Most autodrom 23.3.2009

  • nocarret
    na suchu je to úplně stejný, viz další video z loňska. Meziplyn? Coupe neni náklaďák .-)
  • Zarez
    No ja bych rek ze na suchu by to bylo o necem jinym ... btw nocarret ty neradis s meziplynem ??
  • nocarret
    No hele na suchu to taky neni žádnej zázrak a to mám myslím jeden z nejlepších podvozků co se na to dělá
  • BigBen3
    Nocarret: to je přece jasný co s tim:-) Čekat na Slunce:-)
  • nocarret
    Přemejšlím co s tim, mám totiž silný dojem že ani 4WD tomu moc nepomůže, uvidíme jak se bude chovat Bravo až bude hotový .)
  • Hýblajs
    parada
  • Aladin
    pěkné!!
  • BigBen3
    SLušný Karle,slušný. Ale houbaři jezdí o něco rychleji:-)))
  • HARIBO
    JJ, minule to bylo vetsi vzrusooo :)
  • nocarret
    Tak se konečně zadařilo, video je zde:

  • DooM 20VTLE
    Coupe dle meho narozu brzdi tezky cumak a mizerny podvozek. Ja mam pocit ze se mi coupe vubec do te zatacky nezakousne a proste jen klouze ze zatacky mimo v nedotacivem smyku.
  • DooM 20VTLE
    No video se moc tesim! Ja mam mokro rad :) Pokud je akorat po desti, nebo lehce poprcha a je vsude souvisla vrstva vody tak je to fajn. Aspon se lip chladi brzdy/motor a vic vydrzi pneu :)
  • Honza
    jojo trakce ze zatáček je rozhodující:) velká výhoda NA motorů kde si to řídíš plynem a nemůžeš bejt překvapen náhlým fouknutím turba:¨)

    no nissani pěkný, ale bohužel mi tyhle Hi-tech příšery nic neříkaj...
  • HARIBO
    Kolik aut skoncilo mimo trat? Videl jsem zatim jenom to Bawo v kombajnu mimo,..
  • HARIBO
    Super report, skoda ze nevyslo to pocasi.
    Osobne se tesim na kousek videjka :)
  • nocarret
    Tak zatím podám jen krátký report z akcičky neb video se mi nedaří na jůtub dostati...Takže sešlo se nás celkem 26 aut, moje auto bylo co do ceny někde mezi 24 a 26 místem .-) Co všechno jezdilo je tak nějak na fotkách v galerii, osobně mě nejvíc dostaly 2 téměř nové Nissany Skyline GTR čerstvě dotažené ze států, jelo jim to neskutečně. A pak tuctovky..CLS 6,3 AMG,nějaká ta M3, Lotus Espirit, M5 v kombajnu stará (neskutečnej nářez), STi, Z3 od Hammana, Carrera, atd...Jezdilo se ve dvou skupinách po 13ti, vždycky 20 minut jedna skupina. Takže jsem strávil kroužením po okruhu celkem rovnou hodinu. Spotřeba lehce přes 22/100, přední gumy v háji - naštěstí pršelo, takže tu hodinu vydržely, jinak si myslím že by šly i dřív. je to až neskutečný jak ten asfalt ty gumy doslova žere. Vzhledem k fakt nepříznivému počasí se nedalo jet na krev, protože jsem to nechtěl kvůli jedné akci někde pohřbít, tak mě pak nekamenujte za to video, že jsem jel jak houbař. Ty Toya co mám jsou na mokru celkem nepoužitelné a jak pomalu ztrácely vzorek, bylo to čím dál horší. Celkem jsem najel na okruhu cca 100km a potvrdilo se mi že výkon opravdu není všechno a že trakce na výjezdu ze zatáček je k nezaplacení. Zatím sem dám odkaz na 2 galerie, které nafotil kdosi z přítomných a přes organizátora mi poslal odkaz. tak si to užijte, odkaz na video dám hned jak se povede sem nacpat. Jo a na těch fotkách fakt nemám hlavu jak balón, byla povinná přilba. Ještě že má soused babetu!

    http://lotusesprit.rajce.idnes.cz/Most23032009/

    http://wrxsti.rajce.idnes.cz/Autodrom_Most_03_2009 /