střed - sever

  • Bekr
    já když poprvé pujčil auto na letišti,tak bylo tak úzký,že se přítulka nedokázala otočit na přes 10m široký silnici.Od tý doby si myslim že coupe sice jezdí na benzín,ale když k tomu máš řidičák,je svět hned hezčí :D
  • Luxor
    jinak bekře, neboj se toho, já když poprvý půjčoval mladý coupé tak taky papíry neměla... coupé jezdí na benzín (kromě ravena) a né na řidičskej průkaz :-)))
  • Luxor
    můžu potvrdit, nejlepší je posadit za volant. Od té doby už mladá neopruzuje každej den s tím abych to prodal a má rozhodně větší pochopení, doporučuju, jinak se to vysvětlit nedá než coupé zapůjčit :-)
  • Luis
    bekr jo kdyz nemá papíry tak to je horší. třeba moje mamina se s kupasem bála jezdit víc jak dva tis otáček protože byla zvykla na tatkovo tdičko ale kdyz jsem jí jednou skoro donutil aby šla na pět tak od té doby se jí to moc a moc zalíbilo :-)
  • Bekr
    Luis: to já tu mou posadit za volant,tak mi z coupátka udělá asi trabanta bo nevim,jak by to dopadlo,když nemá papíry :D
    Jinak já si na tu mou nemůžu stěžovat,podpora je fakt velká co se týká coupátka,srazů a vše okolo něj :)
  • Luis
    ale co mě se osvědčilo tak stačí ji posadit za volant a zhruba při čtyř až pěti tisících otáčkách se stává žena fanynkou kupasa :-D
  • Luis
    bekr - omg tys to bigbenovi dal sežrat :-D ale jak říká ravic s přítelkyn se musí stat fanynky... jinak vyměnit :-D
  • BigBen3
    Bekr: Ty vole,tak te´d jsi u mě zahnojil velmi zle:-))) Myslel jsem tim jako, že je lepší mít starší. Ta má k tomu pochopení a naopak tě podporuje:-) Ty mladý jsou děsný, já bych to doma nechtěl:-)))
  • Coupe20VT PLUS :-D
    jj. uděláme z přítelek fandy chtě nechtě, prostě povinně... :-D
  • Bekr
    BB3: všichni už víme,že máš mladýho :D
  • BigBen3
    Nejlepší je nemít mladou-)
  • Simarik
    bekr: jee to máš stejný jako já :D
  • Dr.Ravic
    mladou vem s sebou. já to dělám taky tak. řekneš jí že ji vezmeš na romantickou projíždku svým super exkluzivním vozem... uvidíš že bude z mladý za chvilku fanda...
  • Bekr
    mladá už předem hlásala,ať mě nic nenapadá plánovat na 14.2 a kor nějakej sraz,že bych byl blázen :)
  • Dr.Ravic
    Bekr: nech to na příští víkend... bude valentýnskej sraz u Patrika:-) takže všichni povinně musíme něco koupit těm našim miláčkům:-)
  • BigBen3
    Já bych to nechal,až bude pěknějc. Co vy na to?
  • Bekr
    tady stejný,venku mlha a dosti to klouže,sem se byl nudou project a málem jsem to neukočíroval občas :)
  • nocarret
    a hlavně hnusný den nevim jak u tebe ale tady pěkně chcije .-))
  • Bekr
    co máte dnes na práci,nechcete pár lidí hodit scuka mezi prahou a třeba Ustín.L.
    Dneska bude asi hodně nudný den :)