20vt šprinter z CARATu!

  • HGTer
    presne,klobúk dolu,krásne auto s krásnym hlasom ;)
  • Abyss
    Dolph : klobuk dole :)
  • Dolph
    Jo, byl jsem to já. Hodně jezdím na Slovensko, protože úroveň sprintů na Slovensku a v Maďarsku je mnohem dále než u nás. Auto jede parádně, tak snad to vydrží :-)
    Jinak nějaké videa z caratu jsem našel na youtube. Vyhledej si uživatele Kysuc, ten tam má toho hodně. Můj fiat tam je 2x a s golfem 1 jsem tam asi 4x.
  • HGTer
    takže predsa som sa nemýlil :) krásne zajazdil vzhľadom na možnosti katastrofálneho povrchu,klobúk dolu Dolpf ;)
  • K0K1N 20VT
    jj, byl to dolpf
  • Abyss
    ak ma niekto videa z CARATu tak ich sem hodte alebo mi poslite linky. Chcem vidiet to 20VT v eksn :D
  • HGTer
    viem len toľko že to bola čierna LE z modena náfukom na kapote čiže typujem to na dolpfa ten býva pravidelne účasný tejto akcie,no nie som si istý! somár som si nevšimol značky od radosti s toho auta :D
  • Johny
    Kedze ja mam spojku uz 2 tyzdne v renovak.cz inak sikovny chlapci mam z nich radost, tak to mohol byt jedine Rudo Novak na jeho ciernom lietadle :-)
  • HGTer
    čaute chalani,neviete mi niekto povedať kto sa zúčastnil šprintov na CARAT tuning párty? šprintovalo mu to krásne a konečne bolo 20vt aj z hlasitejším zvukovým prejavom,nádhera klobúk dolu a čas 12.9s na 1/4 míle tiež super :)