Milovice

  • Luis
    dobrá paráda borci
  • Innocento
    Hustý, gratulace!
  • Aljaška
    gratulace největšííííí!!!!!!!!!!
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    já to šacuju tak 270k, nám přeje spíš fyzika na kterou lidi občas zapomínají a kašlou
  • Luxor
    jj, dobrá práce... :-)
  • Giallo 1,8
    Gratulace trojce týmu FCKM - Fiat Coupé Kejlis Marcel. Jsem zvědavej, koik tam naměříte těch kobyl...
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    ten povrch stál neskutečně za prd,Martin hrabal jako na ledě a pak musel dohánět všechno co mu ujelo, Kejlis obdobně jen o špetku líp. Ti pořadatelé moc dobře vědí proč nám ani náhodou nedovolí ohřát sliky,ale já o to jednou Sandyho o MV požádám a dáme si s tím práci jestli nám to dovolí,hyn sa hukáže. Jo a Sandy nám hrozil prstíkem ty ty ty když jsme jeho nissanovi ujeli asi o kilometr,možná máme černý puntík :-( život je boj
  • Janinka 2.0.16VT
    Kejlis:Moc gratuluji
  • Aladin
    kuwa,čas 13,39 a to si stěžujete na povrch?Moooc pěkná práce pánové!Ještě jednou gratuluji!
  • DAVE20VT
    :-)
  • Honza
    http://www.t-base.cz/vysledky/milo08b.pdf
  • Honza
    viděl jsem výsledky, a jediný co je Martine super je tvoje cílová rychlost, jinak 15.3 a 14.8s zaokrouhleno je průměr...ale na tipo to stačí:o)
  • Martin 8vt
    teď koukám na výsledky a jezdím pěkný hektary a ne konkurenceschopný časy,takže marcelovo "nedopadl zle" není moc na místě,uvidíme po opravě dnešní pohromy.....
  • Martin 8vt
    gratulace kejlisovi-vzhledem k povrchu je tohle umístění s předohrabem kůůůrva dobrý!!!!
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    Nadi super!
    Milovice dobře bylo!
  • Brano20VT
    forza Italia !!!!
  • Kejlis
    .....
  • Kejlis
    ....
  • Kejlis
    ...
  • Kejlis
    ..
  • Kejlis
    .
  • Kejlis
    tak Marcel napsal to podstatný,já přidávám výsledky a par fotek...
  • Brano20VT
    V Miloviciach to dopadlo super , teraz to chce ešte zajtra aby zabodovali Talianske motory v Monze a nebude mat tento víkend chybu ...
  • Aladin
    velká gratulace!!!
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    Honzo já už nevím,ale ty si to najdeš. Celkově to předohrabům nešlo, na place mikrobordel tak to klouzalo a zima na gumách taky udělala své. Ale věřím že nasral hromadu lidí co v tom mají ranec peněz a Kejlis jich nasral ještě víc :-)
  • Koty
    gratulace
  • Honza
    jek dopadl Martin? dal 14.5s, nebo líp?
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    Jinak, máme pohár za 2.místo v Milovicích,konkurence nám to dovolila tak jsme se nenechali dlouho přemlouvat a sbalili jsme ho, Kejlis dodá fotky až dorazí domů! A kámoš Martin8VT se nechal ukecat a jel měřený taky a nedopadl zle!!! Co ital činí,dobře činí!
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    JP, řeknou = špatně, nakecám ti co ti na očích uvidím a pak si s tebou vytřu prdel!!! Chápeš? Musíš to napsat a pak dáš na stůl dokumenty a právník to vyřídí. DAS má několik produktů a já využívám RODINA MAX tenkrát za 4ročně, dnes trochu víc a řeší i tyhle vejmrdy. Platí pro mě,manželku nebo přítelkyni,děti a všechny co něco podělají v autě který je na mě registrovaný. DASka není všespasná,ale za 4ročně je dobrý jí mít,toť můj názor
  • JP
    Marcel: DAS řeší i takový věci? Myslel jsem, že jen nehody... Docela by se to hodilo, protože ve 4 z 5 servisů nejsou schopný dodržet ani zlomek z toho, co řeknou. Zrovna týden zpátky jsem se skvěle spálil...
  • Honza
    rovnej blok je základ.... to že na to nešáhl o něčem svědčí.. co pro brusiče znamenalo že to je dobrý?..např na závodním motoru do fáva kámoš honil blbý stovky aby mu pořád nelítalo těsnění pod hlavou (zkoušel vše-nerez, měď, zápich v hlavě atd..)a každej dobrej motorář si minimálně ohlídá rovinu dosedací plochy hlavy a vany...
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    když mu řekneš srovnat,tak to srovná a nebude reptat,my taky bereme jen 0,1! Kdysi když jsme ještě neměli keramiky tak jsem dal origo lamelu obložit jednomu chlápkovi co to ofiko dělá a vysvětlil jsem mu jaký peklo to dostává a on řekl "ano chápu,pronýtuju ji skrz všechny díry",když jsem si pro ní přišel byla pronýtovaná ob díru jako origoš a já se ho ptám proč neudělal to na čem jsme se dohodli a on mávnul rukou a řekl že to bude dobrý. Pak jsem mu ji přinesl rozpadlou jak je vidět u mě na stránkách a on řekl že ji obloží znova a tím to viděl vyřízený. No a já mu řekl že chci ještě 4tácy za mechanika za vyndání a nandání motoru a to už čuměl jako vejr. Já mu říkám že dohoda zněla jasně a že on ji nedodržel a proto to po něm chci uhradit. Čuměl jako tele ale měl snahu řešit problém a tak jsme se pak dohodli k oboustrané dohodě, ale od téhle doby řeším vše písemě a protože jsem pojištěnej u DAS tak neváhám ihned poslat právníka - už mám těch vychcánků plný zuby! Až ti foukne těsnění tak jsem zvědav co ti bude vyprávět,ono to těsnění do tý obrobený plochy úúúplně jinak sedne víš?!
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    ty to cpeš do neorovnanýho karteru??? No FUJ ale! My to děláme takhle http://www.marcelscars.com/images/20vtcervene/2005 /coupe05_02b.jpg
  • Lenoš20VTLE
    počasí má být super,12 stupŇů
  • Martin 8vt
    pokud nebude ultra hnusný počasí,tak jedu -cca 9tá hod tam
    jinak dle ohlasů hoooodně slabá účast.......
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    my makáme, makáte taky?
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    když budeš otravovat tak tě do háje pošleme,ale to asi každej :-)
  • Kejlis
    samozřejmě jedu
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    Milovice u Benátek nad Jizerou, nebo u Nymburka, prostě tady u dálnice na ML.BOL.

    Lenoš olej řeším, přivezu
  • Lenoš20VTLE
    dorazím,Marceli nezapomeň na mě s oilem,díky
  • Sneiik
    mozna dorazim pokut prijde vyplata :)
  • Marcel 8Vritmo,20Vkappa
    nikdo neřeší Milovice za týden?