MIMONSKE VALKY

  • Innocento
    Bombaaaa, chtěl bych vidět uplakané pohledy ostatních v cíli :-)
  • nocarret
    gratulace Kejlisovi jede to pekelně!!! Ty starty jsou úplně supr
  • Iceman
    ty starty opravdu mazec. S takovým startem by pro mě nemusel být problém čas 12.xxx :))
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    protože jsme s Kejlisem domluvili malé peníze za maximální efekt tak to jede jenom takhle, ale i tak jsme spokojení
  • Kejlis
    Kája:týnec nejedu-jsem na dovče a krajkovou ještě nevím,chtěl bych hlavně milovice,možna HSM...jinak všem diky za pochvalu a ještě děkuju hlavně Marcelovi,že se mi tak dobře stará o to stádo pod kapotou :-)
  • Koty
    fakt mazec, jede ti to moooc pěkně, až tě uvidim tak mi svezeš :D
  • manny
    Tak to sou ale famózní starty...to bylo se slickama? Jinak poklona...
  • ReproBoy
    kurna uz abych dodelal ten svuj projekt :D
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    hezké starty s předohrabem, že ty jsi použil tekuté řetězy?!!! A nebo neviditelného slona který tě nakopnul a ty pak valetěl jako střela?
  • Kejlis
    a z cíle...

  • Kejlis
    videa za startu

  • Bekr
    :)
  • Lenoš20VTLE
    a hlavně nedržkuje,že jo
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    je to můj koníček a kejlis je dobrý zkušební morče, nechá se pitvat a ještě z toho má radost - paráda!
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    teď je tam TB28BIG (na fotce v levo) domo róbo made in Marcel. Ale zatím jezdíme bez IC a ten do Milovoc snad stihneme, uděláme pro to aspoň maximum
  • DooM 20VTLE
    jj parada kluci! Predjeli jste rs4, rs6, lambo atp. to je skvely! Co tam mate tedka za turbo jestli to neni tajny ??
  • Lenoš20VTLE
    ale super je,že bambordžíny je až za Kejlisem
  • Kejlis
    jedna pěěěkná fotečka...na videich se pracuje,až budou nahodím
  • Kejlis
    já jsem s výsledkem moc spokojenej,žluťas jel skvěle a to ještě nebylo naladíno na 100%.řekl bych za málo peněz dobrá muzika...:-)
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    kW = peníze, neny penize neny laska
  • Iceman
    koukám, že všichni včetně mě to prodávaj :D


    Tlama: to není překlep, ale realita ;-)
  • Tlama
    ty woe co to je za auto ten wv lupo obsah 1.9D s časem 11.021 a rychlostí208,5km/h??? to je asi překlep ne??
  • ZERO
    To mi teda někdo vysvětlete to 13.tý místo nad 4000...??? Kdo s tím proboha jel?? To jako 20VT jede líp jo?
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    jo jo o ajsmenovi se to ví, mě jen těší že náš projekt stál vyloženě pár Kč, určili jsme objem peněz a od toho se odvinul rozsah a myslím že nejsme špatný. Žluťák půjde do světa a začne nový projekt.
  • ReproBoy
    moc pěkný čas, koukněte o pozici niz na 8.misto :) sice horší čas, ale ta maximálka v cíli :D no a iceman s unem byl o chlup lepší :)
  • Aladin
    pěkný čas!Pochvala!
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    tak počasí ťu ťu a i to jelo,máme 7.místo do 3,5 litru Kejlis 13,2 a to nám ujeli mišáci a jeden nějakej vehement formule.
  • Koty
    taky sem nejel, počasí nahovno....za ušetřený prachy sem si udělal lepší radost :D
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    ráno s Kejlisem jedem,sliky jsou naložený a jestli nebude pršet mohlo by se nám zadařit!
  • Bekr
    za chvilku vyjíždim :)
  • Britka
    doufám že nebude pršet :-(
  • Koty
    Tak zítra už to vypukne..moc se těšim
  • HARIBO
    Aha,. tak to je skoda ze cupecka nejsou nejak pospolu,..
    PS: nase ucas je taky ohrozena nemame kapotu :(
  • Aljaška
    já jsem s jinejma, už dlouho nestávaj coupátka pospolu:-(
  • Luis
    to první chapu, ale nevím proč se zabýváš blbostma :-D
  • Bekr
    taky tam budu :)snad i s novýma nárazníkama :)
    Bude tam nějaký vykolíkovaný místo pro FCC?
  • HARIBO
    Mam technickej dotaz: Bude tam nejake spolecne zazemi? Treba gril? :D Nebo se k nekomu vetreme?
  • Lenoš20VTLE
    taky se tam oběvím
  • Aladin
    Ilonko ještě mi to nechodí jak má,budu muset jen sedět a koukat,na nic se nezmůžu...žádné procházkování .-)
  • Kejlis
    Kája:pravděpodobně až v sobotu,takže jedeš???nejlepší sprinty jsou v mimoni!!!! :-)
  • HARIBO
    Nase cela banda pojede uz v patek :)
  • Aljaška
    Alouši nesééér, jedeme v páátééék:-)
  • Koty
    Já tam taky jedu, dáme někde spicha??? jedu pátek - sobota
  • Aladin
    uvidím v pátek podle zdravotního stavu
  • HARIBO
    Kdo vsechno jeste dorazi?
  • Aljaška
    Jste teda dvojka:-) Se zmlaťte a a já tam budu mít aspoň víc místa:-) JInak já dorazím až v sobotu, ale o tom jsme se už bavili:-)
  • Koty
    Goodeath: mlč a nic se ti nestane...tě tam zboucham!!!
  • Koty
    Tak se to blíží čím dál víc, ale nikdo o to nejeví zájem, jsem zvědav kolik nás tam bude
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    jo jo, pro prdel je to stavěný, ale já nestíhám. Brzdiče a kotouče už tam jsou,vodní trubky mají délku a směr ale ještě se musí zavařit,nádrž ani vedení benzinu vůbec nemám no prostě moc moc práce
  • BigBen3
    To Marcel: Super kára,fakt. Už vidim,jak se všichni ty masíráci smějou,co je to za pekáč a pak dostanou navařit:-)
    Jen do toho,držim ti maximálně palce:-)
  • Koty
    no tak hlavně že tam bude aspoon ten gooddeath :D, ale i kdyby tam bylo min lidi nez obvykle, tak mi to neva aspon uvidim a nemusim se nikam tlacit :D
  • Aljaška
    A není to Tuning Girls, ale Girlstuning:-)
  • Aljaška
    Gooddeath na GT se moc lidí nehlásí, že by jelo na noc. Asi to bude nejslabší Mimoň co kdy byla:-(
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    chtěl bych jet,uvidíme jak bude,zatím nestíhám
  • Honza
    dovolená,nejedem...stejně asi bude coupe rozvrtaný....
  • Koty
    Tak za měsíc to vypukne...doufam že se nás tam sejde co nejvíc, už se těšim...když tak sem napište kdo by měl zájem aby jsme domluvili pak místo kde muzeme dát spicha...
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    ono by to s přepočtem 1k/4Kg a zatíženým zadkem mělo nasrat kde co, uvidíme jak si ošklivec povede
  • ales
    Marcel:to vypadá na nasrávače koncernových vozů,jen držím palce aby se tomu ta prdel neutrhla,když si vezmu jak je salámový zadek 127 ... :o)
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    http://italofil.rajce.idnes.cz/Fiat_127_NS teď už jsem o špetičku pokročil ale nevim už jak se na to rajče přidávají fotky tak tam nejsou
  • Koty
    Marcel: a máš nějaký foto?? nebo info?? nebo to je ještě tajný?? :D
  • Jan Paukovic20VT
    Jen abys ho mel hotovy.
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    já jet chci,těším se na sprinty se svým ohyzdným přístrojem!
  • Jan Paukovic20VT
    To ja bych jel ale buhvy jak to nakonec dopadne ale pokud to bude aspon trochu mozny tak bych jel.
  • nocarret
    nepojedu ani omylem bue to přehlídka tragédů jako poslední 2 roky vždycky
  • Koty
    uz je to sto pro viz. www.mimonskevalky.cz
  • Jan Paukovic20VT
    Kurna a us je to jisty na 100% nebo je to zas takova ta predpovjed ze mozna.
  • Honza
    z jistých důvodů nejedem..
  • Koty
    Super.MIMONSKE VALKY se BUDOU konat v termínu 22-24.8.2008, tak doufám že se nás tam sejde co nejvíc...:D
  • Mila84
    Tady jde hlavně o peníze. Stručně řečeno pořadatel si chce nechat co největší díl ze zisku z akce. Zastupitelé obce Ralsko by se taky rádi přiživili a díl ze zisku jim nestačí. A tak se hádají. Ale je to škoda Zde video fakt hukot řízkové:-) http://www.mitel-tv.cz/2008/8.04/8.17-mimonske_val ky.wmv
  • Jan Paukovic20VT
    Zdar tak co nevy nekdo nejaky podrobnosti jestly v tom srpnu budou nebo ne v kalendarich pisou ze jo ale natuty to asi neni znate nekoho kd otom neco vy?