brzda,dino,kolik tam toho asi je?

  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    Honzo vždyť víš jak to tam je, jakejkoliv pokus potlačej a hlavně ta tlupa co to pořádá v Milovicích. Navíc tam nikoho jinýho než řidiče nepustí
  • Honza
    nahřejvej slicky tak, jako na rallyecrosu,kde zahřejvání zakázali - nalakuj kola do černa nech působit sluničko:o)

    Případně sebou vem 2x propanbutanovej hořáček,zvedák a 3 lidi co slicky nahřejou...takhle to praktikujem ,když jede kámoš kopce...velmi elegantní a rychlý řešení těsně před startem...
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    oni se všichni brání tomu aby ital ukázal co v něm vězí, nám třeba nechtějí na sprintu dovolit nahřát sliky a tak jezdíme pořád stejně vokurkově protože zase tak silný to nemáme abychom tu ztrátu dohnali. Ale jednou, jednou to přijde!!!
  • miky20VT
    .
  • miky20VT
    .
  • miky20VT
    .
  • miky20VT
    .
  • miky20VT
    a este par foto
  • miky20VT
    ked na brzdu tak jedine niekam, kde neupravuju auta, lebo sa vas budu snazit osrat ako mna...

    kludne mi ti debili vypli vetrak o com som v tej chvili pre ich stastie nevedel a namerali bez vetraku 234ps, lebo zevraj prvych 248 bolo pri presmyku kolies inak mne to je v podstate jedno hlavne, ze to ide ako z praku.. naposledy sa o tom presvedcila impreza wrx sti 2,5t 280ps a tusim 370nm v serii:-)))
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    škoda, bodlo by to
  • ales
    Marcel:sorry že jsem se neozval s těma spojkama Nm,ale nic lepšího v kompu nemám
  • Honza
    z moravy..

    ing.Muck -studénka
    ing.Brázdil -Hulín
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    a odkud jsou ti pánové?
  • Honza
    no jediní ,kteří asi opravdu umí brzdit s měřením průběhu tlaku a AFR jsou zatím jen ing.Muck a ing.Brázdil
  • Giallo 1,8
    Jo 220 - ale to budou koně jako bejci ;o)
  • Kejlis
    Giallo:kdyby nepršelo tak to mohlo bejt bez toho skoro :-)mimochodem slicky od tebe odzkoušeny na mimoni a zdá se,že fungují dobře!
  • Kejlis
    :-) brzda ukáže,ale myslim že 220 PS není nereálných...:-)
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    o tom záznamu tlaku turba jsem psal úmyslně Honzo, neviděl jsem totiž nikdy že by to kdo měl v grafu. No a já bych to tam moc rád, dík
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    my vůůůbec nevíme a ani netušíme, nerad bych žil v bludu a pak čuměl jako vejr až nám naměří 215k :-)
  • DooM 20VTLE
    Na tehle skole by mela byt nejaka dobra ... domlouvame se s Pietrem taky z klubu ze by nam to tam zaridil http://www.issabrno.cz/! Mohli by jsme zajet spolecne! Ja, Pietro, Luigi atp....
  • Honza
    www.mereni-vykonu.cz ..myslim že tam by to uměli (možná budou měřit i v milovicich) ..ještě připomenu, že každá dobrá brzda nejen měří tlak turba, ale bylo by vhodný , kdyby měřila i průběh AFR -jako každá brzda co je v zahraničí...
  • Giallo 1,8
    Marceli, dostal jsem na anglickým Fiat Coupé fóru dotaz, kolik že na brzdě naměřenejch koní má ten Kejlisův skorozabiják Ferrari. Můžeš mi to říct - jestli to teda není tajný?
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    ňáko mezi Milovicema a HSM bychom s Kejlisem chtěli na nějakou slušnou brzdu. Kam a kdo pojede taky? Než padne sníh půjdeme na ní ještě jednou abychom porovnali změnu kterou chystáme. Umí nějaká známá dostupná brzda zaznamenat křivku tlaku turba do stejného grafu?