sraz Fiat Coupe 2014

  • Syky
    co je to za hňupa? :D
  • Milda_K_20VT
    Video ze srazu - NENÍ VHODNÉ PRO DĚTI A MLADISTVÉ.
    https://youtu.be/VMclIiT1XZg
  • Syky
    jak jsi na to prisel?:D
  • Dr.Ravic
    Syky ty nám chceš ukázat Yettiho/paní Colombovou??? :)
  • Syky
    mozna delas dobre :D
  • Heretic20V
    doufám že tenhle rok se taky zůčastím! :) nikdy sem na žádným srazu nebyl :(
  • Coupe20VT PLUS :-D
    ne museli ale mohli... bylo mi líto majitele kempu :-D
  • Syky
    mam :)

    ale co si vzpominam z Trebice tak jste me diky mojemu super vzorku museli tlacit :D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    ty máš zahradu? :-D za sebe klidně ano a rozdriftujem vám celýýýý trááávníček. a hlavní drifter budeš ty :-D
  • Syky
    co to udělat u mě na zahradě?
  • Coupe20VT PLUS :-D
    loni byl sraz na mácháči, což od prahy není daleko a jaká byla účast pražáků?nepočítaje whita, ravica, a stálice, které by dojeli i na druhou stranu planety? odpovím za tebe - minimální...
  • Alex
    Co pro letošní rok? Ujme se toho někdo ? :-)
  • Invi
    So Olšovce rád dojedu :)
  • hona20VT
    Na klubovej sraz se vždycky těším a je mi jedno kde bude.Vím to dost dlouho dopředu,tak se snažím dát auto do kupy a našetřit nějaký prachy abych si to mohl užít.
    Vážím si toho,že to Vašek s Ondrou vzali do rukou a připravili to pro nás všechny i když to neměli zrovna nejblíž.Taky jsem byl rád,že přijeli kluci i bez kupéček.
    Přes všechny počáteční nepříjemnosti se mi sraz líbil,myslím že si to užili všichni zúčastnění.Je fajn vidět po roce tu správnou bandu lidí,co nezkazí žádnou srandu.
    Pokud se chcete ještě v tomto roce sejit,máte možnost.Druhý sraz FCC bude výhledově v termínu 5.-7.9.2014 v kempu Olšovec u Jedovnic.Přesný termím a program do začátku prázdnin ještě upřesním.Doufám,že se zúčastníte v hojném počtu.Předloni a loni to bylo super!
  • bubAk_
    najel sem na sraz celkem tam i z5 nejakych 700km takze nadrz a neco v loji a ze by mi to vadilo se rict neda, jak rika ondra.... z moravy jsme taky dofrceli,predmiluly rok madari taky dojeli a to maj daleko :) takze asi tak, byl sem rad ze sem vas aspon zase videl:)hawk :)
  • Abyss
    ved prave ze ta vzdialenost vacsinu odradila. Nabuduce si to dajde na stred CR a nikto sa na nikoho uz nemoze vyhovarat ze to ma daleko, bude to fer pre vsetkych. To nieje rozkaz, ale len priklad
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Protoze už jezdí jen to jádro. Kdo chtěl tak to věděl dost dopředu, tak se mohl zařídit. Komu záleželo na srazu a na lidech tak přijel. Kdo te si benzin a ji ne akce tak nepřijel. Více bych to ne rozebírali. Lidi z Moravy taky dorazili a to to mají dost daleko. Já třeba projel skoro 2 nádrže ale nelituji toho. Rad jsem se se zucastnenymi po roce viděl. Třeba to za rok zorganizuje někdo lépe ale na lepším miste v lepší termín, kam to všichni dotacím abychom tolik neprojeli. ..
  • Abyss
    12 aut ? :O to co to ?
  • bubAk_
    sraz skvelej :)
  • hona20VT
    Taky přidávám něco málo.Škoda,že mi odešel foťák,mohlo to být lepší a mohlo toho být víc. :-(

    http://hona20vt.rajce.idnes.cz/FCC_SRAZ_2014
  • wesada
    Hoj mohly byste mi poslat foto ze srazu do meilu diky PatrickCon@seznam.cz
  • Pegas77
    malý výběr http://pegas777.rajce.idnes.cz/Fiat_Coupe_sraz_201 4
  • hona20VT
    Souhlasím!
    Další akce proběhne na Olšovci v září,tak doufám,že se tam aspoň s většinou z vás uvidíme a můžeme tu show zopakovat!

    ACE: pár fotek jsem si s dovolením stáhnul,jsou super!
  • Coupe20VT PLUS :-D
    super fotky... už teď se nemohu dočkat až se zase slezeme :-)
  • _ACE_
    Pár fotek:
    http://acecoupe.rajce.idnes.cz/Sraz_FC_2014_Machov o_jezero/
  • JardaITC
    bylo s podivem, že tam některá auta vůbec dojela :D
  • Janinka 2.0.16VT
    ač mě to mrzí tak jsme se nestihli za vámi stavit ,tak snad příště ,doufám že jste si to užili skvěle.
  • _ACE_
    Jesti se někdo chce připojit v sobotu tak po mensich problemech s rezervacema jsme nakonec v Doksech v kempu Klůcek
  • Sprayer 20 VT Plus
    Nemáte náhodou někdo Selenii Racing 1L přebytečnej na prodej? Kdyžtak bych koupil...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tel. na mě je 775876608

    Ravicu, my pojedeme přes prahu počítám kolem 15:00


  • Dr.Ravic
    jede nejaka skupina od Praglu?
    jeste nevim, jak na tom casove budu, ale mozna bych se pridal
  • wesada
    Cus komu muzu zavolat ohledne srazu ,mam to kousek ale nevimcas apod,je tunekdo kdo to organizuje ze bych mu zavolal at vim vic nechci jet na blint
  • HARIBO
    My chteli vzit aspon jednoho itala (coupe nebo alfu) ale ani jeden nemame motor na svem miste :( Takze jedeme sazema,.. :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    nic dopředu, vše až na místě.
  • wesada
    hoj jedu taky vkolik tam mambyt a dava se neco dopredu at poslu diky
  • wesada
    hoj jedu taky vkolik tam mambyt a dava se neco dopredu at poslu diky
  • nocarret
    já to asi opět nedam, mazel stojí ještě pod plachtou bez STK...
  • bubAk_
    pegas77: normalka tady ...., kdybys ho chytl tak nejmin vytahnout z auta , profackovat zahodit klicky...
  • Pegas77
    Se na to vy..... ani ne 14 dní nastříkaný nárazník a už nějaký vemeno zkusilo jestli dobře drží, černý flek od pneu zrejme ve dvou směrech (takže tam a zpět) a samozřejmě žádný vzkaz či tak lidi v tomto státě mě neskutečně se... :-(
  • bubAk_
    jinak dvd hono beru taky :)
  • bubAk_
    oddy podsviceni s logem fiat mam, a lezi mi v garazi, na sraz jedu cena 400,- je nepouzity, jinak se musim mrknout jak to logo vypada, vybiral sem si s vice moznosti :)
  • hona20VT
    Oddy: máš maila
  • Oddy
    Já bych určitě chtěl DVD Hono, a prosímtě vím, že si říkal, že můžeš sehnat podsvícení dveří Fiat, tak jestli by si mi nemohl vzít na sraz, pak si řekneš kolik by si za to chtěl, teda jestli to ještě platí:)
    Díkec
  • Coupe20VT PLUS :-D
    chlastometr samo beru :-)
  • hona20VT
    Budete někdo chtít DVD z loňského srazu?
  • Oddy
    Tak já si vezmu nálepky 2 až budete ožralí upravovat trávník coupákama :)))
  • Coupe20VT PLUS :-D
    já vlastně nevím, nechal jsem připravit 50 samolepek, ale s tímto počtem ani nepočítám... je nás rok od roku měně... :-(
  • Pegas77
    kolik aut tedy nakonec jede?
  • Syky
    :D :D

    kamo na diagnostiku ti sere pes...vem radeji alkohol testr :D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    jj. ty platíš i kdybys přijel na kole :-D
  • Syky
    napises mi doufam splatkovy kalendar......

    a ja musim platit taky, kdyz nedojedu s coupe? :D :D :D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    jinak cenově bude max 200,- za auto.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    program dle domluvy, ale spanilka tak cca od 11:00

    plánovaná přes Boleslav, zastávka v muzeu škodovek, okruhem zpátky přes Bezděz, řeší se ještě oběd, a jestli máš FB, tam je detail, sem zatím nejdou vkládat obrázky.


    jinak samolepky už se vyrábí, poháry připravené, disciplíny na olympiadu také, diagnostika zbalená, takže čekejte mě v pátek odpoledne pokud stihnu svoji mrchu vůbec složit :-)
  • hona20VT
    Brňáci,nebo Ti kdo pojedete přes Brno a chcete jet spanilkou na sraz,přijeďte v pátek 30.5. ke Glóbusu resp.Baumarktu na malé parkoviště naproti MOTOR TECu v 10:00hod.

    Pegas77: pěkný,ty kola taky.
  • Pegas77
    Sprayer 20 VT Plus: plech 400 + 400 montáž, základ šikovný klempíř mého mechanika, zkusím to nějak nafotit
  • Sprayer 20 VT Plus
    Ještě mi nikdo neodpověděl od kolika je v sobotu nějákej program, ať vím na kolikátku dorazit...

    For Pegas77: ten plech zespod sis dělal sám, nebo sis ho nechával někde dělat? Popřípadě mi to pleas klidně i s fotem pošli do mailu, ať to tu nezasíram jinym tétmatem :-)
  • Pegas77
    pomalu se chystam

    pridano kridlo, denni svetla renovace svetel, opraveny oba narazniky, novy predni ramena a tlumice, ochranny plech na spodek predku,

    HTTP://www.volny.cz/michaljanak/coupe/new1.jpg
    HTTP://www.volny.cz/michaljanak/coupe/new2.jpg
    HTTP://www.volny.cz/michaljanak/coupe/new3.jpg
  • Romis
    díky teším se :)
  • Lukas 20V
    for ROMIS: sraz se koná poslední víkend v květnu na Mácháči v kempu Borný
  • Romis
    Dobrý den , chtěl bych se zůčastnit této jízdy ., Kdy a kde je sraz ?
  • Pegas77
    taky muzu vzit a mam i soft na 2l 16V a 16VT
  • Coupe20VT PLUS :-D
    jo mám diagnostiku, tak jí vezmu...
  • kisik
    Nechce někdo vzít věci na napíchnutí FC ? Určitě by se to někomu hodilo :-) .
  • Coupe20VT PLUS :-D
    rezervace ubytování:

    teď jsem s nimi mluvil, a v případě takovýchto větších akcí složenky neposílají a platí se až na místě každý kdo si co razerevoval... a v případě, že jsou chatky už vyprodané, je možné si na místě domluvit ubytování ještě v karavanu...
  • wesada
    taky pojedu kde a vkolik
  • Sprayer 20 VT Plus
    V kolik se co bude startovat v sobotu, dorazim jen nejspíš přes den, tak ať vás nikde pak nehonim :-)
  • JardaITC
    Na Mácháč dorazím také :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    pěkný co... fotka je na xicht knize...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tady troška motivace, abyste svoje mazli nachystali pořádně :-)
  • bubAk_
    omezeni urcite neni :)
  • wesada
    Hoj pojedu poprvy a muzu vzit zenu s prckama neni tam nejake omezeni diky za odpoved
  • Syky
    s dustojnosti jsem to vzdal hned po narozeni.....


    takze brzy na videnou >:)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    a nejhorší je když těch blbů je víc a začnou si dokazovat, kdo má většího bimbase... a komu to auto řve víc.

    pak druhej den klečíme před autama a omlouváme se jim. někdo podobně klečí před přítelkama... to jsou ty okamžiky, kdy už lidská důstojnost opustila kemp :-D
  • Dr.Ravic
    Ondro jen ho nech at strka prachy fizlum, ja jsem pro ;)
    Braňo: pekne napsane, hlavne ten konec ;)
    to wesada: doporucuju spunty do usi, jestli rad spis. Vetsinou tam nejakej blb pousti do rana hudbu a turuje auto ;)
  • Brano20VT
    Mácháč je super , bol som 2x a spomínám s nostalgiou... Letos neviem nemám stk tak ak bude čas možno na otočku s náhradným vozidlom . Vy čo ste na zraze ešte neboli doporučujem dvojfázový tréning v chlastaní . Isté je že spoznáte nových kamarátov a dosť pravdepodobné že stratíte důstojnost :-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Syky, neser ty máš účast povinnou a správní poplatek zaplatíš i když se nedostavíš :-)

    Máš ty prachy strkat fízlum za nesmysly nebo mě... to vyjde nastejno ne?


  • Syky
    ja na tebe asi seru ondrooooo :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    uvidíme, až jak vyjdou všechny náklady... ale počítám tak 200,- - 300,- za auto... záleží taky kolik nás bude...


    Nemám zapotřebí se na tom obohacovat, ale nejsem zase červený kříž, abych to dotoval celé ze svého...
  • wesada
    chtel bych se jet podivat atrosku inspirovat plati se neco atak potrebuju vedet kolik sebou mam mit penizek
  • Intri
    Jedu taky poprvý, ale řekl bych že to obnáší mít Coupé :D, dost benzínu, nějakou korunu organizátorům, nějaký ubytování a hlavně asi dobrou náladu, co jsem tak koukal na fotky :P
  • wesada
    hoj nikdy jsem na srazu nebyl co to vse obnasi diky
  • mrkinHGT
    super už se těším :)
  • Honza
    spíš než místo řeším termínové kolize se vším možným...:( dojedu kamkoliv... když pro mě není problem kvůli bajkovýmu závodu jet 700km do německa, tak na FCC sraz 300km po čechách...to je prkotina...
  • Milda_K_20VT
    Místo srazu neřeším, kdyby to bylo 300 km, tak je to jednou za rok a stejně vyjedu na prima výlet. Benzín neřeším, kdyby ano - tak mám jiné auto. Haw, domluvil jsem. Těším se na vás.
  • Invi
    Do prdele co mi pořád píšete tady o organizování, jste normální?? Nelíbí se mi místo konání na kterém jste se tady domluvili a né že otganizátor je kokot, tak si ty kecy strčte někam. Už mi i přestává vadit že tam nejedu ...
  • amadeus69
    Sraz se koná tam kde si to přála větší část členů zde. Jednou za pár let bude alespoň příjemná změna a po loňském sráze je pro nás Třebíč stejně na tento rok zapovězené místo. Já jsem pořadatel a mám to tam přes 280km a víš co ? Je mi to jedno :) jedu tam kvůli přátelům pro které to s Ondrou děláme a jestli mě bude benzín stát o pět stovek víc je mi jedno. Bylo dost času se ke všemu vyjádřit, diskuse je tu už pár měsíců, ale nedá se čekat do prosince :))) Pokud máš pocit že bys to zorganizoval líp, není problém můžeš se toho příští rok ujmout ;)

    Jinak připomínám kdo si objednává i jídlo tak na sobotu si neberte plnou penzi jelikož budeme celý den mimo kemp :)
  • Invi
    Organizace? Jsem prakticky nováček :-D a s letošním srazem jsem počítal do té doby, než se určilo místo konání. Vím že nejsem jediný kdo má stejný názor, jen se každý takhle upřímně nevyjádří.

    V Každém případě tohle neřešte, jak jsem řekl, ať vám vše vyjde a hlavně hodně fotek.
  • Oddy
    Taky to mám hodně z ruky ale jednou ročně se to snad dá přežít, těším se na lidi a na Mácháč jsme stejně v budoucnu chtěl zavítat. Tak to vše spojím najednou.

    A jak psal ACE, pokud se ti něco nelíbí měl si se zapojit sám, popř. se ozvat dříve než až je vše zařízené.

    Buďmě rádi, že máme takový lidi co to celý připraví ;)
  • _ACE_
    Invi proč ta silná slova? Měl jsi se organizace ujmout sám,jinak je lepší mlčet.
  • Invi
    COUPE: To že ti tady hrstka lidí napíše, že je jim jedno kde se sraz koná, neznamená že to tak myslí všichni :-D Lokalita je to stupidní ať už to obhájíš jakkoliv :)
  • Syky
    TY PIČO trochu z ruky, ale nejak me to tam za vama tahne, takze dojedu..ale tentokrat bez chatky a coupe, takze mi zapykej pouze parking u bordel chatky....coupe nestihnu pripravit, nemam vubec cas ...sorry
  • K0K1N 20VT
    jsem v Turecku kurde :/
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Jinak tedy aktuálně:

    FOR RAVIC, Míra, SYKY, chatky jsem zapykal :-)


    for all:

    jsou objednané nějaké poháry, medaile, s Vaškem řešíme samolepky, diplomy, sponzorské dary, a zbytek programu, kdokoliv svojí troškou přispěje budeme jen rádi hlavně ohledně spanilky, společné fotky, kam na oběd a pod... všechny návrhy posílejte meilem nebo sem nebo na FB, o vývoji budeme průběžně informovat...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Invi pořadatelé srazu jsou z jižních čech... na mácháči jsem nikdy v životě nebyl a Vašek taky ne. Je to jednou do roka a kdyby to bylo v Aši, tak tam klidně pojedu, na benzín ještě mám...

    A je spousta lidí co to má docela daleko a stejně dorazí, jedu tamkvůli lidem, které rok nevidím a stejně tak si myslím to berou i ostatní...
  • Invi
    Lokalita mě tedy moc mrzí, takže letos na sraz nejedu. Schválně jsem čekal jak to dopadne, trochu jsem nepochopil proč by se měl československý sraz konat v severních čechách, ale asi je vás tam nejvíce, nebo tam bydlí pořadatelé srazu, nevím..

    Každopádně vám přeji ať vám vyjde počasí, vše klapne jak má a nic se nepřihodí.
  • amadeus69
    SRAZ FIAT COUPE 2014
    TERMÍN:
    30.5 - 1.6 2014

    MÍSTO:
    Kemp Borný - Máchovo Jezero
    rezervaci provádějte pomocí formuláře zde
    http://www.campborny.cz/ do poznámek uveďte text "Sraz Fiat"

    V kempu si je možné objednat i polopenzi (150Kč), nebo plnou penzi (250Kč)- v sobotu budeme ale celý den pryč takže na sobotu si případně objednávejte jen polopenzi.

    Další informace budou jak tady, tak na Facebooku zde:

    https://www.facebook.com/events/537107326409339

    Pokud někdo bydlí nedaleko, nebo zná okolí ať kontaktuje mne, nebo Ondru Coupe20VT PLUS díky.
  • Pegas77
    nema nekdo kdo pojede na sraz nahodou soundracer V8 či V10, chtel bych vyzkoušet jak to funguje
  • hona20VT
    Nechci být moc uspěchanej ale možná bychom to měli s konečnou platností upřesnit a zabukovat nějaký ty chatky nebo tak něco...
    Za pár týdnů to vypukne ať pak neřešíme nějaký zádrhely :-)
  • bubAk_
    letos to bude urcite jeste horsi, to zase bude BORDEEEEEL :D s tim psanim sms to byla parada, akorat zes to psal syky z myho phounu :D
  • Coupe20VT PLUS :-D
    zatím je to rok od roku vždycky horší... a divím se kam ještě hlouběji můžeme klesnout :-D


  • Syky
    letos snad bez vyhruznych sms, policejni kontroly a vypalene elektriky :D...samozrejme bych mohl jeste dloooho pokracovat :D houpani na vetvi nad autama, padani do bahna atd atd :D :D :D
  • bubAk_
    ten je kazdy rok kamo :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    party stan byl the best of all :-D
  • bubAk_
    jooo ondruv grilovaci stan nemel chybu, prezrany a stejne do me nacpal jeste klobasu tvle :D
  • Oddy
    Já se také přizpůsobím, minulý rok byl super a byla by škoda letos zmeškat Ondrův grilovací stan:))
  • Adys
    30.5-1.6 nemůžu, mám 2.6 zkoušky ve škole, takže bohužel.
  • Janinka 2.0.16VT
    No bohužel mám zas jiný sraz,jedině se tam za vámi na skok stavit v něděli dopoledne pokud tam ještě někdo bude
  • Syky
    ale zrejme nedojedu s coupe, nebude nachystana asi....takze pokud vam jde o nejvetsi pocet coupe, tak to zklamu....termin je na vas...
  • Syky
    jasne..proc ne se trochu zhuntovat pred dovcou....nemam problem....
  • amadeus69
    Osobně jsem taky pro 30.5-1.6. kemp Borný
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak já se přizpůsobím většině
  • hona20VT
    Asi by vyhovoval líp ten termín 30.5-1.6.
    Vypadá to že by se nás tam sjelo víc.Chtělo by to rozhodnout ať se všichni můžou včas zařídit.Zbývají už jen dva měsíce...
  • Sprayer 20 VT Plus
    Jsem pro 30.5-1.6. udělá se to asi podle většiny předpokládám...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    já nikam nepůjdu... mě to vyhovuje, takže léčba se nekoná... maximálně ohněm proti ohni :-D
  • bubAk_
    vasku ani sem si nevsiml ze to bylo tak minuly rocnik :) to by nebylo spatny :) me to vyhovuje taky :)
  • amadeus69
    30-31.5 až 1.6 by mi vyhovovalo (bylo to tak i minulý rok)
    a co ty Syky to bys mohl ne? alespoň na pátek sobotu a měl bys pak čas i na přípravu na dovolenou :)
  • Syky
    tak mi tam zrovna domluv jednu postel, protoze po dovolene to se mnou moc nevidim :) a to doslova :)
  • Dr.Ravic
    koukam, ze to zatim vypada dobre. Syky zdrha na dovcu a ja s Pecenacem jdem na protialkoholni leceni ;)
  • HARIBO
    Ja se take prizpusobím,..
  • Intri
    jsem pro 6-8.6....ale je mi jasný, že se neshodneme všichni
  • bubAk_
    tak co 30-31.5 az 1.6 ? :) to je ten prvni vikendaspon cast z cervna :) me vyhovuji oba terminy, takze zalezi na vice lidech :)
  • Syky
    ja vymluvy? mel jsem je kamo nekdy? no to prave asi nejde....jelikoz dalsi akce a aktivity ktere se nakupi...my kazdopadne to uz mame zaplacene a 3.6 odlet...navrat za 14 dni,takze pokud se zmeni termin, napiste a dojedu....
  • Coupe20VT PLUS :-D
    Syky, to jsou zase blbé výmluvy... přece nepojedeš radši na dovču než na sraz... dovolenou si musíš posunout. :-)


  • mrkinHGT
    Jsem také pro Mácháč, hlavně je kousek letiště v Hoškovicích, či Motorland v Bělé pod Bezdězem. :)
  • Oddy
    Já pojedu taky, jen pak to někdo dejte teda dohromady kdy a kam. Jo a prosím o pěkný počasí né jak minulej rok :D
  • Syky
    uiiiiii leto s zrejme bezeme. zrejme jsem od 3.6 na dva tydny na dovci...
  • amadeus69
    Ondro ten další víkend 6.6 pro mě kolize s jinou akcí, zkusím to nějak vymyslet ale nevím je to na druhé straně republiky než mácháč :(
  • Coupe20VT PLUS :-D
    pro mě 6. - 8. dobrý beru
  • Pegas77
    6.-8.6 pro mě blbý, kolize :(
  • hona20VT
    6.-8.6 pro mě dobrý. :-)
  • bubAk_
    Vasku 1.6 je nedele, takze 6-8.6.2014? ten dalsi vikend? :)
  • amadeus69
    Za sebe - termín bych taky nechal jako původní a místo ten kemp Borný.
  • bubAk_
    taky by me zajimal termin, ja sem osobne pro termin jako to bylo vzdycky, misto se bude menti tj ajsne, pro zasvecene kteri vedi :D chatku bych si taky rad bukl jak pise ondra :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    tak řekneme si aspoň definitivní termín a místo? rád bych si zabukoval aspoň chatku...
  • hona20VT
    Hlavně se nehlaste všichni,to by v tom byl pak zmatek... :-)
  • HARIBO
    Kluček jak píše Honza je divočina :)

    na sraz bude Borný vyborná volba.

    Teď ještě zorganizovat někoho, kdo bydlí v blízkosti :)
  • amadeus69
    Oba kempy jsou moc pěkné jak ten Borný tak ten Klůček, ale pokud je dobrá zkušenost s tím Borným a už tam nějaký sraz byl tak co to udělat tam?
  • hona20VT
    Mě je jedno kde to bude,ale jen do poloviny června.Pak nemůžu.
    Ten kemp Borný vypadá docela dobře.Doufám,že trocha hluku pro ně nebude problém :-)
  • amadeus69
    Začátek července jsou svátky, a spousta lidí včetně mě je na dovolených :-/ Najít termín kdy budou mít všichni čas nejde tak je třeba vybrat termín kdy má větší část členů čas, zatím se osvědčil začátek června ale záleží jak se dohodneme aby nás tam bylo co nejvíc.
  • Honza
    hlavně i 2 restaurace se snídaní typu "co uneseš a sežereš" za 70,-
  • Honza
    do klůčku ano, ale ne s coupe a nena sraz..

    tam je to tak je T2 až T4rkou a řádně tam kalit... jelikož tam jezděj hovada (jako i já, když piju..) tak tam ne..

    na druhou stranu dej si kemp Borný a tam to s alfistama docela šlo.. kemp, dostatečný parking, když se dohodneš s majitelem, nějaký to vyžití v podobě plavání a nějaký disco-trysko:) na pěknej sraz stačí.. tam jsme byl spokojen.. ani sem nejel do hoškovic, kde stejně 2 alfy zaťukali:)
  • HARIBO
    Tady je článek o bikinách,.aby jsme si to upřesnili vo co půjde :D

    http://www.novinky.cz/zena/styl/141077-obrazem-bik iny-zdurazni-krivky-zenskeho-tela.html
  • HARIBO
    http://www.autokemp-klucek.cz/fotogalerie
  • HARIBO
    4,5,6 července :)

    aby bylo na mácháči už něco v bikinách :D
  • Intri
    Nešlo by to o týden šoupnout ? :) dělám přijímačky na vejšku :D A moc rád bych na svůj první sraz jel...jinak co se místa týče nemám problém ani s Třebíčí ani Mácháčem. Díky moc
  • amadeus69
    Tak já taky klidně ten Mácháč ať je změna a termín taky asi vyhovuje
  • Abraxas
    Hlasuju pro Mácháč, termín 13.-15.6. .):)
    Zamluvíme nějaký ty chajdaloupky a zorganizujeme se na místě sami, co vy na to? Je to fičák a klobouk dolů před všema, kteří kdy organizovali srazy,jeslti se na to letos někdo cítí a co si budeme vykládat i tak trochu obětuje,ruku nahoru hned!!! Čas letí. .

  • Coupe20VT PLUS :-D
    :-D kdyby bylo víc času, klidně bych do toho s tebou šel, ale času mám opravdu krutě málo...
  • amadeus69
    Ondro právě jsi si odpověděl :D rád ti s tím v rámci mojich možností pomůžu ;)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    druhá věc, měl by se konečně určit někdo, kdo to bude definitivně organizovat...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    no za sebe bych to taky posunul... ideální by byla 2.polovina června.



  • Pegas77
    proc ne kousek pozdeji? ten prvni tyden v cervnu vetsina ani Coupe neodzimuje a nerozhybe
  • Invi
    Tak brzy?? Sakra tak to mám co dělat :)
  • amadeus69
    Termín bych nechal první víkend v červnu co vy na to?
  • Coupe20VT PLUS :-D
    mě je to taky celkem fuk, ale už bych to rozseknul, ať se může začít něco zamlouvat a rezervovat...


    aspoň termín bychom mohli už určit...
  • amadeus69
    Přesně tak
  • bubAk_
    me je to tayk celkem jedno, hlavne ze pokecame, zachlastame a uzijem si prdel ne? :)
  • amadeus69
    Ta Třebíč byla tak nějak +- uprostřed ČR a Moravy a pro lidi z obou koutů - severní Moravy, severozápadu Čech +- stejně daleko. Ten Mácháč už bude pak pro lidi ze severní moravy nebo Slovenska dost daleko (400-500km).
    Mě osobně je to jedno, pěšky to nepůjdu a autem dojedu kamkoliv na benzín ještě mám :D
  • Invi
    Macháč je opravdu ve středu všem členům no, hlavně slovenským, ti musí být nadšení...
  • Syky
    pro nekoho je dal to, pro jineho zase toto...nevyresitelny problem...me je to asi jedno...
  • Martin
    taky souhlasim s mácháčem, třebíč pro mě byl taky hodně daleko :)
  • _ACE_
    My taky jezdíme pravidelně do Třebíče ze severnich čech a taky je to pro nás daleko.Ten Mácháč by byl dobrej.
  • amadeus69
    Padl návrh i na kemp Bítov, prý je to tam v pohodě a trocha hluku jim tam nevadí.

    http://www.dokempu.cz/kempy/cr/jihomoravsky-kraj/b itov/kemp-camp-bitov-vranovska-prehrada-175/

    nebo ten Mácháč, ale to bude pro lidi z Moravy asi dost daleko.
  • Honza
    mácháč by byl fajne.. 26.7 tam budu s alfistama
  • nocarret
    hele co dát Mácháč po X letech?
  • Coupe20VT PLUS :-D
    co Vašku? :-)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    to trošku oživím... je něco nového? měli bychom aspoň definitivně určit organizátora a podle toho místo...

    ideálně i termín...
  • Alex
    ne, ne nenasraly.. Psal jsem to sem hlavne ze zvedavosti, jelikoz sraz na kterem jsem byl v budejkach, tak nas tam bylo malo ale bylo to hodne fajn.. Napadlo me se na to zeptat, samozrejme jsem myslel s Hyundaiem ..
  • Innocento
    Dal to pryč - asi jsme ho nasrali... Mě ale jenom zajímalo jestli by jel s Hyundaiem nebo opravdu s nějakým japoncem - jakým, ze zvědavosti.

    Navíc jsem si ještě před chvílí myslel, že píšu do tématu o tom Rumunsku :-)
  • Invi
    Japonec je hezčí???? Tvle asi jsem na špatném klubu nebo co :-/
  • Innocento
    Alex : Není ten japonec jihokorejský? :-)
  • Honza
    pokud bude inteligentní termín, klidně dorazím... termínovej kalendář mam plnej akcí už teď od března do října a volno mam snad jen 26-29.6
  • HARIBO
    Uvidime co prinese rok 2014 treba motor:)
  • Janinka 2.0.16VT
    Hele tam to není moc dobré ,kdyby pršelo jsme v háji
  • Hymla bez VT
    Hartvíkovice -> kemp Vilsonka
  • Hymla bez VT
    Coupe20VT PLUS :-D -> :-D :-D

    mě by se líbil ten plácek u jezera - nevím přesně jak se to jmenovalo - ale bylo to tam super -> viz foto

    termín je mi fuk
  • bubAk_
    mrkneme na autokempy okolo trebice a neco najdem
  • amadeus69
    Jde o to se dohodnout na místě a termínu. Termín bych osobně nechal stejný, ale místo budeme muset vymyslet co nejdřív.
  • bubAk_
    ja myslim ze pevny jadro pojede stopro vasku :)
  • Invi
    Já přijedu podle toho, kde se bud sraz konat. Má ještě jiné srazy, na které jezdím už 8let a vynechávat nebudu :)
  • Pegas77
    mě by moc pomohlo, kdyby termín nebyl první víkend v červnu
  • bubAk_
    jasna paka :) dat si do nosu se super lidma :) no a misto konani se upresni asi co? jak pise ondra zasveceni vedi moc dobre :D
  • Martin
    já pojedu 100% :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    pokud nebude trafansgaran, nebo jak se to jmenuje, tak 100% jedem... otázkou zůstává, kde? byl bych pro změnu.

    zasvědcení vědí :-D

  • Syky
    toz jasna vec
  • amadeus69
    co vy na to? :)