Klubový sraz 2009

  • Aljaška
    Máš pravdu Radku, vždyť já můžu být ráda, že jsi mě za ty roky nerozpáral taky:-))

    JInak by to chtělo založit nové téma Srazu 2009, páč je to tady zaliskaný OTčkama:-)
  • Firemaniac
    Ilonko dovolil bych si do toho započítat i jiné dny v týdnu...A na Tebe jsem byl vždycky hodný, take nevím jak tohle můžeš vůbec napsat?!A co dělám ve svém volném čase tady nemusíš rozšiřovat:-)

    To Timo::::Prvděpodobně ano...
  • Aljaška
    Firemaniac-právě, že já to napsat můžu, páč tě nějaký ten pátek(sobotu, neděli...) znám:-)Druhej Rozparovač:-)
  • Koty
    letos na nas neprijdou pani policajti? :o))
  • Firemaniac
    To Ilonka::Že zrovna Ty o mně něco takového napíšeš... :-)
  • Jelo
    paráda - tak to je super.
  • Tlama
    škoda -)) mohla bejt zase švanda D.
  • Brano20VT
    pri návšteve Třebíče budeme parkovat vo V.I.P. zone priamo na námestí , takže nebude problém ako vlani :-) tu ...
  • Brano20VT
    megállapítom :-)
  • megyopapa
    Ahoj!

    Brano, egyik coupes társunk érdeklődik, hogy lehet-e horgászni a tavon?
  • Aljaška
    hodnej?? Je to masovej vrah a sadista. :-)
  • Firemaniac
    Nezastřelí, to určitě ne...On je totiž moc hodný :-) Nevím jestli je to tím kdo řídit umí a kdo ne, viděl bych v tom něco jiného...
  • Aladin
    :-)) tě zastřelí
  • Aljaška
    fůůj ten passat je vošklivej, takovej rušivej element. No joo kdo umí řídit jezdí coupéčkem, kdo neumí jezdí passatem:-p
  • Aladin
    Timo on to bez nás nemuže prostě vydržet .-)Dobře se určitě nemá když je bez Coupé :-))
  • Firemaniac
    To Brano:::::Na tom videu je stejně nejhezčí ten stříbrnej Passat :-)))
  • Syky
    ja mam pripravenou uz i basnicku :D
  • BigBen3
    Na titulní straně už to je. Sekce. Akce a srazy
  • Brano20VT
    Program : pátek 12.6. - od 12:00 príjazd učastnikov do kempu http://www.wilsonka.cz/ ,pri príjazde panák slivovice + dvd zo zrazu 2008 + nálepka , zoznamovanie + prelamovanie jazykových bariér , 17:00 plavba lodou http://dalesickaprehrada.cz/ , 18:15 návrat do kempu , prelamovanie jazykových bariér II. , 20:00 guláš powered by Brano20vt+tchýně , 22:00 definitívné prelomenie jazykových bariér , spánok ? . Sobota 13.6. 9:30 štart spanilej jazdy smer Třebíč http://www.mesto-trebic.cz/ od 10:00 do 12:00 prehliadka mesta , 12:00 odjazd na spoločný obed do Hrotovic http://www.hotel-hrotovice.cz/ , 13:00 obed , ca. 15:30 príjazd kolony do kempu , turnaj v nohejbale + volná zábava , 20:00 vyhlásenie + odmena pre učastnika zrazu ktorý dorazý s najvačšej vzdialenosti , mejdan so skupinou Tuzex až do rána , Nedela : liečenie následkov kocoviny , odjazd...
  • Honza
    mimochodem - kdo si dá tu práci a tady z těch zbytečnejch keců vytáhne to důležitý? kdy, kde, program atd... náhodnej kolemjdoucí než tu najde info o srazu tak si o nás pomyslí cosi..

    stačí vyrobit dokument ve wordu a pak to někomu (třeba mě poslat..)...
  • Missicka
    Brano 20VT: Krásná práce.. ;o)
  • Syky
    OU JEEEEE :)
  • Janinka 2.0.16VT
    Super.
  • Dr.Ravic
    Hymla: tomu říkám užitečnej tuning:-)
    Brano20VT: program super, mam jen jedinou vytku... ten gulas od tchyne... to vis ze jo, jednou jsem se jednim ockem kouknul na Majku jr a Majka sr me otraví:-)
  • Missicka
    Brano20VT: Vypadá to opravdu velice dobře! :o)

    Hymla: Cooo?? Vůbec nevím, o čem mluvíš.. :o(
  • BigBen3
    Brano: No potěš pánbůh:-)) Jinak odky je možno rezervovat chatice a platit zálohy?
  • Koty
    program vypadá luxusně :-)
  • Mertix
    boris -vítej:)odkud jsi?
  • Luis
    timo - to je špatná fotka - náš Brano neboli Brad Pitt tam není vůbec vidět :-)
  • Hanzz20VT
    tak se budu těšit 100%,rád poznávám ruzné lidi:-)))snad už nám to pofrčí!!
  • Dr.Ravic
    hlavně ty játra... tyhle srazy coupé jsou jen záštita srazu anonymních alkoholiků... zase budou padat hvězdy:-)
  • Martin 8vt
    tady kua nikdo nepřekládá,nebo co??? :-))
    jak se mám pak dozvědět,jestli mám leštit tu svojí krabici!!!???
  • megyopapa
    Ahoj Brano!
    Nagy a csend a találkozó utáni hétre, a szervezésedet illetően. Bizonyára emlékszel arra a megjegyzésünkre, hogy néhányan még maradnánk pár napra, megismerni Csehországot.
    Kérlek, hajts rá a témára, hogy ne lanyhuljon az érdeklődés!
  • bobi
    Alebo vôbec a budeme len štrikovať rukami :-))
  • Syky
    kazdy si popije a vsadim se ze se rukama nohama domluvime :)
  • BigBen3
    Já tam zůstanu,dokud tam zůstane poslední člen výpravy:-)))) Třeba aj do úterka:-)))
  • Aljaška
    Týý woe sem chtěla dorazit jen na pátek a sobotu, ale s takovou nevím jestli nebudu opruzovat až do neděle:-))
  • Brano20VT
    zbytok na zraze ...
  • Brano20VT
    sorry za ten objektiv :-)

  • BigBen3
    Inncento: A jak! Ale tim se nebude kalit, to by bylo spíš degustační na chutť, na začátek:-) Já byl na hodnocení a vertikální degustaci porstkých (od nových ročníků po nejstarší), začínalo se 2005, přes 1998 a končilo se právě Quinta Bomfin a byla mi škoda to vyplivávat,tak jsem ochutnával. Dohromady jsem měl tak čtyři deci, k tomu šestichodové menu a na konci jsem docela přemejšlel,kde jsou dveře:-)))
  • Innocento
    2 BigBen3 : To je škoda se tím zkalit, ne? A jde se s tím vínem vůbec zkalit?
  • BigBen3
    Koty: Myslim že jo:-)
  • Koty
    Bigben3: a dorazíš konečně s turbínou? :o)))
  • BigBen3
    Jak já se těšííííííííííííím. Mé dva nejoblíbenější koníčky budou v jedno spojené, johohó....
  • BigBen3
    Přátelé, nechci vás podceňovat,ale ty nápoje,co jste tu inzerovali,je chábá základka. Pokud se pochlapí a finance to dovolí, přivezu vám takový chlast,že to jste ještě nezažili. Pokud neprodám na aukci,tak přivezu snad i Ducru Becaulliou 1982, Dow´s. Porto Quinta Bomfin 1963 atd. Jinak he hlásím za tým Čechy v požívání vinného extraktu. Slušně trénuji (cca dva roky 300 dní v roce)....
  • Koty
    :o))
  • Innocento
    2 Koty : Proto se to tak jmenuje "Spanilá jízda". Budeme pekelně vochrápaný :-)
  • Koty
    hlavne aby druhy den byly schopni jet vsichni spanilku :o))
  • Dr.Ravic
    ajaj, zase budou padat hvězdy:-)
  • Missicka
    Brano: O důvod navíc přijet.. :o)))
  • Janinka 2.0.16VT
    Brano:Jak to vypadá s tím penzionem ,víš něco? díky
  • kajo
    MacGyver SK z popradu, dobre niekedy na jar dáme jahodnu..
  • Koty
    Tak to je hezkej počet, sem zvedav kolik bude nás, aby nás nebylo pak mene :o))
  • Jozef16VT
    Čau Braňo. Z môjho blízkeho okolia hlásim za Slovensko 3xCoupe. Ja, môj brat Lukáš a Bobi. Presný počet osôb upresníme.
  • Brano20VT
    priebežný stav Madarsko : 12 kusov , Slovensko ? , Čechy Morava a Slezko ? .
  • Luis
    pěkny fotky,nikoho z nich neznam a nikde jsem nebyl... ale ty dve balantynky jsou krasavice :-D
  • Jan Paukovic20VT
    Jojo ja dovezu dame si do rypacku.
  • Fantomas
    no tak dame na sraziku porto :-]
  • Jan Paukovic20VT
    Fantomas ty jsi muj clovjek.
  • Syky
    BORAX :oP
  • bobi
    Najlepsi je BOROVICKA s PIVEM.!!!!!!
  • Aladin
    pěkný!!!! :-))))
  • Syky
    O:oD
  • Missicka
    Noooo, tak nějak... :o))))
  • Fantomas
    já bych byl radši pro tohle ;-)
  • Brano20VT
    destiláty su pre decká , my kultivovaný opilci pijeme toto : Merlot moc moc chro chro
  • Syky
    aaaale nejlepsi je ohniva voda....
    Absint+semtex
  • Missicka
    MacGyver SK: Tak to si zamlouvám štamprlu na košt! :o))) To jsem ještě nepila!

    Syky: Nj, ale tak když je nalitý panák, tak není slušné ho odmítnout! ;o) Ne?? :o)))
  • Syky
    Missicka:ja to do tebe nelil,pila jsi sama :D
  • Missicka
    Syky: ..se moc nesměj! Nevím čí slivovica mě zlomila! :o)))
  • Syky
    :D
  • Missicka
    Bože, nechci vidět na srazu, co se bude dít! :o)))
  • nocarret
    takže Sepultura? To bych měl kurva radost!!!
  • Fantomas
    ....pozdravy ze Skotska máme rádi ;-)
  • megyopapa
    Idézem TuningRobi hozzászólását a nemzetközi találkozóhoz, íme:

    "Na hi mindenkinek...

    Naaa...Egész ígéretes lesz ez a tali... Mosoly
    Remélem "szomszédok" szeretitek a Whiskyt is meg a házi rettenetest ,mert ezekből nálunk egy egy talin szokott fogyni rendesen...
    persze reggelenként egy kisebb raklapnyi grillszenet füstölünk el a virslik és a sosem látott reggeli kajaképződmények társaságában...

    akkor hajrá.."
  • Brano20VT
    dakujem Vám pán tlmočník
  • bobi
    Brano, prezrad co to je za kapelu, ak to nie je tajne.
    A v headbangingu mam dlhorocnu prax:-))))
  • Jan Paukovic20VT
    Ale ono po par panackach a piveckach to pujde i bez tanecnich.
  • Brano20VT
    tak nashle v prvej lajně :-)
  • ales
    do tanečních jsem nechodil,takže to pogo bude optimální i bez tréninku a pak taky dobře hrozím v první lajně :o)
  • Brano20VT
    tak kapela je zaistená , tak už trénujte stagediving , headbanging , fistbanging , pogo a iné tanečné kreácie
  • Luis
    brano to určitě domluvil s patrikem, tomu se ty kupasa budou hodit :-D
  • Jarda "roger"
    Nojo, takových 30 vylovených Coupátek půjde určitě na dračku :D
    Když už nic, aspoň budou umyté =)
  • Luis
    a co to zkusit anglicky at tomu rozumí většina... takhle si třeba domlouváte že potopíte parník, utopíte kupéčkáře a rozprodáte naše autíka :-)
  • megyopapa
    Brano20VT!

    A coupesok érdeklődnek a felöl, hogy egyrészt meddig lehet jelentkezni, a helyfoglalást illetően, másrészt mibe kerül az ott tartózkodás?
  • Jarda "roger"
    Brano20VT: Tak já ty rajčata teda zkusím :D:D:D
  • BigBen3
    Brano, jsi mástr. Jestli se tohle povede,tak si myslim,že to bude velmi parádní zážitek pro nás pro všecky!!!
  • Koty
    Brano: neboj nás bude tak 10 :o))
  • Jan Paukovic20VT
    tak na takovej parnicek se snad vejdem ale nikdo us knam
  • Aladin
    :-)) to může být zajímavé
  • Brano20VT
    http://www.dalesickaprehrada.cz/fotogalerie-dalesi cke-prehrady.php
  • Brano20VT
    kto sa bojí parníku tak tomu starý morský vlci doporučuju dat si pred plavbou dušené rajčata , sice to nepomože ale dobre to vypadá na hladine
  • Koty
    tak zamluvíme radši dva :-) aspon budeme závodit i po vode :o))
  • Jan Paukovic20VT
    No kuli autu se modlim taky ale bojim se toho parniku myslite ze bude dost velkej aby nas vsechny uvez?
  • Coupe73
    hmm...tak to vypadá hodně dobře. Ted už se jen modlit, aby se mi nepo** auto jako v loni
  • Syky
    juchuuuu ja se tesiiiiim :D
  • megyopapa
    OKÉ
  • Brano20VT
    až dorazíš tak máš u mna pivo a poldeci :-)
  • Brano20VT
    Super daj to ešte prosím na Madarské stránky , dik
  • nocarret
    Myslíš že se vejdem? .-)
  • Brano20VT
    Takže niečo k programu , zatial je to len hrubý náčrt , stále sa na tom pracuje , : V piatok príjazd zoznamovanie sa s rovnako postihnutými osobami volná zábava . V sobotu spanilá jazda zastávka v Třebíči , v Hrotoviciach spoločný obed , plavba parníkom po Dalešickej priehrade , večer bude nejaké jedlo "ešte sa nevie čo ale niečo určite" , po večeri zábava pravdepodobne so živou hudbou až do rána , V nedelu hromadný bolehlav a odjazd domov :-)
  • Brano20VT
    Szija , programon még dolgozok , ha kész lesz akkor adok ertesétés .
  • megyopapa
    Brano!
    Lehet tudni valamit a tervezett programokról, a találkozón?
  • Luis
    honza : na DP se vyser:-) sraz je duležitější, DP si uděláš na podzim :-D
  • marcin
    odkial z vychodu su tu coupatka?ja som z lipan a viem len o 3kuskoch okrem mojho co sa pohybuju v okoli presova,dajte vediet chalani a pojdeme spolu,zatial cago
  • Gonzo
    Uz som si poziadal o dovolenku, tak snad sa mi to schvali a coupe vydrzi:) Pojdem z BA tak sa potom rad pridam k niekomu:)
  • BigBen3
    Strašně si přeju přijet v novym kvádru....
  • Aljaška
    Bobi super!! Bydlím kousek před Břeclaví. Mezi Hustopečema a Brnem jsou benzinky na obou stranách-ted je tu tuším Agip. Bych tam na Vás počkala:-) Samo že v našem směru:-)
  • Honza
    jojo Dis - v oboru CAD/CAM ... ale spíš ten CAD..během půlroční praxe ve vývoji pro škoda auto jsem z těch věcí kolem CAM poněkud vypadl..
  • bobi
    Ja pojedu v piatok a urcite cez Breclav. Myslim,ze nas pojde viac. Potom na dialnicu.
  • Aljaška
    Slovááci jedete už v pátek?? A přes kterej přechod? Pojede někdo z Bratislavy??
  • Maxxx 16VT
    diplomku... tady bude někdo Dis...že?
  • Honza
    proto hned píšu že nejedu,jelikož je termín přesně na den obhajoby DP a závarečných zkoušek...:(
  • Dr.Ravic
    počet lidí na sraze se rovná počet těch co slibujou že stopro přijedou děleno třemi:-)
  • Syky
    YEAH to bude akce!!!!!
  • Dave 1,8
    Koty-jen nažeň.
  • Koty
    řekl bych že letos nás bude hafo :-)
  • Koty
    a my západaci to naženeme všechno z německa :o))
  • bobi
    Jasan Kajo,od vychodu to vsetko pozbierate, my zahoraci sme posledna stacia na slovaci,a vyrazime spolu.:-))
  • Brano20VT
    kajo smelo do toho !
  • kajo
    ahojte ak ste za tak dobehneme pár kusov z východného slovenska..
  • Brano20VT
    Talira megvan rendelve napos ido :-)
  • Tlama
    čím dál to bude...tím líp..aspon se pořádně svezu...jestli bude čím -)
  • Luis
    omg - brano na ty svý hlášky bys mel mít zbrojní pas :-D
  • megyopapa
    Milyen idő várható júniusban, a találkozó idején?
    Komfortos faházakra lesz szükségünk.
    Jakou době se očekává v červnu, v době konání valné hromady?
    Budeme potřebovat komfortní chalupy.
  • Innocento
    2 Marcusss : Klikni vlevo v nabídce na "Úvod" a soustřeď se :-)
  • Dr.Ravic
    Brano20VT :-) máš recht, kladivem to umí každej:-) i když já včera klíč měl, ale do auta jsem lezl 10 minut, jak byl ten zámek zamrzlej. zkurvená zima...
  • Aladin
    Sprayer - mam už hezkej novej a ještě větší než tem minulej .-)
  • Aljaška
    Teda doufám, že fakt překonáme tu 40:-) Jinak maďaři dorazej jo? No nazdar, to bude sebranka. Se fakt těším:-)
  • Sprayer 20 VT Plus
    Ty už sis ho Alouši doufam taky pořídil, zapíšeme ti ho do techničáku jako povinnou výbavu! ,-)
  • megyopapa
    Ha jól értem Jarda "roger", akkor a Scásztok = Sziasztok, szevasztok, ahoj.
  • megyopapa
    Igen Kamil magyarul van, de ez így meg csehül? Existuje ano, to v maďarštině.
  • Jarda "roger"
    Hele mě kámoš napsal "Scásztok !" Doufám, že to nebylo nic sprostého. Přeložíte mi to někdo? =)
  • Kamil
    Ja umim "Hogy vagy?"
    Doufam ze to je madarsky..?
  • Aladin
    nebo bych se měl začít alespon teoreticky začít připravovat na tak velkou kooperaci?
  • Aladin
    Brano ty mě jednou těma hláškama zabiješ :-))))))
  • Aladin
    Luxor - vím,že když se něco začne dít tak je hasičák k nezaplacení a tenhle na mě uděla dojem :-))
  • Brano20VT
    Hymla nech sa prvne naučí otvárat auto klučom a nie kladivom :-)
  • Dr.Ravic
    to by mě zajímalo co na tvůj poslední příspěvěk říká majka SR. a majka JR. pokud to schvalujou tak se Hymla určitě moooc těší:-))))
  • Brano20VT
    Ináč aj Madarský kolegovia sa chystaju dorazit , takže už sa tešte ako sa budeme družit :-) alkohol zmýva jazykové rozdiely takže si myslím že to bude sila :-) medzinárodná organizovaná sulož sa zmení na medzinárodnu bohapustu mrdačku ! už aby to bolo
  • Brano20VT
    luxor moja madarčina je velmi chabá , som samouk :-)
  • Brano20VT
    Jan Paukovic20VT , bude aj jedlo extra ale ešte sa na tom pracuje , pred zrazom doladíme detaily -)
  • Luxor
    Braňo jaktože umíš maďarsky? ty seš origo maďar???
  • Luxor
    2 Aladin: To víš, s takovouhle hudbou to se VYPALUJOU pecky, musí to mít jištěný!!! ;-)
  • Brano20VT
    szija megyopapa mink már veletek számolunk :-)
  • Aladin
    dávám 100 bodů za ten hasičák! .-)
  • megyopapa
    Ahoj!
    Egyre több coupest érdekel a közös találkozó. Remélem sikerül összehozni, amennyiben persze a részetekről is megfelelő a fogadókészség.
  • Kamil
    Sraz je jednou za rok, navic je az za 6 mesicu. Kdo nema na benzin, tak ma dost casu na nej usetrit.
    Navic je to kousek od dalnice a kemp je podle fotek super! Misto bych nemenil i kdyz jsem z prahy. Doufam, ze bude krasne pocasi a moc se tesim.
    Jinak jak jsi Brano psal o placenem programu - za poradani Miss plaz v dobe konani srazu dam za sebe 300,- ;-)
  • Luis
    doufam ze raven dorazí, chci se s ním osobně seznamit, na něj se moc těším:-)
    syky - jasny ty máš sice hodinu zpozdeni ale zato dorazíš vzdycky :-D
  • Sprayer 20 VT Plus
    Jako koukam jako blázen jak pořád někdo může řešit místo a že je to daleko nebo blízko, pokud vás nebaví jezdit v autě, nebo nemáte na benzín tak proč ste si Coupé pořizovali?! Já se jedu občas jen tak 100, 200 km jen projet bez cíle protože s tim autem mam ůžasnej pocit.
    Ale nejak mi tady chybí Von Raven, to byl vždycky největší řešitel místa, kde je mu konec? :-)))
  • Missicka
    Syky: :-))) No, jestli to bude jak Strážnice.. :-))) Já raděj mlčím! :-)))
  • Syky
    tak ja su pro kazdu prdel a hlavne pro sraz : co me znate vite :)
  • Brano20VT
    to máš pravdu Kájo preto dufam že sa ich prihlásí aspon 80 :-) , vlani nás bolo 32 tento rok dufam padne 40
  • Maxxx 16VT
    19:30:07 12/30/08 Kája.Š 1.4GT
    tak jako 3OO km pro mě jako řidiče z povolání je brnkačka.Ale nechápu proč se třeba maxxx16vt rozčiluje že ostraváci to maj do prahy daleko, když Sokolováci to maj daleko horší se dostat do třebíče než ostravák.. Ostrava - Třebíč jen dálnice ale Sokolov - Třebíč samá díra, traktor, kloboučníci co jedou mimo obec 60 km/h, liazky a podobný stroje co by měli zakázat:-)




    !!!!!!!!!!!!!! Já bych jsi na svou obhajobu vzal to, že jsem se vůbec nerozčiloval! to zaprvý.. a za druhý, když to uděláš u Prahy, (ne v Praze) o to pro mě líp, protože to mám cca 100km.. jsem totiž z Český Lípy a do Třebíče to mám osobně 250km... takže to, že jsem zmínil právě Ostraváky vůbec neznamená to, že za ně nějakým způsobem kopu.. Zdar
  • Jan Paukovic20VT
    Ahoj Brano a jak to bude letos s jidlem bude neco extra.Jinac ta restaurace vypada fakt luxusne ty jsi proste machr letos to nesmym z zadnyho duvodu propasnout.
  • Koty
    už aby to bylo, jinak muj smoulik :o))
  • Syky
    no nic,jak to tak pozoruju,je cas strizlivet 8oO
  • Koty
    Syky: máš postřeh :o))
  • Syky
    pockat ja v tom mam gulas...to nebude jak v loni?
  • Sonny
    Brano20VT Ty hrotovice vypadají uplně luxus!!! Je tam dost místa a prostě včechno. Pojedu kamkoliv pač chci poznat new coupery ale tam by to stálo za to!
  • Luis
    dokonce tam hodil odkaz na moje stránky, bože mé fotky jsou tak užasné že dokázaly překročit hranice :-)
  • Kamil
    http://preskoc.cz/ndh

    pro ty, komu Branovo url nejde..
  • Brano20VT
    naša sláva siaha až za hranice všedných dní : http://www.fiatcoupe.hu/modules.php?name=Forums&am p;file=viewtopic&p=16482#16482
  • Missicka
    Hanzz20VT: :-)))
  • Hanzz20VT
    určitě ,už se těším,no no mišičko:-)))
  • Missicka
    Téééda, vypadá to luxusně! :-) To bude akce! :-)
  • Simarik
    i ten bowling vypadá lákavě, i ta cena super :-)
  • Syky
    jeeee ja nenavidim prekvapeni nebo kdyz se mam na neco tesit a uz ted se nemuzu na sraz dockaaaat...
  • Brano20VT
    bola honička zohnat restauraciu , nakoniec to bude : http://www.hotel-hrotovice.cz/Restaurace.html
  • Koty
    sem zvedav jestli prekonáme magickou 30cítku :o))
  • POL 20VT
    ajajjaj nějak to tu zrychluje :-D
  • Brano20VT
    Missicka camp je zarezervovaný a rezervácie na chatky budem brat pred zrazom až sa oddelí zrno od pliev :-)
  • Missicka
    Mám dotaz.. Kde se daj blokovat chatky? Missicka a Kocour... :-)))
  • Aljaška
    tak jsem to tady promázla, když tak založte maďarovi téma kde si může vykládat co chce, tady to bylo už šíleně nepřehledný.
  • megyopapa
    Motortér szépségverseny:
  • megyopapa
    Tali Szegeden, azaz nálunk:
  • megyopapa
    Parkolóban:
  • megyopapa
    Persze, ha van mire inni:
  • megyopapa
    Meg így:
  • megyopapa
    No meg így:
  • megyopapa
    Ahoj!

    Vettem a javaslatotokat, ami egy nálatok szervezett talira vonatkozik "Mac Gyver és Brano20V".
    Közzé is tettem a mi honlapunkon: www.fiatcoupe.hu.
    Meg is jelöltem a találkozó javasolt helyszínét és időpontját is - mi több képekkel illusztráltam, hogy milyen sok a fiatcoupe.cz tagjainak száma és milyen szépek az autóitok.

    "The Timo", írj csak nyugodtan angolul, bár az én tudásom e téren elég hiányos, de a fiam tud angolul.

    Íme így vidul két coupes magyar!
  • Koty
    hehehe tak to je hezká odpoved :o))
  • Brano20VT
    jazdit tam možeš neni problém , ak budeš rychlejší než gulky stráže
  • Koty
    tak sem študoval místo letošního srazu, koukal sem že tam je letiště Sedlec, tam se muze normalne vject nebo ne?
  • Dr.Ravic
    Strážnice - společné foto
  • Mertix
    oh, hooray, this is perfectli, that i"m understand:)
  • Mertix
    kocour:ne, ale pš
    :)
  • Brano20VT
    szija nemlenne rosz , juniusban lesz nálunk nemakartok jonni csehországban , csinálunk egy nemzetkozi ?
  • Mertix
    překlad -čaues Brano20VT!
    až tam budete, poskladate si auta tak pěkně jako mi na fotce?
    a At na to MacGyver dohlídne.:))))
  • megyopapa
    Hali Brano20VT!
    Mi lenne, ha Magyarországra szerveznénk egy közös találkozót?

    Majd MacGyver lefordítja a szöveget.
  • Koty
    nejedu :-)
  • Dr.Ravic
    PS: ale já na tisíc procent jedu:-)
  • Dr.Ravic
    že by to bylo proto, že zase dojede třetina lidí???:-) taky se musím smát hláškam typu: na 1000% jedu:-)
  • nocarret
    hele to podstatný - jako kdo slibuje účast - to nech zbytek klidně delete .-)
  • Brano20VT
    ja viem Kájo , ja viem...:-)
  • Honza
    tak tiskni rychle,nebo tady ty zbytečný kecy zmizej díky průběžnýmu promazávávní...:)
  • nocarret
    já si tenhle thread uložim vytisknu a přivezu na sraz schválně kdo ví proč
  • BigBen3
    Pro mě je třeba Třebíč blízko,ani nezahřeju motor a už tam budu. Asi si předtim udělám nějaký kolečko:-) Mrzí mě,že jsem měl už vloni zaplacenej pobyt u moře,jinak bych tam byl. Letos si to vynahradim dvojnásob i za minule. Doufám,že přijedu už s novym kupasem, to bych byl uplně hepy...
  • Aladin
    vzdálenost je naprosto podřadná záležitost,jel bych třeba na slovensko!
  • Motyl
    Já už se těším. Nikdy se nejde zavděčit všem. A pokud je 300, 400km daleko, tak na co to auto máš?
  • Aljaška
    Hanzz20VT vím kdo seš- Bawko:-)Jinak jsem to trošku překopala no, ale už budu dělat jen trošičku, nic velkýho už neplánuju:-)
  • Aljaška
    Tak tak, dva roky to bylo na Macháči a tam to měli zase daleko moraváci. JInak v čechách je i v sezoně víc srazů kde se dá setkat.No nevím jak ostatní, ale já si to auto koupila protože mě v něm baví jezdit a né stát:-) Mě je fuk kde to je. Pojedu třeba do Aše:-)Jinak myslím, že po této zimě bude stát za hovno spousta silnic. Samá díra. To budem mít všichni pěkně šišatý kola:-(
  • Brano20VT
    Missicka klidek
  • Missicka
    Tady se zas řeší místo? Já myslela, že je to už na 100% v Třebíči. Teď by se spíš měly řešit chatky, organizace atd. a ne místo, když je už dané..
  • Brano20VT
    doporučujem vám čo to do Třebíče máte daleko aby ste prišli už v piatok aby ste si to užili , jazdit 300km na pol dna to je nič moc , to sa Ti Kájo nedivím že sa ti nechce ale ak dorazíte v piatok tak uvidíte že to malo zmysel :-)
  • Britka
    mě se líbí ta krajina...to je prostě nádhera...to se u nás na západě nevidí...
  • Syky
    me je to uplne jedno,ale trebic nejidealnejsi si myslim...
  • Brano20VT
    ja som bol po dva roky na Máchači a tam to nemalo chybu myslel som že sa z toho stane tradicia letos to chcel Firemaniac zorganizovat znovu ale nebol o to záujem čo je velká škoda , mal som to tam 250km a nemal som stým problém . Ale ešte je dost času nieje problém ak niekto chce nech to zorganizuje na inom mieste ja budem mat o jednu príjemnu starost menej
  • Brano20VT
    zraz je tam kde ho niekto zorganizuje , ja som čakal že sa toho niekto ujme ale ked sa k tomu nikto nemal tak to organizujem ja u nás ale nemusí to byt pravidlom .
  • Britka
    škoda že je to tak daleko :-( chtěla bych jet,ale Kája odmítá jet takovou dálku :-( minulej rok jsme do Třebíče až v sobotu a byla už tam polovina lidí,takže jsem nepoznala všechny :-(
  • Hanzz20VT
    Aljaška -čauky maš autíko moc hezký,celý předělan..a koukám že si se i přejmenovala,tet nebudeš vědět kdo jsem (Jarda tuni. české budějovice,byla si tam s Aladinem ,já profil už nemám jenom brácha.
  • bobi
    Ja chatu na 4 noci pre istotu :-)))))
  • JirkaV-Juhelák
    Taky jedu 100%, beru chatu na 2 noci , 2 lidi, ok?
  • Coupe20VT PLUS :-D
    výborné... souhlas a účast potvrzuji na 100% i s přítelkyní...
  • BigBen3
    MOc se těším, myslim,že to bude pecka
  • nocarret
    ja kdyztak beru auto...tvoje .-)
  • Aladin
    budu mít sebou i mobil,tak kdyby by byl pak zájem... .-))
  • Brano20VT
    Aladin fotak kludne zober , bude dobry do tomboly ...
  • Aljaška
    Proboha Alouši ty néééé,neber foťák nebo o něj zase přijdeš:-) Potřebuju fotky fakt pěkný, taky beru foťák, ale to budou fota sem na web a potřebuju i do časáku.
  • Aladin
    já budu klidně fotit,alespon nebude čas na alkohol :-))
  • Aljaška
    Mno takže jedna bouda pro mě a Alouše.Jinak bude tam doufám někdo, kdo to kvalitně nafotí. Budu potřebovat dost kvalitní fotky-stačí tak 5-10 kousků:-)
  • Dr.Ravic
    Rodriquez: co si nepamatuju, to se nestalo:-)
  • Rodriquez
    Pokud nechytnu flek v chatce tak to asi podobně vyřeším..... popřípadně koupím stan....a bude,ale doufám že mi na něj v noci zase někdo nepřistane, viď Dr.Ravici ?? :-))
  • Syky
    a krasne se spalo :D
  • Syky
    jasne ze se tam da spat :)
  • Luis
    no ja bych bral chatku ale to budu vědět podle práce a taky jestli pojedu sam nebo s nekym :-) včas se ozvu, a spat se da i v kupasu :-D
  • Axiom LE
    Taky s Harribem prijedem (pokud mi Kloucek nekdy vrati auto :-).... tak ze si berem chatku, aby nas tam nikdo nerusil... :-) Cislo uctu a catka jako zalohu za chatku ?
  • Jarda "roger"
    Ahoj,
    Coupé mám ani né měsíc, ale koukám, že jsem si vybral skvěle... Výborný auto a vypadá to, že i kvalitní Kupéklub ;)

    Na sraz se mnou počítejte, jestli si stihnu najít slečnu tak vemu i chatku =p

    2 Timo: A po čem jdeš ty když ne po mase?
    Jestli po prachách, tak tomu se myslím říká zlatokop a jestli po oblečení tak fetiš :)
  • Syky
    O:o)
  • Syky
    stejne spim v aute,sam....
  • Syky
    po masu nejdu,neboj ;o)
  • Syky
    Timo:na srazu doufam budes...vecer dame rec ;o)
  • Syky
    neboj timo,do zenske ti nejedu ;o)
  • Missicka
    Syky?? Ale..
  • Brano20VT
    Takže už je to oficiálné , zraz sa uskutoční 12.-14.6.2009 . Camp je zarezervovaný , kapacita chatiek je 44 osob zbytok ubytovanie vlastné , prednost na rezervácie chatiek maju ludia čo prídu na dve noci , na programe sa pracuje budete včas informovaný . http://wilsonka.cz/index.php?option=com_frontpage& amp; amp;Itemid=1 , coupé zdar !
  • Aladin
    :-)) Ilonku miluju,nikdy si mě nezapomene přibalit sebou :-)))
  • Syky
    :D
  • Aljaška
    v tomto termínu je sraz v Třinci a je Blatná. Mno tak to asi pojedu i na noc s váma. Beru chatku a Alouše k sobě:-))
  • Sprayer 20 VT Plus
    Místo kdekoli, čas kdykoli...
  • Syky
    predem rikam ze jsem namesicny takze za to nemuzu :D
  • Rodriquez
    Samozřejmě budu rád za místo v nějaké chatce, klidně i se SYKYm, ikdyž mě bude v noci osahávat :-)))
  • Rodriquez
    Pojedu s většinou :-) přeci si to nenechám ujít... :-)
  • Bekr
    taky se hlásim,že si takovou akci nenechám ujít :)
  • BigBen3
    Rezervavuju toto datum jen pro tento sraz. Nic jiného neexistuje. Snad už přijedu novým vozejkem...
  • Maxxx 16VT
    hm zatim jediný co řekne Ne... fakt si nedám 6 zkoušek a asi 4 zapichy za 14 dní..
  • Coupe20VT PLUS :-D
    taky souhlas...
  • Jan Paukovic20VT
    Ja tes lidi.
  • Missicka
    Za mě taky ANO.. :-)
  • Aladin
    beru .-)
  • Mertix
    tak předtim ještě na premieru rychle a zběsile 4, a pak hura:)
  • Syky
    jupiiiiiiiiiiii ;o)
  • Brano20VT
    kájo tak to Ti možem splnit , ten kemp je "mimo" civilizaciu ale je plne vybavený a nikomu nebude vadit ked sa budeme veselit do noci
  • nocarret
    bylo by ok kdybysme tentokrat zustali všichni pěkně v kempu a nerazili nikam do hospody nebo na diskošku, toho si mužem užít jindy
  • nocarret
    v poho .-)
  • JohnyXX
    Ok není problém ;-)
  • Luis
    myslim že ideální :-)
  • Simarik
    já taky ANO
  • Dave 1,8
    Za mne ano,už se těším.
  • Brano20VT
    12.-14.6.2009 ?
  • Luxor
    dík :-)
  • Luxor
    to je byrokracie jako ve všem :-) Víš Inno oni tam asi dělají podle těch peněz co dostávaj :-))) Fakt že mají velký h.vno tak taky h.vno dělaj - pro představu, pracovník na magistrátu V PRAZE na přestupkovým jako ouřada s 1-2 roky praxe bere 14 mesíčně... když jsem se tam za kámošem stavoval tak klidně vypadnul na 3 hodiny pryč, taxem si říkal že mají i docela volnej režim :-) A vůbec pohodovej pracovní kolektiv, furt krafali o píčovinách a pili kafe :-))) Druhej kámoš tam zas donedávna dělal právníka a to byl opačnej extrém, nestíhal se jít přes den ani vychcat jak ho tam buzeroval starší "nadřízenej" kterýmu se nechtělo makat tak mu všechno házel na stůl...
  • Luxor
    kterej posranej papir mas ted na mysli? :-) ze mi skoncil trest prece nejaky autoskole dokladat nemusim a na magistratu to snad vedi kdyz mi ho dali, to samy vypis z karty ridice...

    Pro ostatni, sorry za OT, az si s Innem dochatujeme tak to po sobe smazem :-)))
  • Luxor
    2 Inno.: Nedes me, ja potrebuju uz taknak od cervna- max cervence ridit (to mi konci "trest") tak jsem pocital ze tak za tejden se to zmakne, mesic si nemuzu dovolit, to bych byl vyrizenej potrebuju odjet :-(
  • Luxor
    no kdyz Ti seberou papiry za jeden prestupek a v souctu to pak da tolik bodu ze by Ti je vzali stejne, prichazis tim o moznost zazadat v polovine o vraceni :-( A kdyz jezdit potrebujes tak vznikaji pritom dalsi komplikace tak uz to pak ani zazehlit nejde a nezbyva nez cekat :-(
  • Aladin
    to musel být prohřešek když nemůžeš žádat v polovině o vrácení...nebo ti pacholci přitvrdily :-)
  • Luxor
    2 Innocento: Dik, ale tohle se me netyka, ja o prominuti zbytku "trestu" nezadam protoze nemuzu... :-) Kdyz vynechame tyhle peripetie s vyhovenim zadosti v pulce trestu co se me netykaji tak zbyva jenom udelat prezkouseni a donest papir na magistrat
    (nebo jeste neco?), coz by se dalo zmaknout za tyden ze ju? :-) Kolik si za to Tvoje autoskola rekla? Plus vsechny kolky od magistratu, na kolik tahle sranda byt zas ridicem celkove vyjde? :-)
  • Luxor
    kokoti... vzdyt je to napsany v zakone... ja vim co udelat, jen nevim za jak dlouho mi tu zadost o vraceni papiru s potvzenim o "prezkouseni" standardne vyridej kdyby to nahodou na magistratu neslo postrcit...
  • Luxor
    2 Aladin: Teoreticky v cervenci by mely byt zpet... nicmene vzhledem k pomalosti uradu, nevim a obavam se decentniho zpozdeni... budu to hnat co nejvic to pujde, ale stejne...
  • Aladin
    byl jsem na tom stejně Luxore před mnoha lety takže úplně vím co prožíváš!!Už se ti to ale krátí neee??
  • Maxxx 16VT
    červen je v pohodě.. ale tak konec.. jako to bylo loni.. jinak to těžko dám... hold zkoušky... :-(
  • Špačo
    červen by šel
  • Aljaška
    červen-to je široký pojem.
  • Missicka
    Červen pokud to nebude zrovna 17.-20.6., jinak můžu..
  • Luxor
    2 Simarik: :-))) bez auta a bez papiru nejedu :-)
  • Simarik
    ty to máš povině a večer po víně :-)
  • Luxor
    červen pro mě bez šance... :-)
  • Brano20VT
    hrubý termín : červen / jun 2009
  • Luis
    tak až ti to rozstřelí motor tak dej vědět :-D
  • Luis
    NOS na 1,8 16V chci vidět :-D
  • Missicka
    No tak já budu první,protože mám turbínu - to je jasné! :o))) A D1? To je hrozná cesta, tomu se snad ani dálnice říct nedá.. :o(
  • Syky
    zas budes poslouchatm,ze se flakas ;oD
  • Luis
    to bude spanila jízda deseti kupéček :-D
  • Missicka
    JohnDi: Neboj, ze Zlína nám myslím pojede vcelku dost. To se určo neztratíme.. :o)
  • Missicka
    Jsem tu chvíli nebyla a vidím, že ten srázek bude opravdu zajímavý! :o) Třeba bude stačit chatek jen pár, když se do nich naskládáme tak po deseti.. :o)))
  • Coupe20VT PLUS :-D
    taky pojedu, pokud přežiju zimu já a coupe :-D budeme mít premieru... sem ještě s turbem v zimě nejezdil :-D
  • Lenoš20VTLE
    luis kecá mlátí se zepředu
  • Dr.Ravic
    jsem pro sraz v Třebíči, protože to je zhruba uprostřed republiky. navíc se Brano ukázal jako skvělej organizátor. mám snad jen jedinou výtku... jakto že jsi tenkrát nechal Majku a Majku doma???:-))) co se týče termínu tak nejlepší by to bylo o prázdninách at je krásně teplo a školáci nemusejí řešit zkoušky...
  • Luis
    zatim nevím s kym budu. asi s tebou a wendetou :-D
  • nocarret
    já měl letos mít chatku pro 2 pak nebyla tak jsem vzal pro 4 a nakonec nám byla malá .-)))
  • Missicka
    Luis: Ty budeš se Sykym? Nebo..? Aby to nakonec nedopadlo tak, že si všichni vezmem chatky a budem v nich po jednom.. :oD
  • Luis
    brano pěkné místo, chatku chci taky už ted :-)
  • Jelo
    Ti z Polska přece :D
  • Jelo
    Pokud přijedou i poláci a bude nás tím pádem víc,tak se asi nevlezeme do toho Třebíčskýho campu.Tenhle vypadá super.Doufám už teď že bude good počasí a že se koupnem :))
  • Tlama
    nevím jak vy ale ta cesta do Třebíče byla ze srazu ne nejlepší ale aspon se člověk svezl...a kdyby nás Maxx nezdržoval pomalou jízdou -)))) tak jsme se i pořádně svezli takže jsem pro Třebíč
  • Rodriquez
    Pokud to tam bude navrhoval bych spanilku kolem pivovaru v Dalešicích, natáčely se tam Postřižiny (plus menší degustaci :-)))
  • Rodriquez
    Čoveče nevypadá to vůbec špatně.... klidně bych to bral.... záleží na většině.... ale nevypadá to vůbec špatně, jsou tam hospody???? nějak jsem to tam nikde nenašel, nebo jsem špatně hledal....
  • Brano20VT
    ako by sa vám lubilo toto : http://wilsonka.cz/index.php?option=com_frontpage& amp;Itemid=1 , je to asi 12km od Třebíče
  • Libor(WoLFMAN)
    Jsem pro sraz v Trebici. Bylo to tam super a je to kompromis vzdaleností. Termin by byl nejlepsi na konci cervna (treba vikend 26.-28.6.2009).
    S ubytovanim si hlavu nedelam. Vezmu si stan jako letos.
    Pokud by se sraz konal jinde, nemam problem dojet kamkoliv...
  • Maxxx 16VT
    posunul bych to co nejdál.. mám zkoužkový v červnu tak bych možná nemohl.. když by to bylo jak loni tak no problema
  • Missicka
    Termín výborný.. :o) A jak to bude s těma chatkama?? Kolik jich tam je nebo tak? Minule jsem tam nebyla a určitě budu chtít chatku..
  • Syky
    kazdopadne si zamlouvam chatku uz ted,minule na me nezbylo....:)
  • JirkaV-Juhelák
    Je dobře, že se o tom začalo mluvit už teď, navrhuji přibližně termín od 15.6. do 30.6.09 a v Třebíči. Minule jsem to už nemohl ovlivnit, protože byla dovča zaplacená a termín na sraz se dal pozdě. Kdo chce, tak dojede kamkoliv.
  • Koty
    pravda cerven je lepsi v cervenci a srpnu by se nasi kolonou moc lidi nekochalo protoze budou vsichni fuc :-)
  • Luis
    Brano červen v třebíči by byl fajný
  • Syky
    udelal bych opet v Trebici..tam to bylo super...
  • Jelo
    Termín je jedno jakej,takhle dopředu bude mít málo kdo už naplánováno. Jen se termín musí říct co nejdřív aby s tím mohli všichni počítat.Stejně do toho termínu odpadne pár lidí protože to nebudou moct ovlivnit. Já jsem pro první variantu : PŘED PRÁZDNINAMI.
  • Brano20VT
    Som rád že sa diskusia rozbehla . Zraz sa može uskutočnit len tam kde ho niekto zorganizuje v podstate je jedno kde to bude . Ja som ochotný ho urobit v okolí Třebíče ale pokial sa najde iná lokalita a iný organizátor a bude o to záujem tak nieje problém . Určite je blbost organizovat dva zrazy pretože vieme ako je to s učastou . Je potreba zvolit približný termín a to : pred prázdninami , cez prázdniny alebo po prázdninách . Ja možem slubit že pokial to bude u nás tak bude všetko inak a lepšie ako bolo letos !
  • bobi
    Suhlasim s Třebicom.Akciu by som si rad zopakoval.
  • POL 20VT
    Hape: tak se nezlob, nesleduju, budu si to pro příště pamatovat. :-))
  • Aljaška
    Nevím co kdo psal o srazu, já psala článek všeobecně o vozu fiat coupé, o klubu a pár řádků o srazíku. Ten článek už vyšel v časopisu AIS. Myslím, že se to tak píše.
  • Missicka
    Letos jsem na srazu v Třebíči nebyla, ale jak jsem slyšela, bylo to dost dobrý! :o) Takže příští rok a sezónu si rozhodně nenechám ujít! Jenom nesouhlasím s Prahou, jak psal Maxxx 16VT.. Jinak je mi to vcelku jedno, i když Morava je samozřejmě pro mě osobně výhodnější, schůdnější.. :o)
  • Jelo
    Fotek bude určo doooost.Jak vlastně dopadl ten časák z posledního srazu ?
  • POL 20VT
    Jsem pro Honzu a Hapeho..
  • Gonzo
    Ahojte, velmi rad by som sa potom pridal, aj ked by som sa trepal z Bratislavy. Dufam ze nevadi ze som este na ziadnom zraze teda nebol:) V kazdom pripade, treba dat dopredu iba datum aby som si zariadil volno v praci a pokial bude coupatko "funkcne" tak velmi rad pridem aj s polovickou:) Ubytovanie ma netrapi, poslednu stanovacku som spal cely vikend vo fiate:)
  • Maxxx 16VT
    jsem PROTI Praze.. není to vyvážený pro ostraváky a podobný lidí z dálného východu :-D a ted jsem málem spad ze židle jak jsem si představoval coupátka na vaclaváku 30aut krát 90°C a víc na vodě je pěkný teplo takže by to bylo jak v tunelu (od sahar huuuuuuuuu) ne je to blbost než přejedem prahu tak se polovina postrácí , 2 auta nabouraj a 3 se podělaj z přílišného tepla.. jsem pro opět Třebíč nebo něco takováho.. ALE splanilku delší, pomalejší.. (když jsem vás všechny pustil a pak jel poslední měl jsem místy i 170KM/H na tachu)rozhodně jinou trasu(nepojedem přeci stejnou). a cestou nějaký ty prohlídky jak to bylo loni. ubytování jak se komu chce mě stací stan. sociálky na Třebiči taky vyhovovaly. i to prasisko bolo dobré pivo studené (vzhledem k okolnostem) ale probuh at to zas neni ten samej člověk co loni.. :-D měl upito víc než já a ta zavirací doba se mi vela nepáčila. hudba naco hudba resp stačí to co bylo na třebíči každej chce stejně kecat tak proč na sebe hulákat..? záverem bych schrnul že bych okopíroval třebíč 2008 a zas tak moc bych toho neměnil(možná učast když by nás bylo 50:-D..jo a jesm pro dva velký srazy.
  • Honza
    promazal jsem plevy od konstruktivních příspěvků

    sám trvám na tom,že by se mohl zkusit kemp ve svijanském újezdě(z akcí F500/600 action),spanilá jízda českým rájem,pokud by se zadařila časomíra,tak by šlo postavit i okruh ,či sprinty na hoškovickém letišti...
  • Koty
    Jelo: tak když už to bude opět v třebíči, tak určo jinou trasu, to už by jsme mohli každej rok dělat jedno a to samí dokola...
  • Rodriquez
    Pokud ten staz bude tak každopádně pojedu (i těch 450km z domova) sice jsem na něm minulý rok nebyl ale ročník 2009 si nenechám ujít, v práci se to dá vždycky nějak zařídit, ať mi nikdo neříká opak... už se těším :-)
  • Jelo
    Asi by se měl vyjádřit BRANO.Já jsem to pochopil tak,že by uspořádal Třebíč II.A chce vědět návrhy k jeho srazu.Pokud bude někdo pořádat sraz i jinde,tak je to jen dobře.Ale Třebíč byla dobrá,tak proč ji zrušit ? I kdyby byla spanilka po stejné trase,tak je to fuk (ale asi bysme se nevlezli na ten parkáč kde byl oběd - kdyby nás bylo víc).
  • Luis
    kdyby se udělalo něco na začatku léta - březen duben a na konci - srpen tak jsem pro, klidně jeden blíž ku praze a jeden blíž ku brnu ... hm?
  • Jelo
    Tak se to téma začalo nějak VĚCNĚ prasit docela brzo. :D Myslím že Brano asi nebude přesunovat svoje aktivity ku Praze,když má zázemí u Třebíče.Je jasný že to někomu vyhovuje víc,jinýmu míň.A taky myslím že Třebíč má výhodu malýho města - jet po Praze neoficiální spanilku v koloně asi nebude to nej.A druhá věc - mně osobně vyhovuje spíš akce "soukromá" bez najaté bezpečnostní služby,čumilů a bez kolotočů.Fajn by bylo kdyby někdo dotáhl do konce ty známosti v TV aby byl třeba nějaký šot,ale to posledně nevyšlo.Každopádně proti nějaké dopředu zaplacené záloze nic nemám.
  • Koty
    No přikláním se taky k okolí Prahy, v Třebíči to bylo super, ale museli jsme s Matym odject už v sobotu po spanilce kvůli dálce, měli jsme to přeci jen 300km a tak se nám nechtělo ject v neděli :-( Do Prahy to je tak nějak pro všechny stejné...takže jsem pro Prahu nebo blízké okolí..nebylo by špatné se vyfotit na Václaváku :D
  • Luxor
    jj akce v Třebíči byla super ale udělat spanilku centrem Prahy by taky nebylo marný :-) bolehlav jak bobi jsme měli taky ale o den pozdějc, asi moc čistej vzduch pro měšťáky... no to nebylo moc VECNY sry Brano :-)
  • Jirka 1,8 16V Č. Krumlov
    Možná pro místo konání bych volil někde kolem Prahy,je to přeci jenom spravedlivější pro více lidí.
  • Brano20VT
    Dva mesiace ubehnu ako voda a máme tu rok 2009 , je potreba začat diskusiu o klubovom zraze 2009 . Takže ma zaujmaju vaše podnety a pripomienky hlavne čo sa týka termínu , miesta , programu a pod. Pokial chceme (a my chceme že ?) aby to bol ešte večší masaker ako tohoto roku je potreba začat včas na tom pracovat . Podotýkam že ak chceme nejaký program hudba a pod. , bude to treba zaplatit ... Takže čakám na VECNU diskusiu