Tak jak to bude stim srazem

  • Alex
    Tak jak ? Domlouvá někdo něco ? Doufám že sraz bude, a že nás tam bude minimálně tolik jako minulé roky, podle fotek a toho co jste psaly to musela bejt bomba :-).
  • Brano20VT
    Ja cestujem do Polska , chcem si po dlhom čase zraz užiť , ale rád pomožem aspoň radou a kontaktom ak bude záujem ...
  • ZERO
    amadeus69: Určitě stejný kemp... Rezervace každý sám, tak jak to bylo minule. Nevím teda, jestli Braňo domlouval ještě něco kolem s kempařem – ale to nám určitě řekne, když se ho zeptáme. (Škoda, že to nechce příští rok organizovat Braňo, vždycky to bylo super!)

    Jinak jsem schopný zařídit třeba i srazové nálepky. Můžeme uspořádat taky soutěž v hodu brzdového kotouče na přesnost (do dálky radši ne, všichni máte moc síly a kdoví co všechno by padlo za vlast). Ceny např.: Zadní kotouče Brembo(protože jsou shodné pro všechny motorizace), změření výkonu zdarma, atd...
    Nápadů je dost, ale některé stojí prachy...

    Jinak já osobně určitě nechci zařizovat letiště...

    K tomu měření výkonu, co jsem psal níže. Ptal jsem se kamaráda, který toho měřiče zná o dost lépe než já, a řekl mi, že za změření chce 1500Kč, ale že při větším počtu aut by šel níž snad na 800Kč (je to jen informace od třetí osoby, může to být i jinak). Změření kompletně cca 45minut, ale když jsou další auta takřka stejná, půjde to pravděpodobně mnohem rychleji, protože už se –například- nemusí zkoumat, jak auto přikurtovat. Osobně si myslím, že by se dalo v klidu změřit tak šest aut. (Dejme tomu od 14:00-17:00.) Ještě mi říkal, že provádí vždycky dvě měření a potom vytiskne graf… Jo a na 4x4 nemá brzdu, tu bude kupovat asi příští rok.
  • Coupe20VT PLUS :-D
    určitě jsem pro...
  • amadeus69
    A co kemp?
    Já bych byl pro ten stejný kemp, jelikož nás tam znají, je tam dostatek chatek a je to kousek do města na nákup, případně není problém si tam nechat dovést pizzu atd.. co na to ostatní?
  • bubAk_
    to by bylo pekny Zero :)
  • kisik
    Pěkný plán Zero , 10. :-)
  • Turok
    jj mě se to taky líbí.
  • amadeus69
    To zní pěkně :)
  • ZERO
    Uvidíme, jak to všechno dopadne, ale mám pár návrhů: Spanilka by mohla vést třeba na historické náměstí v Telči - cca. 30km od Třebíče (zkusil bych domluvit povolení k vjezdu na náměstí), vystavili bychom auta a šli se najíst do italské pizzerie (www.pizzeriaitalia.cz), potom se dá jet třeba na měření výkonu do býkovce(www.moravia-tuning.cz), toho pána znám, snad by šla domluvit nějaká lepší cena. To všechno jsou zatím jen předběžné návrhy…
  • Invi
    Já bych nic měnit nechtěl, to jste mi nerozuměli :-)
  • Alex
    Pojedeme určitě taky :-) (nevím ještě s jakým coupátkem, ale nějaký snad vhodný vyberu :-) )
  • Scoupe
    datum bych taky nechal, kdyz to bude jinej tak zase v ten budou mit jiny ucastnici jinou akci...
  • Coupe20VT PLUS :-D
    to je hezký, ale tak to si budeš muset rozhodnout, kterej je pro tebe důležitější... v jiný datum nebude moct zase někdo jiný... tenhle datum je už pár let furt stejný, tak bych to zachoval.


    nikdy se nenajde termín, kdy budou moci jet všichni.
  • Invi
    Tomu věřím, ale týden před vaším srazem mám já jiný sraz v Mnichově Hradišti kde jezdím už 6 let. Dva neutáhnu finančně..
  • Turok
    Invi to asi bude ale tohle je dycky největší sraz v roce.
  • Invi
    Zrovna tohle datum se mi vůbec nehodí :-( Pokud tedy budete pořádat ještě jeden sraz jindy tak se rád zůčastním..
  • amadeus69
    No už je nás docela hodně po novém roce bych začal bukovat chatky ať víme kdo určitě přijede. Do té doby se třeba Brano taky rozhoupe :D
  • bubAk_
    Scoupe no konečně tě poznám :D
  • ZERO
    Scoupe je 8, já jsem devět... A to nepočítám přítelkyně (manželky).
  • Scoupe
    ja taky 100% a teto sraz opet s coupe..:)
  • GeriX
    Moja účasť je istá, prvý júnový víkend budem Třebíči a budem bývať v autokempe. Ak zraz nebude, tak si spravíme s mojou polovičkou výlet na okolí napr. do Znojma. Takže 7, máte moje áno ;)
  • Jan Paukovic20VT
    OK bez komentare konec me snahy.
  • Abraxas
    Jasné!!! První víkend v červnu su v Třebíči v kempu, s organizací nebo bez ní, se Sykym, nocarretem, Coupe20VT PLUS :-D, hona20VT, Vladík už je nás šest .) SUPEEEEEER!!! S každým dalším o jedno "E" suprovnější! Zabukování chatek rozjedeme tak v únoru, co Vy na to? A na ostatním se domluvíme na místě, dyt´jsme lidi né a ještě se máme rádi, tož já v tom nevidím problém :))
    Jan Paukovic20VT:promin´, ale můj názor je, že i pro 3 auta má smysl dělat sraz(viz. FC - Sraz Jedovnice - kemp Olšovec 10.-12.8.2012) Hauk. . . :D
  • amadeus69
    stejně jako Syky a Kája ten samej termín a ten samej kemp - dojedeme a budeme tam :)
  • Coupe20VT PLUS :-D
    já sem samo další jako nocaret a syky :-D
  • Jan Paukovic20VT
    No Sykousi pokud to berete takhle tak nema cenu neco resit delat nejaky sraz shanet letiste a dalsi vjeci kuli tomu aby tam nakones dorazilo 5 aut nema cenu.
  • nocarret
    ...jako Syky...
  • Syky
    stejne se ta nejvetsi sebranka sleze jako kazdy rok ve stejny datum a kemp...ja tam kazdopadne budu jako kazdy rok, takze stejny kemp,stejne datum a s organizaci,nebo bez ni..

    tesim se na vas tjadydadytjadydaaa >:)
  • Jan Paukovic20VT
    Ja se organizace chopim rad a Lada20VT my urcite rad pomuze jen pokud by byl zajem a Brano tedy napsal ze on tento rok organizaci pousti.
  • Maro
    How long Brano can organize everything?
    It's time to someone else showed.
    In our Polish Club each year, someone else organizes the relly and it's fair.
    But it's true, Brano is a great organizer and it would be nice if he took the organization of the rally in 2013.
  • Jan Paukovic20VT
    Ale to se nejdrive musi vyjadrit i Brano pokud neco nakonec zajistuje tak ja delat jiny nebudu.Samozdrejmne ze klidne take prilozim ruku k dilu a pomuzu mu.
  • Turok
    termín bych nechal stejný, neboť každý tak nějak počítá s tím že pro tento termín je třeba si každý rok nechat místo. Začal bych hned protože po novém roce to už nedopadne.

    Pokud má někdo sedm let po sobě v tento den jinou akci je to jen o prioritách..
  • Jan Paukovic20VT
    Tak pokud to neusporada Brano nebo nekdo z jeho blizkeho okoli tak se stim muzete rozloucit.Nevim ale je spousta klubu ktery delaji srazy ruzne po republice a pokud nekdo opravdu chce tak proste prijede.Proto se ten sraz menije klubovy a dela se jednou za rok. A takovy ty keci ze ja to mam 300 ja nedorazim to us tu bylo nakonec dorazily Madari Slovaci a lidi z okoli si neudelaly ani par hodin.A pravje proto je Brano znechucenej.
  • Pegas77
    pokud zustane termin tak se nedostavim i kdybych to měl za barakem, uz vic jak 7 let v tento vikend mam akci
  • bubAk_
    ty udelal bych to ve stejny datum kdy je ten vikend, jen proste nekde v miste kam se od nas dostanou vseci at je to fifty fifty ty cesty, pac dojizdej i ze zahranici no :)
  • Pegas77
    hlavne kdyz to bude nekde na puli D1 a a hlavne jiny vikend nez prvni cervnovy ;-)
  • Jan Paukovic20VT
    No jen aby pak us nebylo pozde, na terminy s chatkama.Ja znam jak to tu chodi a jak dlouho trva nes se tu nekdo k necemu dokope a nes se nekdo rozhodne milion kecu kolem toho prispevky na 50 stranek a prdlais z toho.A pak as se rekne jaro neklapne nejsou chatky jedine prazdniny tak to bude dalsich milion kecu a nakonec sraz nebude.Uplne to vydim.Jo a k dispozici by snad bylo pokud to letiste ktomu bude 1500m drahy nebo je jeste dalsi moznost v zaloze.
  • bubAk_
    asi to po novym roce bude lepsi, jelikoz spousta lidi si i novy coupe koupi, nekdo odchazi atd a myslim ze pred koncem roku ma kazdy jine starosti :) nekdo upravuje auto nekdo dela na nem neco jinciho, uvidime po novym roce :)
  • Syky
    ja bych to resil az po novem roce...az se vse uklidni..
  • Turok
    no chtelo by to uz nejak poresit do konce roku.. termin bych nechal ale stejny.
  • Jan Paukovic20VT
    No zatim se neozval ani dalsi radku nepisnul, jak chcete moznosti jsou.Vse by bylo ve stejnem duchu jako drive.Brano stejne us nechtel do stavajiciho kempu.
  • amadeus69
    Ja bych pritlacil na Brana a udelal to zase v Trebici, rad pomuzu a sezenu treba sponzory ;)
  • bubAk_
    ja urcite sraz fcc2013 chci :)
  • Jan Paukovic20VT
    Tak jak to bude, bude neco?Brano se nikterak angazovat nechce se mu tedy nedivim ale je to skoda.Vym ze jis predbezne jste to zde vsichni zavrhly ale preci jen nechte si to projit hlavou.Mozna bych se o neco pokusil i s letistem a mozna s moznosti sprintu.Jis jsem se zacal poptavat.