Minisrázek ZÁPAD(CH,SO,KV) So 27.9.

  • Sneiik
    mas ji tam
  • Sneiik
    Ja ji mam ale nejde mi sem nahrat :) tak jedine napsat Dave 1.8 nebo to muzu nekomu poslat na mejla
  • Bekr
    jako jo,ale přece byla jedna,kdy jsme se nechali všichni fotit :)
  • Bekr
    lidičky,máte někdo tu společnou fotku všech účastníkú srazu před motokárama?Docela rád bych tu fotku viděl :)
  • Bekr
    Luky: na skype potřebuju micro a sluchátka ne? to já nemam,radši si založ ICQ to je pro mě pohodlnější,s tim skypem zacházet neumim :)
  • Bekr
    Do Práglu určitě zase někdy zavítám,jen fakt ještě nevim kdy to bude,byl jsme tam před týdnem,dnes,za chvilku tam budu víc než v Ustí n.L. :D

    Jinak k té jízdě"klidná" já měl spocenej celej volant z toho jak jsme jeli :D
  • Bekr
    ale jako ne,Luky jede ti to určitě o dost líp než mě,až sem záviděl,jaký to má rozjezdy,ale zabít se můžem oba stejně a v tom ti Turbo nepomůže :D
  • Bekr
    Koty: no každýho vzrušuje něco jinýho :D :D
  • Koty
    Bekr: no trochu mi to vzrušovalo :D:D
  • Bekr
    Koty: ten muj koncák má i stavitelnej zvuk,ale nějak to nepoužívám,takhle je to asi nejlepší :)pod Autem mi zůstal jen předposlední tlumič a tenhle výfuk,ale zvuk to nemá nejhorší,jen ještě budu muset pořešit,aby nebyl tak zastrčenej a trochu ho vysunout ven..Muselo vypadat zajímavě,když jsi strkal ruku do laufu na mém autě :D

    Lukasecicek: zase si tak nevěř s tou akcelerací,já přibrždoval,aby ses vešel mezi mě a ten kamion na videu :)

    Ještě přikládám trošku videjko ze spanilky :)

  • Koty
    Bekr: jinak jsem do toho zkoušel strkat ruku a jde to v poho :D:D, ale taky se mi právě takovej líbí, ale ještě uvidim..
  • Koty
    bekr: jinak jsem koukal na ten tvuj delo ladak :-), to je se stavitelným zvukem?? máš vyhozenej tlumič výfuku?
  • Bekr
    příjezd k plzeňskému KFC

  • Bekr
    cesta s Lukasecicekem do Plzně....

    Kuwa změn si nick Luky :)

    http://www.ceknito.cz/video/227005
  • TOM
    fajn zitra idu přehodit kola ze zadu dopředu slabši vzorek vpředu :)) tak to blejsknu jsou to bremba org na coupe
  • MatyCZ 20VT LE
    A značka? Můžeš mi je pak někdy nafotit? Jednu fotku z větší dálky a pak taky jednu z blízka pls.. :o)
  • TOM
    kotouče sem kupoval tady z netu od Rotaka byly pro někoho objednany a nakonec je nevzal tak sem je koupil staly 2000.-sem s nema max spokojenej
  • MatyCZ 20VT LE
    Čestně se přiznám, že jsem mlíkař, takže tenhle problém opravdu nemám.. :o) Jaký máš kotouče vzadu? Koukal jsem že je máš děrovaný a taky je zvažuju..
  • TOM
    brzdí perfektně myslím že na brzdy jsem lepši vuz ještě neřidil ale když nasadíš formulove tempo hodně rychle vadnou a stracej na učinku mam kompl.brzdy kotouče +desky asi měsíc novy a je to pořad stejny :(( jen možna ty chlazeny bremba co jsem dal ted dozadu požiraji obloženi jak bonbony :))
  • Koty
    hmmm Mitshubishi?? to já muzu :D:D, hlavně když to není z Lancie :D
  • Koty
    Fantomas: jojo nemáš zač :D:D:D
  • MatyCZ 20VT LE
    Coupátka brzdí hodně dobře. Spíš už zálěží na kotoučích a destičkách.
  • Fantomas
    Koty, myslím že tu patrik kdysi nabízel brzdy z Mišivbuši, o něčem takovým bych asi přemýšlel...
  • MatyCZ 20VT LE
    Už když jsme to kupovali tak jsem ti říkal, že to nebrzdí tolik jako moje.
  • Fantomas
    Tom: jenomže tohle bylo víkendové tempo, jako když jede důchodce jednou za měsíc na hřbitov a co se týče času, tak to těch deset minut mohlo bejt
  • Koty
    no na ty brzdy mrknu....taky se mi nezdají nic moc...příští rok to pořešim, ale nevim jestli to bude destičkama nebo čím?? no uvidim
  • MatyCZ 20VT LE
    Jojo v Kotyho Coupatku ti to slušelo! Sedne k tobě, takže ti ho Koty dá.. :o)
  • Fantomas
    každopádně díky kotymu za zápůjčku a omlouvám se za případné zdravotní komplikace :D Až se příště svezu zas v Coupe, tak doufam to bude už to moje...
  • TOM
    když už řešite tady ty brzdy řekl bych normalka po 10minutach v tempu už taky nebrzdím řekl bych že to asi bude tím obložením třeba dnes se mi od obložení hulilo že jsem myslel že hořime :)) když se mi podařilo auto zastavit což byl celkem problem tak to bylo od rožhavenejch kotouču a škvařicich se desek :O maras jinak jak koukam povedenej srazik bylo vas celkem dost snad se někdy střetneme všecy
  • Innocento
    Potřebovalo to pořádně ohřát :-)
  • MatyCZ 20VT LE
    To je pravda.. Kdo ví.. Jsem zvědavej na ty moje, nový kotouče a destičky, ale když jsem jel domů, tak to začalo už brzdit o dost líp než dřív.
  • Fantomas
    Maty: ale zas tak moc sme toho nenabrzdily, vždyt sme jeli jen kousek do sousední vesnice zpět, ty brzdy musí vydržet daleko víc
  • MatyCZ 20VT LE
    U nás si teď všichni podle toho pssst, pssst myslí že jedu a on je to pak Koty.. :o)
  • Fantomas
    Koty, bejt tebou tak bych to tak i nechal, nemusí o tobě přeci všichni hned vědět :-). Musíš bejt trošku nenápadnej (jestli to ovšem s pastelově modrým coupe jde :D )
  • MatyCZ 20VT LE
    Jooo, to bylo super! Jak jsem začal hrabat a pak myslím ještě další 4.. :o)
  • Koty
    Maty: to říkej Fantomasovi, ale on mi za to nechal tučnou odměnu :D:D:D
  • Koty
    já sem pak hodimv idea jak jsme se rozjíždeli u semaforů, pěkný hrabačky a již zmíněné krásné psssst pssst :D:D
  • MatyCZ 20VT LE
    Začaly vadnou brzdy, nemáš tomu tak dávat.. :o) Dost smrděly, když jste se vrátili z jízdy.
  • Koty
    Maty spíš děsí tím brutálním zvukem jak jste mohli slyšet...jsem tam měl nejtišší auto :D
  • MatyCZ 20VT LE
    Nemáte někdo natočeno jak jsem jel v těch podzemních garážích? Docela by mě zajímalo jak je to slyšet.
  • Fantomas
    Maty: malý děti a hlídače v tescu :-)
  • Innocento
    2 Koty : Jo, to vim, ale ozval se jinej, tak jsem to zaregistroval.
  • Fantomas
    Koty: je fakt, že s brzdama by si asi měl něco udělat, páč sme tolik nebrzdily a fakt přestávaly brzdit, myslím že není něco uplně v pořádku. Jinak na tom kruháči to bylo pomalý, chtělo by to ještě pár koleček, ale nechtěl sem provokovat :-)
  • Koty
    Venca Cheb: už se těšim na další sraz kde se potkáme, tě budu zase provokovat..jen se neboj :D:D:D
  • MatyCZ 20VT LE
    Já to ale moc neproháněl, já tim spíš straším malý děti... :o)
  • Koty
    Innocento: no jasný, ale ten Forge tam měl ještě MatyCZ 20VT LE..nebyl jsem jedinej
  • Koty
    Fantomas: něžně? no chvíli pak trvalo než začli opět fungovat brzdy jak byly rozvařený, ale jinak jo..na tom kruháči se mi dělalo blbě, dvě kola na mě byly moc :D:D
  • Venca Cheb
    2 Koty: ba naopak to byla čirá závist :-DDDDD
  • jiří
    Off Road a Leštěnka.... Sem se divil že ste nas zvolily do čela spanilky:) Příšte se pokusim projet myčkou, ale nic neslibuju:)
  • Fantomas
    to bylo rovně po dálnici, to byla nuda
  • Innocento
    Pravda. Na jaře jsem se jen jednou v Praze zmínil, že pospíchám a stálo to za to :-)
  • Fantomas
    ne, ted vážně a popravdě, choval jsem se k tomu opravdu něžně, nemohl jsem si dovolit riskovat, škoda že jsem tě nestačil svézt na jaře, ale fakt je, že ze sedadla spolujezdce je to vždycky daleko horší
  • Innocento
    2 Koty : Vzrušilo to ale asi jenom mě, znáš to :-)
  • Koty
    Akorát ten zvuk nějak nesnesl Venca Cheb :D:D:D
  • Koty
    Innocento: jj sem vás viděl na tý lavičce, tak sem vám chtěl udělat radost :D:D
  • Koty
    Fantomas: ty blázne jeden vůbec mi nelez na oči :D:D je to strašnej killer, já sem ještě v takový rychlosti neseděl na místě spolujezdce ale je to děs, nedoporučuju :D:D, natož že jsi to měl půjčená tak jsi se k tomu choval hodně něžně :D:D
  • Innocento
    2 Koty : Ty tam máš ten Forge BOV? Nádhernej zvuk!
  • Koty
    Venca Cheb: já mam vždycky pravdu :D:D
  • Fantomas
    červený coupe 2K4 je od patrika?
  • Fantomas
    Srázek super, akorát tedy nevím kdo byl kdo, ale to neva, příště to napravíme. Děkuji Matymu za svezení a Kotymu za zápůjčku Coupe, snad jsem ho moc nevyděsil, když jsem ho svezl :D. Každopádně to jede parádně.
  • Bekr
    v podzemkách...
  • Bekr
    druhá a poslední spanilka :D
  • Bekr
    trojčátka...
  • Bekr
    taky prdelky :)
  • Bekr
    první spanilka :)
  • Bekr
    taky přidávám pár foteček :)
  • ZdenysM.L.
    Mě umřely baterky :-(((Ale koupil jsem pohotově nové:-)))
  • Venca Cheb
    2 Koty: máš bod - odhad 12, smekám kšiltofku :-)
  • Venca Cheb
    2 manny : :-DDDDD ale to mu muselo být jasné, že coupé se schází jako neobvyklý vůz jen v omezeném počtu max. 30 .... :-DDDDD
  • Venca Cheb
    Tak a poprosím komu neumřeli baterky hned po příjezdu, ať přihodí další fota :-)
    2 Dave 1,8 : Budeš dělat reportáž ??? Tobě to tak jde .... :-DDDDD
  • Venca Cheb
    8
  • Venca Cheb
    7
  • Venca Cheb
    6
  • Venca Cheb
    5
  • Venca Cheb
    4
  • Venca Cheb
    3
  • Venca Cheb
    2
  • Venca Cheb
    1 také přidám nějaké to foto
  • manny
    VENCA: hmm...to je fakt, už to není můj kamarád ;o)
  • Venca Cheb
    2 manny: kámoš se asi spletl né, to nebyl náš sraz, to fotil na vrakovišti ne :-DDDDD
  • Venca Cheb
    2 Koty : :-DDDDD To bylo taky doufám naposled .... :-DDDDD
    2 Lukasecicek : jak vám můžu s 1,8 ujíždět ???? tomu fakt nerozumím .... :-DDDDD no prahu mám najetou .... :-D tak Skype mi nejde a nevím proč, máš ICQ ? napiš na 302538359
  • manny
    Věřím, že to bylo fajné, známej viděl dnes v Plzni sraz Coupátek a poslal mi foto :-))))....
  • Koty
    Venca Cheb: no dobře příště už se budu mírnit a nebudu na sebe tolik upozornovat :D:D
  • Venca Cheb
    2 Koty : no se mi coupe urazilo, když to tvoje je tak namyšlený :-DDDDDDD
    Díky všem za účast, jsem rád, že jsem zase pokecal a poznal nové lidy a že se akce povedla ( doufám, že mají všici stejný názor :-) ).
    Kdo nejel prohloupil a je starej bačkora :-DDDDD
    2 ZdenysM.L. : první fotečky, super, já jsem se poznal, ten rozmazanej ( jsem jel totiž hrozně rychle :-))) ) v červeným triku :-DDDDD
    Jinak zdravím Berka a Lukasicka - cesta do Prahy byla oky, jsem zvědav, kdy mi přijdou domů fotky v obálce s modrým proužkem ... :-DDD
  • Bekr
    tak já bych chtěl poděkovat všem co na srazu byli,za dobrou atmosféru,za to že mě Lukasecicek vyvedl z prahy do plzně a zpět a celkově myslim že super.S přítelkyňkou pak přidáme taky nějaké foto.Za dnešek najeto nějakých 450km ale stálo to za to :)
  • ZdenysM.L.
    Kulíšku ,že dostanu tu žlutou ,že joo.Uvařím ti skvělou večeří:-)))
  • Koty
    Tak na srazu se nás sešlo celkem dost...jen mi mrzí že po formulích vzal každej roha, nebyla ani pořádná spanilka, jinak jsem rád že sem poznal zase pár nových lidí :-)
  • ZdenysM.L.
    Pane pane a má to taky turbo ???A kolik to žere???A dostanu tu červenou???
  • ZdenysM.L.
    Kdo se pozná??
  • ZdenysM.L.
    Pozor jedůůů.
  • ZdenysM.L.
    Kdo to tam brzdííí:-))
  • ZdenysM.L.
    Prdelky to je moje:-)))
  • ZdenysM.L.
    Kdo to riskne s Coupe:-))))
  • ZdenysM.L.
    Ale fůj fůj :-)))))
  • Bekr
    já taky :)
  • ZdenysM.L.
    Tak se přiznejte kdo dneska leštil plechovku?Já jo.
  • Koty
    coupátek bude tak kolem 12 + -
  • Bekr
    ted jsem koukal,že někdo volal,mam mob. na nabíječce,takže tvoje číslo 731629...

    Podle mapy.cz mam ject přes Prahu právě tak nějak,respektive těsně před prahou uhnout,ale to už mě nezabije....
  • Bekr
    tak snad jo,kdyžtak tady muj tel a hod mi i tel na sebe.U mě to ještě neni na 100% tak abych mohl kdyžtak omluvit účast :)

    723975137
  • Bekr
    Jinak pro všechny...Na kolik to vypadá s účastí coupátek,jakej bude cca počet...Aby tam nestáli 3 autíčka a toť vše :)
  • Bekr
    no právě já nevim za jak dlouho to pak stihnem do plzně.
    Povezu ještě mojí polovičku asi a ona má noční,takže až by se vyspala cca do 10hod tak pak někdy bych vyjel,jestli to teda neni pozdě.Ale nemůžem ject nějak rychle,omezovač na sedadle spolujezdce mi dovolí max tak 150km/h :)
  • Bekr
    Lukasecicek: nejlíp by se mi to hodilo buď Letňany,nebo AAA to je tak nějak jediný,kde to znám :)
  • ZdenysM.L.
    V 10,30 u pumpy platí.
  • Bekr
    Lukasecicek: v kolik z Prahy bys vyjížděl,že bych se možná přidal,ale musle bys počkat,než bych dojel z Ustí n.L.
    Ikdyž jako fakt ještě nevim jeslti pojedu,jen zjištuju situaci :)
  • Dave 1,8
    2 Zdenys-vyjedeme v 10 hod z Chebu v 10.30 Tě čekáme v Hleďseby u pumpy.
  • Britka
    Škoda že nemůžeme jet :-( až dnes nam nainstalovali do noveho bytu internet,takže jsme se to dozvěděli až teď :-( tak snad se všici (nebo aspon pár :-) ) dostavíte na 8.ilegálku :o)
  • Koty
    hele berete si klubový trika, vezmem si je? nebo budeme dělat že jsme se náhodně potkali :D
  • ZdenysM.L.
    Venca Cheb: pojedeš s Chebu ?V kolik?
  • Innocento
    Já zkusím nějakou trasu pořešit...akorát si na ní budu muset vzít koloběžku a klubový triko :-)
  • ZdenysM.L.
    V kolik budete vyjíždět z Chebu?V kolik mám na Vás čekat na pumpě ve Velké Hledseby?
  • MatyCZ 20VT LE
    Tak to bude problém, mě to víc jak 250 nejede, takže bych tenhle závod nevyhrál.. :o)
  • Dave 1,8
    Spanilku dojednáme u KFC ,bohužel nejsem plzeňák tak mi optimální trasa nenapadá.Věřím,že když dáme hlavy dohromady tak nějakou trasu vyberem.
  • MatyCZ 20VT LE
    Máme ještě jiný program kromě motokár a koukání na F1? :o) Určitě by to chtělo minimálně ještě spanilou jízdu a jestli zná někdo zajímavý místo v Plzni nebo v okolí, tak bychom se tam mohli jít podívat.
  • Koty
    anebo je ta spanilka přesun tou Plzní jen se ptam..
  • Koty
    hele bude vůbec spanilka nebo budeme jen chlastat :D
  • Dave 1,8
    Přijeď nebudeš litovat.Časově asi tak od 12 do 17 hod.
  • Bekr
    lidičky,kolik coupátek teda přijede..já jen,že možná bych i přijel,ikdyž to pro mě neni zrovna blízko a nechtěl bych,aby se to rozpadlo po hodině co přijedu.....Nejel by někdo ze severu čech?
    Jinak jako neříkám,že jedu,jen že bych rád jel :)
  • Dave 1,8
    Konec srandiček.Sraz Plzeň 28.9. Sraz ve 12hod. KFC vedle Olympie(mapa o pár řádků níže)zde je možnost občersvení a kábosení.Poté se naše kolona přesune Plzní na motokáry.Krytá hala, super bar.Zajezdíme pokecáme,koukneme na F1-premiera nočního závodu v Singapuru.Odolá ještě někdo-jeden z posledních větších srazů na západě.
  • Dave 1,8
    Dobrá asi zavedem pohár o nejšpinavější auto srazu-vytváříme nové trendy:-)))))
  • ZdenysM.L.
    To je asi ten zubař z Plané.Má jinou masku než já.Tu barvu si opravím sem nevěděl jak se jmenuje tak sem jen hádal.
  • Dave 1,8
    Koukám Zdenys máme stejnou barvu auta.Vprofilu máš psanou jinou barvu.Občas vídávám modročerný coupe v Drmoule.
  • ZdenysM.L.
    Nic proti Sokolovu ,ale máte tam dost afro spoluobčanů:-)))Zlatý Mariánky:-))
  • ZdenysM.L.
    Ale já mám jiný kola:-)))
  • manny
    AHA!!!! tak tos byl ty! 2 známí mi vyčítali, že mě viděli v autě v Sokolově a ani sem nepozdravil...já povídám, že sem byl v tý době v práci, ale oni ne, že prej takovou barvu mám v Sokolově jen já...tak už vím kdo to byl :-)))
  • ZdenysM.L.
    Taky sem jel včera do Sokolova v té špíně:-(((
  • manny
    ZdenysM.L. : ta samá barva po umytí :)
  • Dave 1,8
    Bohužel diplomy nebudou,akorád se Ti budeme pochlebovat:))Jinak dnes jsem jel Cheb-Vary (staví se tam dálnice)auto má pouštní kamufláž pouštní bouře.
  • ZdenysM.L.
    Doufám ,že získám diplom za nejšpinavější auto na srazu:-))))
  • Koty
    ale tam sem jeste coupe nevlastnil :-(
  • Koty
    tady video z minulého srazu :-)

  • manny
    díky, užijte si mmj motokáry ;)
  • Koty
    škoda :-(, tak já udělám fota aby jsi viděl o co jsi přišel :-)
  • manny
    tak jeden 20VT odvolává účast, zítra vezu auto na opravy a bude to chvíli trvat... :(
  • Koty
    nevim jestli bude nějaký 20VT :-)
  • Dave 1,8
    2 Zdenys 20vt bude několik.
  • ZdenysM.L.
    A nemusím to leštit a blejskat , že néééé??Sem zvědav kolik se nás sejde.Přijede někdo s 20vt?
  • Fantomas
    tak to jsem neměl vozit coupe do šrotu a taky jste mě mohli táhnout na laně :-) I když, nejdřív bych vlastně musel spojit nějakým způsobem řízení s kolama...
  • MatyCZ 20VT LE
    Neboj, klidně tě budu vozit na laně za sebou, hlavně ať je nás víc... :o))
  • Innocento
    Uf! V nejhoršim to tam přitlačim :-)
  • Innocento
    Počítají se i pěší? :-)
  • Dave 1,8
    Pokud dorazí všichni,co se přihlásili,tak 15-polovina klubového srazu-to není tak špatný.
  • MatyCZ 20VT LE
    Kolik nás bude?
  • Venca Cheb
    NE 28.9. 12:00 SRAZ PLZEŇ U KFC, jeslti chceš tak přijeť klíďo na 10:00 do Chebu :-DDDD
  • Venca Cheb
    2 Lukasecicek: jen foť, ať máme dokumentaci :-) přinejhorším budeš mít foto z crashe :-DDDD

    2 Koty: já ho objednal, tak snad se podaří :-)

  • Venca Cheb
    2 Koty : nemej, alespoň nebudu největší špindíra :-DDDD JJ v mičce hlásili přízemní mrazíky :-DDDDDD
  • Koty
    ale v neděli má být až 20 stupnu
  • Koty
    já taky nebudu mejt....je zima :D
  • jiří
    Tak ja to vykompenzuju tim ze se ma polovicka ohakne stylove do barev auta:) Tedy ona to vykom......:)
  • Venca Cheb
    2 jiří : tak to je jasný, účast je hlavní :-DDD a vyluxováno by si mít mohl :-DDDDDD
  • jiří
    Urcite prijedem kdyz to mame za humny, ale lestenku necekejte.... :)
  • Koty
    :-)
  • Venca Cheb
    2 Lukasecicek : jen aby jsi při tý dokumentaci taky stíhal točit volantem :-DDDD
  • Venca Cheb
    2 Dave 1,8: Super díky díky
  • Dave 1,8
    2 Venca info a foto zařízený.
  • Koty
    :D:D
  • Venca Cheb
    Výborně, snad bude poblíš pumpa, já zásadně jezdím jen na zpátečku :-DDDD
  • Koty
    na náklady majitele samozřejmě :-) jak jinak
  • Venca Cheb
    Beru, platí s za ujeté km :-DDD nebo je jízda na náklady majitele ???
  • Koty
    doufam že mi maty nezabije :D:D
  • Koty
    Jen zminuji kdo prijede navic jeste bude se moct svézt v super dělu viz

  • Venca Cheb
    2 Lukasecicek : tak z Prahy sice nejedu, za to jedu po srazu TAM :-) takže na zpět bude kolona min 2 auta :-DDD (teda tak mě tak napadá, jestli je kolona zrovna od dvou aut ?? :-DDDD )
    A propo berete někdo foťák ? aby byla dokumentace, to se to pak ukecet nedá :-DDD. Doufám, že všichni co se tu angažovali dorazí :-DDDD jinak jsem od ST mimo net, takže poprosím, Dave dej mi prosím info o případných změnách sms :-) díky, jinak týdnoprůběžné malé platí, cinknu Ti ;-)
  • Koty
    Lukasecicek: Tak to je super, rádi tě poznáme :-)
  • Dave 1,8
    No paráda,tak kdo další?
  • Koty
    skuby: super, čím víc tím líp :-)
  • Fantomas
    momentálně jsem single, takže jedu sám, nepředpokládám, že by se něco za ten tejden změnilo
  • ZdenysM.L.
    Pojedou i vaše něžné peněženky nebo to bude jen pánská jízda?:-))))
  • Fantomas
    já pojedu rovnou plzeň, leda že by ste chtěli jet přes staňkov, tak potom ve staňkově, ale počítej s tím, že mě s 20VT nebudeš stíhat :-)
  • Koty
    Fantomas: hele nedáme někde spicha??
  • Koty
    Dave 1.8: nebuj snad to nespletem :-)
  • Dave 1,8
    Jenom připomínám sraz je neděle 28.9.(nenechte se zmást titulkem tématu!!!!)
  • Venca Cheb
    2 Sneiik : Super, čekáme Tě :-))) jak tak na to koukám, tak černá bude v převaze :-D
  • Sneiik
    Hlasim se taky prijedu zavama do chebu k OMV 10:00 budu tam
  • Venca Cheb
    2 ZdenysM.L.: předpokládám, že Tě nabereme ve Velké Hleďseby ??? nebo dorazíš do také Chebu ?
  • ZdenysM.L.
    Jasně ,že jedu!!!!!
  • Venca Cheb
    Tak to je škoda :-((( je to kára jako prase, až po coupe samozřejmě :-DDDDD
  • Fantomas
    chtěl jsem domluvit prohlídku novýho Mustanga GT 520 upravenýho od firmy Geiger, kterýho vlastní majitel motokár, ale bohužel včera ruplo něco v motoru, takže mustang dojezdil, zatím nemám podrobnější info, každopádně, už jsem se v tom vezl a je to masakr (je to tohle auto:

  • Fantomas
    nu nevím, to se ještě uvidí, jestli budu mít nějaký volňásky
  • Venca Cheb
    2 Fantomas : nic si z toho nedělej, no sice nepřijedeš itelem, za to nemusíš platit za pronájem motokáry :-DDDDD
  • Fantomas
    ....já radši italky :-)
  • Venca Cheb
    2 Fantomas : no znát Tě budeme, ale budeme to tajit :-DDDDD jen počkej na dráze .... :-DDDD
  • JirkaV-Juhelák
    tak si sežeň konečně pořádnýho itala :-)
  • Fantomas
    a sakra, to abych se v neděli radši v plzni neukazoval, ono stejně až tam přijedu s escortem, tak mě nebudete znát.... :-)
  • Venca Cheb
    2 manny : pojedeš do Chlebu, projedeš okolo Tesca, na kruháči první "výjez" (jako na Fr. Lázně/Aš) a před dalšíma semaforama je OMW benzínka, je tam jedna jediná :-).
  • manny
    Venca: v Chebu znám několik benzinek, ale jak se jmenují nevim...jakej je bližší známější pod? nebo ulice?
  • Venca Cheb
    2 Fantomas : no spíš vroubek, protože jsem si zbytečně otlačil prsty o písmenka :-DDDDD
  • Fantomas
    Venca Cheb: říkáš, jedno takové malé bezvýznamné plus, jo.... :-)
  • Venca Cheb
    2 Dave 1,8 : 10:OO na OMW ??? takové uni místečko :-DDD
    2 manny: trefíš ?
  • manny
    jestli už bude auto opravený tak teda v 10:00 v Chebu, ozvu se ještě předtím ¨Dejvovy¨...díky
  • Dave 1,8
    2 Venca v 10 hod. odjezd z Chebu.
  • Venca Cheb
    2 Fantomas : tak koukám, že než jsem stihnul vydatlovat příspěvek už jsi to sem hodil :-( nu máš bod :-DDD
  • Venca Cheb
    Ták se mi to líbí :-D Sraz Neděle 28.9. 12:00 u KFC v Plzni -
    2Manny : pojedeš s námi rovnou z Chebu ? ať jedeme jako banda :-DDD ozvy se Davovi 1,8 a domluvíme přesný čas odjezdu. To bude sestava, už se těším jak malej kluk na igráčka :-)))) tak kdo dál ze západu ? ZdenysM.L. ???
    2 Dave 1,8 : na kolíkátku vidíš odjezd z Chebu ?
    Souřadnice KFC Loc: 49°41'54.477"N, 13°25'35.575"E, - Písecká 972/1
    326 00 Plzeň-Černice.
  • Fantomas
    tohle jsem vyčetl na mapách.cz, jinak já navi nevlastním, tak snad je to zprávně, nemohu ověřit
  • Fantomas
    Loc: 49°41'54.477"N, 13°25'35.575"E
  • Dave 1,8
    Manny můj tel. je v profilu.Buď můžeš jet s náma z Chebu,nebo se připojíš po cestě.Fantomasi hoď sem prosím souřadnice já to neumím. dík
  • Fantomas
    Olympie je u dálnice, sjezd Černice
  • manny
    jo KFC vedle olympie mi říká kulový :-D, kdbyste byl někdo tak laskavý a hodil sem GPS souřadnice byl bych vděčný...Venca: pojedu ze Sokolova tak se můžeme střetnout v Chebu, hm?
  • Fantomas
    a je, sorry, byl jsi rychlejší :-)
  • Fantomas
    Dave, jen tak mimochodem, v sobotu 27.9. nebo v neděli 28.9.?? Neděle 27.9. bude až příští rok.... :-)
  • Dave 1,8
    Oprava: neděle 28 září 2008
  • Dave 1,8
    S dovolením se toho malinko ujmu,ať se to malinko pohne.Sraz ve 12hod.u KFC vedle Olympie,můžem poobědvat,poté přesun na motokáry.Termín neděle 27 září 2008 S Vencou budeme odjíždět okolo desáté z Chebu kdo chce ať se přidá.
  • Koty
    Přesně jak říká Maty, jedu !!! Navigovat bude nějakej Plzenak :-)
  • ZdenysM.L.
    Já mužu tuhle i tu příští.
  • MatyCZ 20VT LE
    Se mnou a Kotym taky určitě počítejte.
  • Fantomas
    já můžu tuhle i tu příští, je to fuk, ale myslím že původně byla v plánu ta příští. co se týče průvodce po plzni, tak by to chtělo nějakýho plzeňáka, já znam jen cestu na motokáry a zpět :-) a co se týče programu, od 14.00 - 16.00 bych to viděl na přímý přenos F1 na motokárách...
  • ZdenysM.L.
    Tuhle 21.8 nebo tu příští 28.8???
  • Venca Cheb
    Tak koukám, že největší zájem je pro PLZEŇ A NEDĚLI, tedy platí.PLZEŇ/NEDĚLE/12:00(13:00) Souhlas ??? Já také nevím kde to přesně je, takže by jsem mohli podniknout jízdu z Chebu atd. společně, co Dave 1,8 ??? ZdenysM.L ???
    Tak kolik budeme aut ? kam se pojede na projížďku ? Plzeň znám jen letmým pohledem z dálnice :-DDDD takže doufám, že budeme mít nějakého pruvodce :-))) Kdo se hlásí dobrovolně ??? Nebo někoho vyberu sám :-DDDD
  • MatyCZ 20VT LE
    Já bych byl pro neděli a Plzeň. Je to lepší než cheb, kam to třeba máme my docela daleko a asi nebudeme sami. Do Plzně není problém dostat se i z Karlovarského nebo Středočeského kraje, je to to tak nějak uprostřed pro všechny.
  • Fantomas
    jinak co se týče termínu, tak se přizpůsobím, je mi jedno jestli to bude sobota nebo neděle
  • Fantomas
    koukni na adresu, je tam adresa... :-) www.motokaryplzen.cz a kdyby si se ztratil, tak můžeš volat 733 116 554...
  • ZdenysM.L.
    Tak teda kdy a kde???Kde najdu v Plzni ty motokáry??
  • MatyCZ 20VT LE
    Do Plzně jedu taky, vyrazil bych s Kotym.
  • manny
    jestli bude auto ok tak taky pojedu :)
  • JirkaV-Juhelák
    ale na motokárách nejedu bo mne vždy bolí prdel a boky, někdy si aj připálím loket o výfuk
  • JirkaV-Juhelák
    mi je to jedno, zatím nic nemám za časovou překážku
  • Dave 1,8
    No paráda,doufám,že nás tam bude alespoň jako v Březnu.
  • Innocento
    Já bych dorazil trolejbusem - Coupé ještě neturbí :-) Konečně po dlouhé době uvidím Fantomase!
  • Dave 1,8
    Můžu i v neděli,tak se hlašte,kdo přijedete v neděli do Plzně.Čas ještě doladíme.Fantomasi,nebude potřeba udělat rezervačku?Ty to na motokárách znáš asi nejlíp,proto se ptám.
  • Fantomas
    u mě problém není, já do plzně dorazím kdykoliv, jen tak mimochodem, kdyby byl sraz v neděli 28.9., tak se jede zrovna GP F1 a na motokárách maj velký plátno a pravidelně tam formuli 1 promítaj a když ne na plátně tak určitě na 6-ti plazmach nebo LCD nebo co to je.....
  • ZdenysM.L.
    TAK BUDE NEJAKEJ SRAZ?????Nebo to dopadne tak jak onehdá kdy sem dojel do Varů ve smluvenej čas ,ale oni si to chlapci přesunuli na jindy.Né všichni jsou tady každý den:-(((
  • Fantomas
    Timo, jsou věci který se dělají lépe ve dvou, než s celou tlupou, takže já říkám ....... buď rád za rezervaci! :-)
  • Koty
    The Timo: proč nemuzes?? pojed nebud labut :D me to je jedno, reknite mi kdy a kde a jedu
  • Janinka 2.0.16VT
    V neděli určitě nemůžeme.
  • Venca Cheb
    Dave 1,8 : Dvě auta najednou ??? :-DDDD při nejhorším svěřím řízení mé ženě, ale to je až ta poslední varianta :-DDDD

    Návrh B)sraz - Plzeň - Neděle 28.9. - program viz. sobota.

    Prosím o Vaše názory, ať to dáme dohromady, protože je škoda nevyužít jednu z posledních "letních" možností na srázek :-).

  • Dave 1,8
    2 Venca zpět budu řídit určitě,ty můžeš požít:-))
  • Venca Cheb
    Nechci bejt nějak nevděčnej za Plzeň, vzhledem k "návštěvnosti" je to jistě dobrý místo, ale je to celkem z ruky. Navíc v pátek přes Plzeň jedu do Chebu a v neděli zase zpět do Prahy :-DDDDD že bych navštívil Plzeň za 3x za 3dny ??? "eeem tento způsob léta zdá se mi poněkud podivný" :-DDDDD .

    2 Koty: tak kolik vás bude plzeňskejch? když je vás taková hromada :-D, aby nás nakonec nepřijelo víc ze západu .... :-D

    2Dave 1,8: pěknej? oky řídíš zpět :-DDDD
  • Koty
    Tak to je super a kdo další?? V plzni je nás dost
  • ZdenysM.L.
    Tak do Plzně taky dojedu.
  • Koty
    V Plzni by se nás sešlo nejvíc..to je dobrej nápad
  • ZdenysM.L.
    A co takhle Mariánský Lázně:-))))
  • Dave 1,8
    Plzen je taky dobra volba,mohla by být větší návštěvnost.Na motokárách mají pěknej bar.
  • Koty
    jj to by slo a ja bych delal Fantomasovi sofera :D
  • Fantomas
    co třeba plzen?

    www.motokaryplzen.cz
  • Koty
    No tak určitě bych to neudělal v Chebu, já a MatyCZ 20VT LE bydlíme kousek od Klatov, takže by jsme to mohli udělat v Klatovech :D nebo někde na neutrální půdě aby jsme to měli tak nějak vzdálený nastejno....tot muj návrh
  • Venca Cheb
    Zdravím všechny.
    Jak jsem už nastínil v 8.Ileg., rád bych uskutečnil malý srázek na západě, okolí Chebu (kvůli motokárám).

    Viděl bych to : předběžně navrhuju SO 27.9.(uni den kdyby někdo nemohl, pište) místo ???? Při příjezdu mimochebských sraz klidně poblíž jejich bydliště(rádi se projedeme :-D ). Souhlas ? Návrh 1) : 12:00 sraz, 12:30 oběd (kdo bude mít největší dobrotu, jede se k němu :-DDDD-legrace, můžeme někam zajet, není podmínkou), jízda městem neměstem, motokáry (podle počasí), jízda na na kávu (neřidiči pivo s rumem :-DDD) jízda městem, doprovod "návštěvníků" popřípadě odstavení vozů a návštěva hospůdky Jakékoliv návrhy jsou vítány :-D