FCC sraz 2015

  • Coupe20VT PLUS :-D
    pěknýýý videjko.

  • amadeus69
    Víkendový sraz byl naprosto výborný všechny jsem moc rád viděl a pro ostatní přikládám video ze srazu

    https://youtu.be/lWEYbB9eMt4
  • ZERO
    Dr.Ravic: No jo, škoda... Facebook nemám, ale jelikož jsou tohle stránky klubu, mohl to sem někdo napsat. Z diskuze tady jsem si nebyl jistej, že je to opravdu v tom kempu Suchý, tak jsem tam radši nejel, protože je to docela daleko... Upadá to tu, stačí se podívat na hlavní stránku, ta je taky sto let za opicema. Třeba Srazy 2009 :-) Nebo "nová" galerie sraz 2008

    Tak třeba příště.
  • Dr.Ravic
    Zero: pozdě ale přece, změnilo se to protože nás v Třebíči už nechtějí (nikdy :)
    řešilo se to hodně na facebooku, sem už se asi tolik nechodí...
  • ZERO
    Pořád nějak nechápu, kdy se to z Třebíče změnilo na ten autokemp Suchý. To mi nějak nejde do hlavy. Nepostřehl jsem, že by to někde bylo napsaný...
  • Syky
    takže já až sobota, jak sjem očekával kvuli práci....
  • Coupe20VT PLUS :-D
    někdo v pátek z Tábora kolem 13:00? jedu po staré přes Žďár...
  • Janinka 2.0.16VT
    Tak bohužel nakonec nepojedeme.Mamka mi jde na operaci v pátek a to musíme za ní.Takže někdy příště.Užijte si to.
  • Syky
    ja to vidim tak, ze stejne budu spat v aute....radsi :D a pak si zaplatim hezky hajzlik a hezkou sprchu....eeehm doufam hezky a hezkou...
  • Oddy
    Já tam párkát byl a nic mě teda nevystrašilo tak nevím v čem je problém.
  • ZERO
    To jako vážně? Fakt je sraz v autokempu Suchý?
  • Janinka 2.0.16VT
    díky ale už jsem se to dozvěděla.Bohužel recenze na tento camp jsou šílené
  • Oddy
    Akce se koná v autokempu Suchý na Boskovicku, stačí zavolat a říct o fiaťácích.

    http://www.obecsuchy.cz/rekreace.php?akce=kemp

    Termín 29.-31.5.

  • Janinka 2.0.16VT
    Lidičky jak to je tedy s tím srazem? Kde ,kdy? Volala jsem tam a psala ,odpověd je, že není sezona a že se tam žádná akce nekoná,tak jak tedy?dík
  • POL 20VT
    Zdar přátelé, oznamuji že taky nedoletíme, jsme v očekáváni, v době srazu to máme týden max dva do termínu :-) tak zduř :-)
  • hona20VT
    Taky jesle,mateřská školka,škola,gympl a domov důchodců... :-D :-D
    Každopádně Davide přeju ať je vše ok :-)
  • Pegas77
    tak v Trebici je asi taky porodnice :)
  • kisik
    Mi nedojedem , jsme v očekávání a měsíc do konce to nerysknu. Ještě by podvědomě od vás něco pochytil :-D .
  • Oddy
    Tak mi přišlo potvrzení z kempu o rezevaci termínu
  • Syky
    to zase bude:

    Vy tady máte přímotop? VÍTE KOLIK TO ŽERE?

    Vím! a proto být váma, tak nechodím do vedlejší chatky :D
  • ZERO
    Kterýmu týpkovi? Sykymu? :-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    volal už někdo tomu típkovi, jestli nám ten kemp vůbec otevře? když ještě nemá sezonu...
  • hona20VT
    Já taky.Jak psal hona.To mi vyhovuje. :-D
  • Oddy
    Taky rezervuju na datum, který psal Hona.
  • Syky
    to abych si vzal sebou chranice..:)

    Obavam se, aby to jednou nepodadlo tak, ze kdyz se bude odjizdet posledni den srazu domu aby nezaznelo:

    Hele Sykymu nic neni...jak to? tak ho pojdme alspon zbít, at dodrzime tradici....
  • amadeus69
    Mě je to jedno řekněte datum a budu tam :)
  • Oddy
    Nechal bych ten termín 29.-31.5. jak psal Hona.
    Nemusíme mít nějaký soutěže a tak, stačí se jen vylít, ráno ti co budou schopní vyjet na spanilku a večer se zas vylít .. no a udělat Sykymu nějakej škrábanec :D
  • Syky
    prece jim nezkazime festak :D ja jsem pro konec cervence.....ale prizpusobim se davu.....
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak se ale rozhoupejte... já už zarezervoval chaty...
  • Brano20VT
    pokial možem poradiť , tak najlepší termín je 5.-7.6. 2015 , to je v Třebíči festival zámostí , prípadný nočný hluk by splinul s festivalovým , maximálne by ho "lehce" prehlušil ...ale záleží na vás
  • Syky
    to bude zas v noci kosa jak hovno..ja bych to dal klidne na konec cervence
  • Lukas 20V
    No jo ale to ještě nikdo neví jestli ten kemp bude otevřený :-)
  • Oddy
    No právě, chtělo by to domluvit s tím, že tam bude hluk a bordel tak ať tam nepronajmou vedle nás nějaký důchodce nebo mladý rodiny
  • Lukas 20V
    Tak 2 chatky zarezervované akorát všiml si někdo toho, že provozní období kempu je od 1.6.? Volal tam už někdo a ptale se na to? Sraz se docela rychle blíží a nikdo tu ani nic nepíše...
  • Oddy
    Tak co, pokročili jsme někam dále? Už bychom si mohli začít chatky objednávat
  • Oddy
    Zde je odkaz: http://www.kemppousov.cz/index.htm
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Jsem taky pro tento termín. Hodte sem prosím odkaz na ten nás kemp...
  • Vladik
    Se přispůsobím,
  • Sprayer 20 VT Plus
    Mam kratkej, takze vikend volno :-)
  • bubAk_
    Sem pro :-)
  • amadeus69
    Jsem pro a rád s organizací nebo čímkoliv dalším pomůžu :)
  • Syky
    ok, jdu makat na autě. ahoj
  • hona20VT
    Já taky :-)
  • Jarda "roger"
    Souhlasím.
  • Oddy
    Souhlas souhlas!
  • Alex
    Ja jsem pro ;).
  • hona20VT
    29.5. - 31.5. 2015 ?
  • Alex
    Nahoďte někdo nějakej datum :-) ..
  • Lenoš20VTLE
    Dobrý den tady Syky naposled jsme u vás byli před 2 lety:D :D
  • Alex
    Slušně se představ :D :D pomůže to ? :D
    Mě je termín taky docela jedno :-) .. Někdo něco nahoďte ..
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak já se přizpůsobím... Syky, zavolej do kempu, slušně se představ a zarezervuj ho celý... Majiteli bych doporučil odjezd na dovolenou :-D
  • Oddy
    Já můžu do 22.6. kdykoliv.
    Poslední víkend v květnu by byl ideální ;)
  • Syky
    pro mě čím později, tím lépe, z důvodu "poskládání" auta....každopádně od 23.6 do 7.7 jsem na dovči....
  • Alex
    Třebíč je supr nápad :-) !
  • hona20VT
    Já bych byl taky pro Třebíč,klidně bez organizace.Prostě bychom se mohli sjet jen tak a program vymyslet na místě.Přimlouvám se za poslední víkend v květnu.Červen mám totálně zasekanej. :-(
  • Oddy
    Tak jestli chcete zkusit opět Třebíč tak do toho ale chtělo by to mít podepsanej nějakej papír, že místní můžou zažít apokalypsu :D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak mohli bychom ho zkusit... policajti by si už taky mohli zvyknout...

    jen nevim jak zarezervuji chatky 14 - 16 na jméno Pečený :-D
  • Syky
    Ja bych dal zase tak nějak Třebíč....Myslím že od minule už spravili elektriku v chatkách, zaseli a vyrostl jim nový trávník a správce kempu už si na vyhrožování zvykl....
  • Pegas77
    no hlavne at to neni 6.6.
  • Oddy
    Pánové už nám pomalu začíná sezóna a my ještě nemáme naplánovanej sraz na začátek června.
    Kdo se toho ujme? Kdo to zařídí? Na koho si pak budou místní stěžovat? :))

    Předminule byl Třebíč, minule Doksy, tak by bylo fajn opět zvolit Moravu nebo aspoň napůl cesty.

    Výbornej byl Olšovec(Jedovnice), kdyby Hona svolil a ujal se toho tak by to byla asi nejlepší možnost.

    Já bych zkusil domluvit vjezd do Prostějova na náměstí, kdyby bylo aspoň 15 aut.