema tema posukama talianskejma nebudu konzumovat ty hektolitry moků a kecat o těch našich plečkách..:/ :)
  • Coupe73
    Mám obavu aby to nebyl poslední sraz pořádaný Braňem. Sraz na úrovni. No uvidíme jaká bude účast
  • Feki
    Koukám ze hodně lidi je letos doma.. Tak tam koukejte hodně fotit a vsici pozdravujte!
  • Coupe73
    :-D, zítra nám nebude špatně, úplně vidím, no teda slyším tu Ravicovu hudbu až sem k PC :-D
  • _ACE_
    Online bez obrazu jsme živý.Pozdravuje Juhelak 16V
  • nocarret
    já myslím že neni kdo by jí udělal všichni už jsou na šrot
  • nocarret
    tak co rošťáci jak to tam vypadá? Já vyjíždím zítra nějak kolem 9 akorát Coupé má problém, chčije olej z gufera na klice, holt 3 měsíce stálo a je to na něm bohužel znát takže přijedu náhradním řešením, snad mě za to nikdo nezavrhne .-)
  • k3lukas
    Jsem v nemocnici, takže bohužel nedorazím.
  • DooM 20VTLE
    ales: dik za tip taky tama pojedu ale asi az pozdeji
  • ales
    POZOR,POZOR všem,kdo pojedou přes Rudíkov, měří tam na 70 tce a budou tam až do 16:00, již jsem platil,tak by byla škoda aby přispíval i někdo dalši.....
  • Coupe20VT PLUS :-D
    den D a auto je v lakovně... :-D ale mám to na minutu vychytaný... po obědě ho přivezu, naleštim, vopucuju naložim zájezd a frčim za váááááma....
  • Dr.Ravic
    den D a konečně jsem přivezl Bestii domů ze zimního útočiště...
    potkal jsem natuněnou ibizu s totalne vočouzenou prdelí a řeknu vám že jsem měl co dělat abych ho dal... pak jsme s frajerem splkli, prej tam ma kroutak 500nm.
    no ulet, za tu cestu oba dva bez papírů:-)))
  • Jimmy
    den D a auto stávkuje...
  • Pegas77
    tak nevim zda se dokazu stavit, mám zítra modelářskou akci v Ivančicích (které se účastním již mnoho let) , do Třebíče bych snad kolem poledne zajel ale na to letiště je to zase velky kus cesty, blbý je že se na tento víkend sešly pro mě důležitý akce zaráz (ještě bitva MIDWAY na brněnské přehradě - tam bych byl jako účinkující)
  • Brano20VT
    v Třebíči počasie zatial vypadá pekne :-) , moj telefon : 608720609
  • Jan Paukovic20VT
    Jdu nakladat masicko.
  • Jimmy
    tak já teda taky dorazím z moravákama:) ale jen do soboty do rána:D tak mě aspoň poznáte no:)
  • Brano20VT
    super , radi ťa uvidíme
  • DooM 20VTLE
    Tak nakonec taky dorazim. V patek k veceru me ocekavejte v kempu!
  • Brano20VT
    Kájo daj si mapy.cz , Zhoř u Jihlavy fotomapu a to letisko tam uvidíš , inak od Prahy sjedeš na Velký Beranov a tam sa nedáš dolava na jihlavu ale doprava na Ždár Nad Sázavou a dojdeš rovno do Zhoře stále po hlavnej a u družstva sa dáš do lava okolo závory a dojdeš na letisko , moj telefon máš
  • nocarret
    heh to bude sranda nemam navi nějak to dopadne .-)
  • Brano20VT
    Pre tých čo prídu rovno na letisko : Suradnice letiska Zhoř u Jihlavy : GPS: 49°27'4.150"N, 15°45'56.252"E
  • Syky
    mlask :)
  • Janinka 2.0.16VT
    Krásné poháry ,všechna čest
  • Brano20VT
    Tak lesbičky dufam že máte natrénované a naleštené :-)
  • GeriX
    Kubajz20VT, už len 4x ideme spať :P

    Zajtra po robote sa dokončuje leštenie, založenie nového akumulátora, v stredu výmena oleja a filtra, povysávanie interiéru, na štvrtok zostáva len kontrola svetiel, hladiny vody, dofukovanie pneumatiky nakúpenie diaľničných nálepiek, skúška funkčnosti stanu :D a potom skoro do postele lebo 480km je veľa aj na diaľnici.

    Už sa na vás teším! ;)
  • Kubajz20VT
    Taky jsem nedočkavej jak malý děcko..:)
  • Syky
    me ceka jeste repas altiku,repas starteru, nove cerpadlo,geometrie,umyt,vysat apodobne serepeticky.....
  • Brano20VT
    tak ja som dnes utrel prach a už sa nemožem dočkat :-)
  • Brano20VT
    hurikán chápeš to správne :-)
  • hurikán
    Kluci, muzu prijet jenom na sobotu, kam bych mel prijet v 10:00? na kemp Poušov?

    a potom spolecne vsichni pojedeme na jidlo do mlynhotelu? chapu to spravne?))
  • Aladin
    budu se snažit také dorazit,nemám na autě ještě ani nárazník atd,případně se ukážu alespon na letišti!
  • Brano20VT
    ales super !
  • ales
    Tak ja se hlasim,ze taky prijedu,nakonec jsem se z jine akce vykroutil jak had :0)
  • Brano20VT
    Suradnice letiska Zhoř u Jihlavy : GPS: 49°27'4.150"N, 15°45'56.252"E
  • Brano20VT
    Program zrazu majitelov a priaznivcov áut Fiat Coupé - Třebíč 2011 : 3.6. piatok príjazd , družba , nočný program by DJ Dr.Ravic za asistencie Mr. Megafon SYKY , 4.6. sobota 10:00 odjazd na spanilku po ceste o 11:00 obed tu : http://www.mlynhotel.cz/ cena za obed 150kč za osobu v cene je len JEDLO ! formou bufetu ako vlani , nápoje sa platia zvlášť , 13:30 príjazd na letisko , na letisku : tam slalom-naspeť sprint každý 3 jazdy , turbo , n/a . Asi po troch hodinách odjazd do Třebíče prejazd kolony námestím , v kempu vyhlásenie výsledkov 1.-3. miesto z každej kategorie + 1.-3.miesto coupé zrazu , záverečný mejdan až do mrtvol :-) ubytovanie tu http://www.kemppousov.cz/ , ja dostanem za každé 1xAUTO=1x150kč , v cene nálepka + dvd
  • hona20VT
    To video je super.Moc pěkně udělaný.
  • Syky
    Innocento: no ani mi nemluv :( ach jo :(
  • Innocento
    Syky : Tak to je radost...
  • Syky
    Innocento: nepojizdne po rane ve vyfrezovane ceste...motor hapruje...je to v reseni...
  • Brano20VT

  • Innocento
    Syky : Tě vydusili za technickej stav nebo za "parádičky"?
  • ZERO
    Kdo chce na sraz dovézt klubový hrnek, pište prosím sem: http://fiatcoupe.cz/forum/pokec/6941-hrnecky-fiat- coupe/
    Do 15.5.2011 - díky.
  • Syky
    auto neschopne provozu :( snad se do te doby vyjasni .....ŠAJZE!
  • Gonzo
    dakujem:) Fotky dam, samozrejme. Vyzera to tak, ze sa budeme zo svadobnej cesty vracat zrovna vikend ked bude stretko, tak sa pokusim to naplanovat tak aby sme sa rovno dostavili aj na zraz.

    JohnDi - toto u nas nehrozi, coupecko sme vyberali spolu, uz nase druhe:) A jej sa naftaky a auta s "velkymi zadkami" ani nepacia:)
  • Missicka
    Gonzo: Tééééda!!!! GRATULACE!!!! :o) Jak budeš mít nějaké fotky pak svatebního Coupé, tak sem určitě nahoď.. ;o)

    Aljaška: Tak u mě je to Ilonko naopak.. Jsem to já, kdo "doma" musí hájit Coupé. Né chlap. Ten mi furt říká, ať si koupím auto a Coupé dám do šrotu. Evidentně tomu ani trochu nerozumí. :oD Coupé je totiž mnohem víc, než jen auto. ♥
  • Suvis 1.8 16V
    Brano, to bude letos srazová nálepka?
  • Aljaška
    tý woe moje foto staré tak 4 roky:-) náhodou na střechu došáhnu, když otevřu dveře a stoupnu si na prah:-):-)
  • Brano20VT
    :-)
  • Feki
    jeeee malicka mladicka..:)) to si jeste myla strechu sama..:) ted uz dycky nekoho capne a pojd..:D
  • Gonzo
    ja mam svadbu za "par" dni - 7. maja.

    Coupecko bude ako svadobne auto a potom, dufam ze to zvladne, pojde s nami aj na svadobnu cestu:)
  • Missicka
    JohnDi: :oD :oD

    Ondra: Ses ženil ty a nebo jsi jen nacvičoval, co to všechno obnáší? :o) Tak mě napadá, že dlouho nebyla nějaká svatba v klubu, co? :o) Tak šup šup!!! Bude máj lásky čas..
  • Brano20VT
    lázenský švihák
  • Pietro-Scuderia Italia
    jinak ja taky na 100pro dojedu..uz se moc tesim
  • Pietro-Scuderia Italia
    misto na stan neni treba zamluvit,je tam misto dost..aspon takto bylo v loni.
  • JohnyXX
    dotaz jako Jan Paukovic20VT
  • Jan Paukovic20VT
    Lidicky misto na stan tomu panovy hlasit nemusim nebo se taky mam nejak zahlasit ze dojedu?
  • Jelo
    hurááá
  • amadeus69
    No super, minimálně jeden medical car bude po večeru určitě třeba :)))
  • Giallo 1,8
    Takže - dámy a pánové - můj žluťák dneska dostal zázrakem technickou ;o) takže jsem zase zpět. Pokud bude čas, tak se zkusím na tu sobotu utrhnout a přijet pozdravit Braňa a spol.
  • Elkar
    Můžu ti zaplatit i víc?
  • lukin20VT
    Tak jsem tu po dlouhe dobe ... a udel jsi me radost... Dojedu !
  • Brano20VT
    Predbežný program zrazu majitelov a priaznivcov áut Fiat Coupé : 3.6. piatok príjazd , družba , nočný program by DJ Dr.Ravic za asistencie Mr. Megafon SYKY , 4.6. sobota 10:00 odjazd na spanilku po ceste o 11:00 obed tu : http://www.mlynhotel.cz/ cena za obed 150kč za osobu v cene je len jedlo formou bufetu ako vlani , 13:30 príjazd na letisko , na letisku : tam slalom-naspeť sprint každý 3 jazdy , turbo , n/a . Asi po troch hodinách odjazd do Třebíče prejazd kolony námestím , v kempu vyhlásenie výsledkov 1.-3. miesto z každej kategorie + 1.-3.miesto coupé zrazu , záverečný mejdan až do mrtvol :-) ubytovanie tu www.kemppousov.cz , za každé auto dostanem 150kč v cene nálepka + dvd zo všetkých mojich zrazov
  • Syky
    vše je fotomontáž a vše popřu...

    ale teším se jak malý kluk :) juchuuuuuuuu....


    PS : Dokturku, patek a sobota se nezadržitelně blíží :)

    ReadySykMix bude připraven :)
  • Dr.Ravic
    nejsem svině abych práskal:-)))
    PS:stejne za to muzes ty ze jsem si poblil auto:-)
  • marcin
    doktore.dik ze si tam nezvecnil vtedy aj mna:-)))joj velmi ma stve ze nemozem prist,aspon narobte vela videii a foto...
  • Brano20VT
    Predbežný program zrazu majitelov a priaznivcov Fiata Coupé : 3.6. piatok príjazd , družba , nočný program by DJ Dr.Ravic za asistencie Mr. Megafon SYKY , 4.6. sobota 10:00 odjazd na spanilku po ceste o 11:00 obed , 13:30 príjazd na letisko , na letisku : tam slalom-naspeť sprint každý 3 jazdy , turbo , n/a . Asi po troch hodinách odjazd do Třebíče prejazd kolony námestím , v kempu vyhlásenie výsledkov 1.-3. miesto z každej kategorie + 1.-3.miesto coupé zrazu , záverečný mejdan až do mrtvol :-) ubytovanie tu www.kemppousov.cz , za každé auto dostanem 150kč
  • POL 20VT
    :-)

  • Dr.Ravic
    :-)))
    a prave z duvodu patecniho koncertu si letos neberu ani chatku, protoze ji platim kazdej rok a pak stejne spim tam kde me Syky zapomene:-)))
  • Brano20VT
    3.6. piatok príjazd družba , nočný program by DJ Dr.Ravic za asistencie Mr. Megafon SYKY , 4.6. sobota 10:00 odjazd na spanilku po ceste o 11:00 obed , 13:30 príjazd na letisko , na letisku : tam slalom-naspeť sprint každý 3 jazdy , turbo , n/a . Asi po troch hodinách odjazd do Třebíče prejazd kolony námestím , v kempu vyhlásenie výsledkov 1.-3. miesto z každej kategorie + 1.-3.miesto coupé zrazu , záverečný mejdan až do mrtvol :-) ubytovanie tu www.kemppousov.cz
  • amadeus69
    Naše měla postel, skříň a stoleček se židlema nic víc :)
  • Jan Paukovic20VT
    No takovyhle vjeci bych necekal ani v hotelu. Mne osobne je to jedno jak to tam vypada,ale moje draha polovicka se ptala jak to tam vypada.
  • Coupe73
    Jestli budeš hledat telku, koberec nebo dvd tak nepochodíš a jak píše amadeus, je to na vyspání a složení věcí :-)
  • amadeus69
    Honzo máme ale je to na veřejnosti nepublikovatelné :D
    Beztak ta chatka je jen na to abys tam naházel věci, spát se totiž nebude! :D
  • Jan Paukovic20VT
    Mate nekdo nejaky fotografie jak to vypada uvnitr tech chatek??
  • Jan Paukovic20VT
    Tak konecne letos to prislo na 99% jedu. Po nekolika letech jedu to 1% je jen pro smrt tak us se moc tesim konecne to zaziju vezmu si grilik a masicko a bude kalba.
  • bobi
    Tentokrat toho zoberiem viac. Sa to minule nejak rychlo minulo.
  • bobi
    Tiez sa tam ukazeme :-))
  • Suvis 1.8 16V
    By mě zajímalo, kde těch 16 pitbulů seženeš a hlavně, jak je nacpeš do Coupé na cestu tam. A ještě, kde si ho pak necháš vyčistit od chlupů :-D Beru dvě kila na hodinu vysávání s minimálním poplatek za jednu hodinu poplatkem, kdo nabídne míň? :-D To budeš čistit do konce sezóny. :D
  • Coupe73
    špunty bych mohl přivézt, objednávky do meilu :-DDD
    Doktorééé a to jen kvůli Toběěě :-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    nevim číslo... to asi dostanu až na místě... :-D ale neboj. to se zařídí... Ravica s jeho diskárnou si vezmeme mezi sebe. :-D


    už se nemůžu dočkat
  • Syky
    Marcin: zapomen..neexisuje...zaridit :P
  • Syky
    Coupe20VT PLUS :-D:

    cislo chatky draku,at se neplazim pak daleko...
  • Dr.Ravic
    marcin: tak to je fakt skoda. ja letos pojedu, ale bohuzel bez zavozníka:-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    já už mám zapikanou chatku. takže mě uvidíte...

    PS: rumíčka samozřejmě beru :-D
  • marcin
    zdarec lidi,takze tento rok ma na zraze neuvidite :-(((je mi to velmi luto ale nijako mi to nevychadza aby som prisiel,je to kvoli robote.holt doktore a syky budete musiet chlastat bezomna :-(((
  • Missicka
    Syky: Ok, je to ve stavu zařizování.. ;o) Takže chatka pro 4 a je nás plný počet. Pokud neovdovíš.. :oP
  • Syky
    Missi: asi yo....alspon se lip z toho vyspime a nebude nam na druhy den šoufl....ja budu brat asi svoju babu....ale tezko rict co bude v cervnu..kazdopadne chatku vezmem,kdbyy nejela,nebude problem sehnat jeste jednoho do poctu ..
  • Missicka
    Sykyne, berem chatku či jak?? K někomu se musím vmáčknout, protože pojedu sama.. :o/ Nebo že by Feki a Kuba?? :o) Původně byl takový plán..
  • HARIBO
    H3r0_haribo@centrum.cz
  • Syky
    SUPER
  • HARIBO
    meetingfuhrer: mas? :)
  • HARIBO
    Cau All, 2All: Potreboval bych cislo nebo email na pana co mel na minulem sraze to naslaple modre coupe - nutne mu neco potrebuju. Díky.
  • Pietro-Scuderia Italia
    Ottimo Programma :-) budem sa tesit...
  • Brano20VT
    predbežne : program + - ako vlani , nebude mejdan v klube , spanilka po ceste obed , viac času na letisku každy 3x jazda vyhráva najlepší čas , bude slalom + sprint bez cuvania turbo n/a , cena 150 kč za auto ,dvd nálepka , koncom března/marca to spustím ...
  • Syky
    :D
  • Lenoš20VTLE
    Syky měl bys vědět že nejlepší guma je pod prvním plátnem :D
  • Syky
    po vlastnich zkusenostech neni dobre jezdit na sraz ze spatnyma gumama a jeste jezdit na letisti :D
  • Aljaška
    Miško já se taky nerada vyjadřuju k cizím autům, ale natřít auto válečkem je fakt prasárna. Nemá na lak, ok, nic se neděje. Špatný části může obrousit,zakitovat a třeba natřít základovkou, podle mě je lepší mít haubnu flekatou, kde je evidentně jasné, že čeká na lak než toto. A to nemá nic společnýho s tím, jakej ten člověk je:-)
  • Coupe73
    :-D Tak pohodlné to určo je
  • Honzousak
    Coupe73 díky moc, hned je mi to jasnější :-)
    Chatka bude asi rozumná volba.....stan za jedno nemám a za druhý jsem v něm spal 1x, 5 let zpátky a za celou noc jsem naspal 2 hodiny...nevyspal jsem se, karimatka tvrdá a byla mi zima.

    Spát v autě je docela pohodlný, když jsem si pro kupé byl....jel jsem ca. 1100-1200km a posledních 100 domů už se nedalo, tak jsem to na 15 minut zaklopil.
    JInak spím v autě tak 1x za týden...jezdím hodně po německu a někdy to už prostě dál jet nejde :-)

    Nicméně chatka asi vyhraje, nemůžu tušit kdo se mnou co provede a v jakém stavu bych se dopotácel do auta.....ještě bych si tam třeba....ehm slušně řečeno potřísnil interier :-DD
  • Coupe73
    Honzoušák-Chatku si zabukuješ sám až to tady Braňo vyhlásí a dá tel.číslo,pak až přijedeš tak se nahlásíš na recepci a dostaneš klíče.Platba na místě. Pokud budeš chtít. Nebo prostě jen přijedeš na místo určené a zaplatíš místo za stan. Pokud budeš spát v autě, je taky řešení, ale moc to pohodlné není :-)
    Suvis-jasně, sranda musí být :-)
  • Suvis 1.8 16V
    Vždyť já mám taky svoje auto rád. Ono je zdravé občas si udělat srandu ze sebe, tak proč ne i z vlastního auta? Aspoň mi přinese kromě starostí i úsměv na tváři :)
  • Honzousak
    Já se tak těšim na sraz.....minulej rok jsem přijet chtěl, ale kupé nebylo na muj vkus ve 100% kondici, blbý gumy jsem měl, peněz moc nebylo...do práce jsem musel.

    Nyní jsem si vzal dovolenou, připravil nový elektrony........moc se na Vás už s kupéčkem těšíme :-)

    Jak to bude s tou registrací? Spí se pod stanem, bo v chatkách? (evtl. v autech :-D
    Nikdy jsem na něčem takovém nebyl.

    Honza
  • Coupe73
    Missicka-Hele Míšo, Ty jsi se nějak rozvášnila. Já jsem na Honzu neřekl ani slovo špatného a o tom co tady píšeš s penězma a lidma, naprosto souhlasím!!! A tomu věř!!! S lidma mám bohužel hodně zkušeností. Na druhou stranu, natírat auto válečkem je prostě děs běs a to bych to radši nechal s ošklivým lakem a nebo, pokud by hrozila koroze apod. tak bych to stříknul základovkou třeba ve spreji. I za cenu toho, že by to bylo flekaté, takže za mě se to nepovedlo. Tahle operace nebyla o penězích ani o lidech...Honza může (věřím, že je) být fajn kluk, ale auto se mi nelíbí.
    O moravácích mi taky nemusíš nic říkat, jsem taky moravák :-)
  • Missicka
    Coupe73: Hej víš co, ten člověk to auto má třeba rád, tak tu neblij, že to jeho coupé je fakt hnus! :o/ Každý holt nemá tisíce na to, aby měl každý rok nový lak, každý rok, jiné kola atd. My Moraváci jsme chudí, ale srdeční.. Navíc Honzíček je parádní klučina, což by se možná o pár tady říct nedalo, ač mají naleštěné káry. Sto lidí = sto chutí.. ;o)
  • Jan Paukovic20VT
    Tak coupe na papirech us jen prvni po 1,5rocni servys a doufam ze letosni sraz neprosvyhnu.
  • Innocento
    Majitel "válečkovaného" Coupé byl spokojen velice :-)
  • Coupe73
    Nekritizujte své auta, vždy je důležité, aby byl spokojený majitel a ne kdo co řekne! Hnusné coupe jsem viděl jen to, co bylo natřené válečkem. Hlavně koukejte dorazit v hojném množství.
  • Suvis 1.8 16V
    Johne tak já pojedu taky, abys na tom nebyl nejhůř :D
  • Elkar
    Takhle dopředu nemůžu nic slíbit, ale auto už by mělo bejt ve stavu, kdy se mezi váma nebudu stydět, čili na jednu noc bych klidně dovalil.
  • Aljaška
    no já dorazím až na to letiště. Dřív to nedám:-(
  • Coupe73
    No ¨za mě říkám, ať si slalom (pokud bude) odjede třeba onen Štefan na aeroplanu, ale na čas bych dal jen FC.
  • Brano20VT
    ano prosím
  • Lenoš20VTLE
    Braňo a to je stejné letisko ako vlani?
  • Feki
    Ilco jj viz FB...mozna si sice nevyrostla,ale fakt zmoudrela..:)
  • Kubajz20VT
    Jako prd...:D
  • Coupe73
    Koukejte hlavně přijet v co největším počtu. Ať je nás co nejvíc, chtělo by to atakovat 70 aut a víc.
  • Aljaška
    Feki třeba tě to potěší, ale dnes jsem se nahlásila na výcvikáč od čtvrtka do soboty, o půl deváté ráno od tam odjíždím, domů to mám 3 hodiny, dám rychlovanu a přijedu. Bude to asi chvíli po obědě:-) záleží do kolika na obědě budete:-)
  • Brano20VT
    v březnu/marci nahodím podrobnosti a spustím registrácie , každý sa bude registrovat sám za seba tak ako vlani
  • Feki
    Dekuju..Ani za nic nemuzu..:)
    Joooo Fidopes je boziiii,skoda ze jsem se ho spis bal pohladit..:) Jarik veme urcite toho bilo-cernyho Fredo-strelence,Fugi by mohl vzit srnku a bude prdel zas..:) Jack Jack se jmenoval vid?
    Ilco,sprchy tam jsou,neres...Hod na sebe nejakej psi prehoz do auta a vykoupes se tam..:) Uz abys to mela prestaveny,snad te to pak zas vic chytne..;)
  • Lenoš20VTLE
    asi má hezký sny
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Chudáček Fidouš... co z toho života má, když ho víc jak půlku prospí :-DDD
  • Aljaška
    to je fuk, on mě Fekáč stejně furt buzeruje:-) to je preventivně:-)
  • Coupe73
    Aljaška-nenadávej Fekimu :-D Na oběd jsem psal já. A taky, že nás to nezajímá a že tam máš do oběda být. Ostatní pohádky a psech a jejich otrokyní nás nezajímááá :-DDD

    Marceli, pěknej trhač. Radši ho nech doma. Dáme pivko, upadneme na tebe a on pak na nás :-DDD
  • Brano20VT
    tomu sa hovorí klamanie telom , tvárí sa že spí a pri tom stráži :-)
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    kdo všechno bere psouna s sebou? já bych vzal veličenstvo s sebou taky,ale né pokud s sebou veme někdo nějakýho darebáka,už jsme 20x šitý a nechceme přidávat
  • Aljaška
    v tomto případě je ti Gynekinolog na piču, neb já mám pouze samce:-) nemám 5 samYc:-):-)
    Feki na oběd ses posral né?? Musím domů, vrazit čokla dovnitř, pak horká vanááá, pak čapnou tu bíločernou mrchu a teprve pak příjezd( možná), ještě to je daleko:-)
  • Feki
    Gynekinolog..:D
  • Fugasik
    :D:D
  • Lenoš20VTLE
    já kuchař bobkovej list sebou:D
  • Brano20VT
    Čokla zober sebou mi Ti ho vycvičíme , ja som gynekinolog ...
  • Coupe73
    V sobotu do oběda ať jsi tam a bez diskusí!!! :-)To že nemůžeš apod. říkej těm pejskařům, nám NÉÉÉ :-)
  • Aljaška
    feki to určo ne, výcvikáč mám 3,5 hod cesty, pokud vůbec na FCC sraz pojedu, tak v sobotu odpoledne nebo večer:-)
  • Feki
    Ne!!! Čtvrtek-pátek vycvikac,pátek-sobota-neděle FCC sraz..
  • Aljaška
    lidi komplikuje se mě too. Jsem přihlášená na výcvikáč s čoklem. Budu tam od čtvrtka do soboty. Takže bych mohla dorazit v sobotu odpoledne:-) můůžu?? :-)
  • Innocento
    Oboje leda tak kombi a položenou sedačku :-)
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    ty máš warana nebo trabugo?
  • Brano20VT
    Timo čo coupé , máš ešte ?
  • Brano20VT
    aleša sa tu už nemožu dočkat ...
  • amadeus69
    Brano chci se jen zeptat bude to teda zase v tom kempu jako minule? Pochopil jsem že asi jo :)
  • Syky
    taky jsem pro!! beru pouze citronovou mattonku >:)
  • Dr.Ravic
    prohibice u italské mafie:-)))
  • Coupe20VT PLUS :-D
    ANO!!! jsem pro prohibici. A na to si připijem :-D
  • Brano20VT
    ohnište tam je , drevo nieje problém a myslím si že s chlastom tento rok tiež nebude problém a pre vyliečených alkoholikov "syky , dr ravic a spol" nebude problém zabezpečit Antabus :-) ale myslel som si že tento rok vyhlásím prohibíciu a ale ked inak nedáte ...
  • Suvis 1.8 16V
    Třeba by šlo domluvit, aby bylo v kempu otevřeno delší dobu. Myslím, že když se jim dá vědět dopředu, mohli by udělat vyjímku. Tržbu by určitě měl. A pokud zavírají kvůli nočnímu klidu, tak to je v přítomnosti Sykylise s Ravicem stejně nesmysl... :-D
  • marcin
    :-D pri nejakom ohni som bol na poslednom zraze,ale nesom si isty ci sa mi to nesnivalo,ale ucast hlasim na 100%,chlastat moc nebudem
  • Syky
    super, k otrave alkoholem budu mit jeste popaleniny :D


    jooo jsem pro kazdou spatnost....jak to napisete tak to bude....kazdopadne jedu na 100 % :) tesim se uz ted ...:)
  • Kubajz20VT
    tak si kdyžtak najdem jinou hospodu.:D To by neměl bejt problém.:D
  • Coupe73
    S tou hospodou souhlasím, byli jsme tam dost roztrhaní, ale což takhle nějaký velký táborák klidně koupit sud piva, nějaký ty buřty atd. Myslím, že u ohně by jsme se semkli víc. Něco připlatit Braňovi za dřevo, pak se složit na pivčo a buřty ať si každý koupí. Co vy na to?
  • Kubajz20VT
    Už teď mě játra prosej o milost.:D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    nevadí, vemu víc rumu... :-D
  • Brano20VT
    program + - ako vlani , v sobotu nebude hospoda pre "neuspech" ale o to viac času strávime na letisku :-) , bude sa upresnovat ...
  • HARIBO
    :)
  • LUKE 1.8 H8C
    To je muj ridic. Na to mam copyright :-)
  • HARIBO
    trosku leta do te zimy

    http://fotoalba.centrum.cz/~$9673403~8a10921169081542ae5ee264b24da2c0/photos.php?aid=2281964&row=w%3Dal%26uid%3D9673403%26sort%3D0%26onpage%3D0%26page%3D1
  • amadeus69
    Není nad to usínat vedle svého Coupé :)))
  • Fugasik
    Kdyby něco tak Maro píše že by bylo lepší pronajmout nějakej penzion se společnou místností.Že pod nebem je to sice fajn ale že nemusí vyjít počasí
  • Maro
    Maybe in 2011 rent the entire hotel or guesthouse?
    Centre with a large room would be nice, everyone can sit together.
    Under the open sky is good, but what if the weather is bad?
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Doktore, mě to nevadí... já si klidně lehnu k tobě do kufru... :-D
  • Lenoš20VTLE
    Pane koukám že Doktor bude samostatná jednotka hhhhhhhhhhh
  • Coupe73
    Doktore asi jsem se tě bál...asi :-DDD
    Jako příští rok jedu asi sám bez rodinky, přesto, až si někde ustelu, ať ve stanu, chatce nebo pod širákem tak daleko od Tebe. Zapařit k Tobě příjdu rád, ale až nastane moje chvilka, tak chci zatáhnout roletky a hají :-)
  • Pietro-Scuderia Italia
    Ja mel stan 3 metry od discodoktora,ale spal jsem....od 5hod do 9hod rano :-)
    Divim se ze nikdo neslysel RC spalovaka ve 4hod rano...Mozna ta hudba byla fakt nahlas
  • Aljaška
    já spát musím:-)a nejlépe co nejdál od doktorskýho:-) jestli teda pojedu....
  • Dr.Ravic
    Coupe73: tak proc jsi neprisel kdyz jsi nespal:-)))
    no mozna jsem i radsi ze jsi nedosel, kdyz jsem ti budil rodinku celou noc:-)
  • Coupe73
    Zpívat se bude s Doktorem u auta a spát se nebude. Já minule bydlel v chatce kousek od Doktora a nespal jsem :-D
  • Aljaška
    Mnoo a jak to je s chatkama? Po kolika to je? Vejdu se tam eventuelně někam? V autě už nespííím:-)nechrápu, nechrochtám a ani jiné zvuky v noci nedělám, nejhůř mluvím a zpívám:-)
  • Aljaška
    :-) jo Sykyno kikino:-)
  • Syky
    jojo ten sraz jsme domlouvali ale ja sam tehda taky nemohl casove spatny....takze jindy....

    ale to zas bude mit Ilca novy motor a moje 1.8 ckove ego to nezvladne a nebudu chtit ;P
  • Aljaška
    sakra:-) on si to pamatuje:-) ten fcc sraz mě sere, měla jsem mít ten víkend volný. Nenadělám nic. Někam určo dorazím, musím:-) budu se chtít projet s novým motorem:-)
  • Aljaška
    brouku já objížděla srazy když ty jsi ještě tahal kačera:-) se domluvím se sykoušem:-)
  • Aljaška
    Brňáci někam jedou jo? Maj problém dojet i na sraz co je v Brně:-)
  • Aljaška
    Chjo tak ani na tento sraz mě to nevyjde:-(, už se z toho stává tradice:-(
  • Syky
    ;) pche :)
  • amadeus69
    Já naopak doufám že to bude opět ve stejném kempu, protože jsme tam byli tak nějak víc pohromadě :))
    a Třebíč už ke srazu neodmyslitelně patří, má i tu výhodu že to tam má dost z nás +- stejně daleko (nevím jak by se třeba tvářil někdo z Plzeně na sraz v Ostravě :D )
  • Syky
    ja jsem pro stejne misto jak bylo letos....ale je mi to uplne jedno jinak..hlavne ze se zase uvidime po roce...
  • HARIBO
    At si mužu postavit stan mimo techno party :D
  • HARIBO
    Jo a už se ví kde to bude? Zmenil bych trošičku lokaci at nejezdíme na stejné misto. A za mě tam může byt vic místa na dvorečku :D
  • Inkvizzi
    no doufám že jedno T na značce bude patřit i mě:) zatím všechno vypadá parádně:) chtělo by se to pak tady domluvit, my kluci ze sleszka a okolí:-D uděláme konvoj a nepustíme mezi sebe ani jednoho japonce:-D na minulém sraze jsem nebyl.. ale jak jsem tak četl..:-D no moe nervy, to zase vzroste cena akcií rumu a pivství!:-D
  • Coupe73
    Přesně tak, nešťourejme se teď co bude v létě. Braňo vůbec nad tím nepřemýšlej, je teď zimní depka a vše se otočí s prvním krásným počasím.
  • amadeus69
    Braňo já myslím že je to teď tou zimou pak se všichni dají zase dohromady :))
    já už se teď na sraz těším jako malej kluk a mám to jako největší akci na příští rok a myslím že není problém abychom ti s tím nějak pomohli :)))
  • nocarret
    no máš pravdu, tak je to na Tobě...
  • Brano20VT
    Ide to tu do kytek... , vobec sa mi do toho nechce :-(
  • Feki
    Jn abys mi s tim zajizdel do brany jako loni u vas?Pekne pres rukav..:D se mi orosilo celo..:D
    neee,jeste bys mi pak rikal jak to nejede a jak si mam koupit turbinu..:))
  • Simarik
    Přijedu a půjčim si Fekiho Coupéé :D
  • Elkar
    jestli je jeden rok 60 aut a druhej 53... na to sere pes. Já sem rád za každý coupé který potkám.
  • Syky
    vetsinou kdyz nekdo proda, druhy koupi ne?

    takze?!?!

    absolutne bych neresil ze bude malo coupe...bez obav :) pche :)
  • Janinka 2.0.16VT
    No pravda je že spousta lidí zde své miláčky prodalo a je to jen jejich věc, ale sraz není jen o autech ale i o lidech a to především ,aspon si myslím a pokud dál tito lidičkové duší zůstávají coupečkáři at přijedou třeba traktorem,nezáleží jak dojedou ale hlavně že dojedou.
  • Coupe73
    No já bych ho radši o5 koupil...
  • Feki
    To je hrozny jak to tady čtu..Vsichni co coupe nemaj uz,povinne seženou pujcovnu kde maj coupe a přijedou v něm!!! :))
  • Missicka
    Hlásím 100% účast! Neznám jediný ani půldůvod, proč bych neměla dorazit. :o) Těším se na to už teď po tom sraze letošním.. Jen teda doufám, že tam bude převaha Coupé a né jiných vozů.. :o/
  • Pietro-Scuderia Italia
    Ja urcite dorazim,ale mozna s HF pokud nebudu penize abych si mohl nechat i coupe..
  • Syky
    yeah brooo ;D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    hlavně si vem na cestu rezervu :-DDDD
    znáš to jak to dopadá...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    to víš že jo SYKOUŠI aspoň zbyde víc rumu pro nás dva :-D máš recht cecílije....
  • amadeus69
    My s Coupé dorazíme stopro a budeme machrovat na ty s audinama, bmw a hondama :D už teď se těšíme :D
  • Syky
    JohnDi 1.8 16V:

    ikdyby vsichni prodali,proc bych se mel tim nejak zatezovat..me to nechava maximalne chladnym a delam si podle sebe a ne podle nekoho...

    dojedu jako kazdy rok....(doufam) :D
  • hona20VT
    Já dojedu určitě.Letos jsem se pustil do oprav a přes zimu budu ještě dodělávat nějaký drobnosti na coupe ať je vyšperkovaný na hlavní událost sezony.O prodeji nemůže být vůbec řeč!
  • Janinka 2.0.16VT
    Ale říkala jsi že letos jet musíš,když jsi loni nebyla.:(
  • Aljaška
    Janinko néé, bohužel se mě to kryje :-) já už mám za sebou srazů dost!!!
  • Honza
    možná s tipem..pokud bude hotový..coupe bude rozdělaný:)
  • Janinka 2.0.16VT
    Ilčo ,tak Ty to teda máš povinné.
  • Aljaška
    já nepřijedu ani s coupé a ani bez:-)
  • Kubajz20VT
    snad já..:D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    přijede vůbec ještě někdo s COUPE?
  • Rodriquez
    Přijedu s BMW :-))
  • Simarik
    přijedu s Hondou :D
  • Warhol
    téček na espézetce bude víc... přijedu
  • Brano20VT
    to sa uvidí kto dorazí
  • Missicka
    2011 se konečně zúčastní i Ostravsko!!! :o) Nemůžu se dočkat! Jak pojedou minimálně ti, co se umí sejít, tak to bude pěkná "smečka". :o)
  • Turok
    Maro ok dam znac, jeszcze aby watrzymala pogoda, bo jak walnie snieg to po sezonie.



    Feki zajímavé, že po chlastu se už chytáš :D asi se ti odblokuje pak nějaká bariéra :D
  • Feki
    Je to zajimavy,kdyz to vidím napsany je to docela v pohode ale jak slyším polaka tak vůbec neim..:) A ještě zajímavější je klubový prolamovani jazykových bariér..:D Minulej rok jsem po par drinkach uměl plynne maďarsky a ani polština letos mi nedělala problém..:D
  • Maro
    Turok, jak będziesz jechał do Polski albo do Cieszyna do daj znać, zrobimy mały zlot.
  • Ice-Man
    no tak myslím že s tech posledních vět by asi pochopila pointu i babička která neumí ani polsky ani anglicky
    anglinu by nepochopila stopro
  • Turok
    Ice Man no nevím nechcu některé lidi podceňovat ale znám hodně lidí co s tím mají sakra problémy.
  • Ice-Man
    jo jo
  • Turok
    Ice-Man co polstinu? :D
  • Ice-Man
    a hlavně myslím že to pochopí aj člověk nepolíbený anglinou
  • Turok
    Maro ok dzieki:) mozes po polsku, jeszcze cos sobie pamietam z ojczystego jezyka:)
  • Maro
    Turok I'm from Zabrze near Katowice.
    On Ślask is about 10 FC, so arrives
  • Turok
    Maro czesc, pozdrawiam Polske, jezeli pojedziecie w przyszlym roku na zjazd to daj potem wiedziec i mozemy pojechac wspolnie, jezeli owszem wasza trasa bedzie w kierunku Bohumina, Ostravy, Czieszyna ..

    A jezeli ktos jest z okolicy Slaska to mozemy kiedys pogawedzic:)
  • Maro
    SUPER!!!!!
    The crew from Polend will arrive
    Where this time? Maybe somewhere where there are Shower and toilet in the room?

    My friend has a wedding in July and calls for changing the date of the rally from June to July, because he prefers to spend money on the rally than a gift for newlyweds and that would be the best excuse
    hehehehehehe

    I start preparing for...... WALIMY DO RYJA !!!!!
  • amadeus69
    JohnDi 1.8 16V ano ale rad bych pořídil LE nebo od jednoho "tajného" člena jeho 20VT, čtyři válce už prostě nestačí :D
  • amadeus69
    Já osobně bych určitě byl zase pro ten kemp co letos, jelikož tam jsme byli víc pohrodmadě než u té přehrady a celej ten kemp byl v podstatě jenom náš :))
  • Simarik
    přehrada byla fajn ale ta cesta na louce ... dřel sem výfukem :-) letošní byl super !
  • Janinka 2.0.16VT
    Mně osobně se mnohem víc líbí tenhle camp co byl sraz letos.Lepší zázemí apod.
  • POL 20VT
    já bych dal loňskou přehradu:)
  • Syky
    jako vzdycky..ja bych dal stejne misto stejny kempo,stejneho organizatora apod....
  • Kubajz20VT
    super alespoń můžeme jet spolu...:D
  • Feki
    To je prece jedno..:D
    Cechy?Morava?Slezsko?CR?Slovensko?Madarsko?
    .......jedu...:D
  • Kubajz20VT
    ale otázka je kam...?.:D
  • Scoupe
    dorazim..:)
  • Pietro-Scuderia Italia
    Urcite prijedu...brano,kde je to video jak jsem v italstine vypravel o 5 valec turbo ?
  • Turok
    taky bych se rád ukázal:)
  • Kubajz20VT
    :o)
  • Missicka
    100% účast, páč tam budou "naši" nastávající.. :oD

    Kde že to bude?? Třebíč nebo jinde?
  • Coupe73
    :-)
    Hlavně, že bude sraz
  • Suvis 1.8 16V
    Coupé73: samozřejmě neptal, chtěl jsem tím vtipně říct, že kdyby to šlo, zařídím si volno už teď :-)
  • Kubajz20VT
    Jeeee sem se sek noo.:D teda příští Year..:D
  • Coupe73
    Kubajz, letos už to nestihneš ani z tryskáčem :-)
  • Kubajz20VT
    JEDUUUUUUU.:D Letos už musim!.:D
  • Coupe73
    Já Tě zabiju do hlavy :-DDD Pokud budu mít auto tak jedu no a pak to bude masakr :-DDD
  • Dr.Ravic
    Coupe73: konečně slovo chlapa:-) když je nemůžeš přemoci, tak se přidej:-)))
  • Coupe73
    Suvis, ty jsi vůl, to jsi se jako fakt už ptal na volno?!? :-DDD Sorry, neber to osobně :)
    Ravicu-vedle tebe už nebydlím :-D A nebo se ožeru s tebou, aby mi to nevadilo :-D
  • Syky
    tyyyy voleeeeeee ja si rikam kdo to je..uz jsem chtel na neho pustit psy a Branovi poslat megafon s cernou stužkou :)



    kazdopadne YEAAAAAAAAAAH nemuzu se dockat....:)

  • Dr.Ravic
    přátelé, kamarádi
    docela mě vaše nadšení děsí, zvlášť po těch pijatykách co jsme spolu zažili...
    to zase budu mít ráno nohy sevřený v pěst:-)))

    tajemnému organizátorovi mockrát děkuju že se opět rozhodl a doufám že tentokrát vezme mladou Miss i s maminkou s sebou:-)
  • Suvis 1.8 16V
    Dojedu i kdyby mi to jelo třeba na jeden válec :-D Akorát v práci mi nechcou zatím dát dovolenou, že prý je moc brzo, či co... :-)
  • Aljaška
    snad dorazííííím:-)doufám v to:-)
  • Elkar
    tomu říkám předem plánovat
  • amadeus69
    Ááááááááá to se musí jít zapít já toho člověka prostě miluju :D

    Jo a zamlováme si chatku :D :D :D
  • Lenoš20VTLE
    ještě že jsi nenapsal finskýho závodníka Hulmiho Ukolen
  • POL 20VT
    Coupe20VT Plus! Tak na to rychle zapomeň! Tohle místo je už předem obsazený!!! :-DD
  • kisik
    Tak přece :-)
  • Kubajz20VT
    A místo konání?
  • Syky
    Coupe20VT PLUS :-D: beru na vedomi ;)

    PS: ocenuji odvahu a kuráž ;D
  • Simarik
    a já vedle Ondry :D
  • Mertix
    Kéž by mi to vyšlo...budu se snažit:)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    budu tam. a zamlouvám si rovnou chatku vedle SYKYHO A RAVICA :-DDDDD
  • Simarik
    když bude Fiat tak sraz beru jako samozřejmost :-)
  • Coupe73
    Tak to je nandej :-DDD
    Paráda :-)
  • Feki
    Hustěěěěěě!!!!Tak tommi posser..!
    :)
  • Brano20VT
    tak lesbičky začnite leštit