oCupacja 2013 Srez in Poland

  • Pegas77
    MARO: I am not registered on facebook and never will be :-) , so i can't see the photos
  • Maro
    photos

    http://www.facebook.com/media/set/?set=a.566238860 099153.1073741828.148371651885878&type=3
  • GeriX
    ďalší odkaz od DESANTa, člena polského klubu:

    "Hi. Once again;)
    If you can, write the guys on the Czech forum that even arriving at the last minute, the night will be. The tent also can deploy. At the airport, the volunteers will do 1/4 mile. So will FC 500HP;)
    The fire, at a cost charges and sausage rallies of beer will. No restrictions.
    If someone wants to pzryjechac only for one night, then do not pay the full amount, but only part of it. Probably some 40 zl. No T-shirts.
    Greetings.
    B

    PS.
    On Thursday, you can subscribe to the rally Poprad,
    http://www.splywpopradem....p/trasysplywow, and in the afternoon paintball.
    "

    "Gerix, with last minute. The entrance to the airport 4 euros per person. The price of drinks and stew. For volunteers karts - 5Euro/20min and fly an airplane.
    This is the price for those who arrive at the airport only. Those who come to pay a fee in the zloty, There is no cost for admission to the airport.
    B"
  • Maro
    Once again, I invite you on rally.
    For those interested, I've included a plan of events:

    29.05 Wednesday
    accommodations http://www.ows-andrzejowka.pl/ barbecue, introduction :)

    30.05 Thursday
    Drive through the countryside, about 100 km, lunch ( not included in the costs )barbecue, introduction :)

    31.05 Friday
    day off, for the interested rafting trough Poprad 11:00 - 16:00
    Paintball 17:00 - 19:00
    barbecue

    01.06 Saturday
    1/4 mile on airport runway in Svidnik (Slovakia), Dynamometer, arcade (slalom)
    auto detaling show, barbecue

    02.06 Sunday
    Leave :(

    RALLY CHARGE - 200zł/person
    included:
    -Airport
    -T-shirt
    -Sticker
    -BBQ (bread, sausages drinks)
    -Beer

    or 50zl/person only airport.

    Accommodation - 30zł/person/day

    Dynamometer - 80zł/car

    Rafting - 55zł/person

    extra t-shirt 30zł

    Please translate.

    Questions - my number: +48 505 455 649

  • Abyss
    tiez sa hlasim. Snad vyjde pocasie. Rad by som si uz konecne niekde zadrtil kde niesu fizli :D take letisko by bolo fajn
  • marcin
    Tak asi letisko vo Svidniku,to je dostatočne velke,myslim že sa tam robia šprinty na 400m ked je tuning zraz.
  • GeriX
    V sobotu sa ide na Slovensko na nejaké letisko, bude tam zrýchlenie a slalom. Na večer sa plánuje opekačka a zábava pri ohni.
  • marcin
    Tak ja to mam okolo 35km,tak nepotrebujem ubytko,prinajhoršom zastanujem alebo prespim v aute :-D v piatok k večeru by som prisiel pozriet,kedže poobede pridem z Belgicka,na sobotu je aky plan?
  • GeriX
    Braňo ako? Ideš? Rezervácia ubytovania končí 25.4. My tam už budeme od stredy večera.
  • GeriX
    marcin: Ja už s nimi komunikujem, máme už aj ubytko. Ak potrebuješ info tak sa kľudne spýtaj. Je to tu, zapíš do google mapsu: 49.345539 20.799449
  • marcin
    Hi Maro, could you give GPS coordinates of where the meeting will take place or the exact address, thank you
  • GeriX
    Hi Maro, I would like to go to Poland. Please give me a email contact or write me a mail. My email address is in my forum profil. Thanks!
  • Maro
    Is anyone come to the Poland on Ocupacja 2013??
  • amadeus69
    Možná bych to tu trochu promazal, aby Maro věděl kdo od nás pojede a mohl s nimi počítat a my ostatní abychom mu to tu zbytečně nezaplevelili :)
    Přece jen Maro česky neumí tak ať má v tomto tématu přehled.
  • GeriX
    Braňo, ak ideš tak sa hlásim aj ja. Som zvedaví na poliakov. Mám záujem, len sám tam nechcem.
    Mne Třebíč je 480km a už som tam bol 2x, a auto sa mi nerozpadlo :)
  • ZERO
    Do polska určitě nejedu a navíc to ještě vypadá, že v Třebíči budu letos skoro sám. To nevypadá dobře.
  • Brano20VT
    No ja som s coupé bol v Chorvatsku 850km , tak do Polska by to malo doraziť :-) , čo sa týka vzdialenosti tak do Polska je to tak ďaleko ako z Polska do Čiech . Třebíč ja každý rok , Polsko možno raz za život ...
  • marcin
    Ak je to fakt v Muszyna pri SK hraniciach za Tatramy,tak ja to mam asi tak 30km,len neviem či budem doma :-(((
  • Dr.Ravic
    zdarec, přiznám se že se pořád nemůžu rozhodnout jak s tímhle srazem. Kluci u nás byli 2 krát, tak by jsme jim to měli vrátit, ale ta dálka mě vůbec nerajcuje...
    Asi se rozhodnu až podle toho kdo tam opravdu pojede
  • Martin
    mě cesta vyjde na 590Km což je taky celkem hodně :( jinak bych se tam jel taky rád podívat
  • Johny
    No už som sa chystal ale ten istý termín je Trenčín :-( bohužial musim do Trenčína.
  • Brano20VT
    tak lesbičky kto sa ku mne pridá ? Poliaci boli u nás po dva roky , myslím že by sme im to mali oplatiť , vysrať sa na Třebíč a vyraziť do Polska . A v Třebíči by sme pokračovali až 2014 ...
  • GeriX
    jaaaaaj, teraz ktoré? mám to len na 170km :P hmm, no dneska nebudem spať....
  • Scoupe
    to im uniklo, jestli to je stejnej temin tk trebic vede
  • Turok
    no podle mně ne moc dobře zvolený termín.. protože jezím na sraz kvůli lidem a když někdo pojede tam a někdo tam bude to na pikacu..
  • Torkey 20VT
    ten překlad mi fakt zvedl náladu :))))
  • Coupe20VT PLUS :-D
    já jedu do Třebíče...
  • Turok
    No ale hlavně se pojdte domluvit kde teda.. protože nemá smysl aby se už tak malá hrstka příznivců rozdělila na Třebíč a Polsko.
  • Phoboss 1,8 16V
    Maro: Mysle ze bedzie to bardzo dobra impreza :)
  • Phoboss 1,8 16V
    Bude fajn se tam podívat pokud bude coupe poskládané :D
  • ZERO
    Scoupe: Fakt jedeš do Polska? Psal jsi v jiném tématu, že budeš první víkend v červnu na 100% v Třebíči...
  • Jan Paukovic20VT
    Taky jsem premyslel.Jeste je to daleko, ale asi ratsi do Polska, nes do Trebice kdys us je to bez organizace.
  • Scoupe
    taky bych jel delat bordel do polska to i cernase dodelam..:D:D
  • Warhol
    a ani to neni tak daleko
  • Brano20VT
    Tak to je výzva , Maro see you in Andrzejowka !
  • Warhol
    byl bych pro
  • Jan Paukovic20VT
    Udělal jsem chybu v datu. Není to 28.05-02.06, ale 30.05 - 02.06 2013
  • Maro
    I made a mistake in date. It's not 28.05-02.06 but 30.05-02.06 2013
  • Jan Paukovic20VT

    Dobrý den!

    Byli jsme hosty na dát dohromady už dvakrát, a to je mé pochopení, že není nic, co bude organizována v roce 2013. Z tohoto důvodu, rádi bychom Vás pozvali všechny do Polska pro velké, mezinárodní rally FIATA kupé. Máme v úmyslu hostit událost z 28.05.2013 na 02.06.2013 v následujícím umístění:

    http://www.ows-andrzejowka.pl

    Bude mnoho atrakcí, včetně závodů na letišti a ještě více.Přesný událost plán bude poskytnuta později. V této době, snažím se získat cit pro to, kolik lidí je zájem o účast. Já jsem doufal, že slyším od vás znovu vše, abychom mohli pokračovat v šílenství z Třebíče na polském terénu!

    Přeji Vám to nejlepší,

    Maro


    Ohh, a to bude hezké, kdyby někdo přeložit můj vzkaz do češtiny








  • Maro
    Hello!

    We have been your guests for a get together twice now and it is my understanding that there is nothing being organized for 2013. For that reason, we would like to invite you all to Poland for a big, international rally of Fiata Coupes. We planning to host the event from 28.05.2013 to 02.06.2013 at the following location:

    http://www.ows-andrzejowka.pl

    There will be numerous attractions, including races at the airport and even more. The exact event plan will be provided at a later date. At this time, I am trying to get a feel for how many people are interested in participating. I am hoping hear back from you all so we can continue the craziness from Trebic on Polish terrain!

    Wishing you the best,

    Maro


    Ohh and it will be nice if someone translate my message in to Czech